Ubieranki gry

Monster High gry online

strona z grami monster high
Spodobała Ci się strona? to polub ją proszę na fejsie, G+ lub dodaj do ulubionych. Naciśnij CTRL + D

Nowe Ubieranki i inne gry | Popularne gry

Monster High Amanita Nightshade

Monster High Amanita Nightshade

Kategoria: Gry Monster High

Amanita Nightshade jest potworem zrodzonym z nasion Mrocznego Kwiatu, który rośnie raz na 1300 lat. Nowa uczennica Monster High ma 17 lat i uważa się za najpiękniejszą. Dzisiaj wybiera się na randkę ze swoim ukochanym i dlatego musi wyglądać fantastycznie! Twoim zadaniem w grze jest sprawić, by Amanita lśniła! Wybierz jak ma wyglądać jej fryzura, a możesz także zrobić jej pasemka. Wybierz też fajne ubranie, na przykład śliczną sukienkę lub top i spódnicę lub spodnie. Do ubrania dobierz pasujące idealnie buty i dodatki, takie jak naszyjnik, kolczyki czy torebka. W grę zagrasz za pomocą myszki!

Astranova w musicalu

Astranova w musicalu

Kategoria: Gry Monster High

Przed Tobą nowa uczennica w Monster High o imieniu Astranova. Twoim zadaniem w grze jest wystylizowanie fajnie monsterki. Wybierz dla niej fryzurkę, w której dobrze zaprezentuje się przed swoimi nowymi koleżankami z Monster High. Są tu różne uczesania, włoski proste i kręcone. Wybierz także super ciuszki dla upiorki. Są tu śliczne, kolorowe sukienki, a także modne topy i spódniczki czy spodnie. Wybierz też pasujące buty i dodatki. W grę zagrasz za pomocą myszki!

Monster High Lorna McNessie

Monster High Lorna McNessie

Kategoria: Gry Monster High

Przed Tobą nowa uczennica w Monster High lorna McNessie. Jest córką potwora z Loch Ness i ma 14 lat. Twoim zadaniem w grze jest ubranie monsterki w modne ciuszki, gdyż wybiera się ona na spotkanie ze swoimi straszyciółkami. Na początku wybierz dla upiorki fajną fryzurkę, są tu różne fryzury. Są włosy proste i kręcone, ,możesz także wybrać kolor pasemek dla włosów. Wybierz też fajne i modne ubranie. Do tego dobierz fajne buty i dodatki. W grę zagrasz za pomocą myszki!KIYOMI HAUNTERLY MONSTER HIGH

KIYOMI HAUNTERLY MONSTER HIGH

Kategoria: Gry Monster High

Przed Tobą nowa uczennica w Monster High Kiyomi Haunterly. Monsterka jest córką Noppera-bō, potwora bez twarzy. Ma 16 lat i pochodzi z Japonii. Upiorka jest bardzo nieśmiała. Wybiera się dzisiaj na imprezę szkolną i dlatego chce ładnie wyglądać. Podoba jej się styl Draculaury, dlatego często go naśladuje. Pomóż Kiyomi wybrać fajną fryzurkę, w której będzie ładnie wyglądała. Wybierz też ubranie, na przykład śliczną i kolorową sukienkę. Do tego dobierz pasujące buty i dodatki. W grę zagrasz za pomocą myszki!

Draculaura w ciąży dekoruje pokój dla dziecka

Draculaura w ciąży dekoruje pokój dla dziecka

Kategoria: Gry Monster High

Draculaura z MH spodziewa się swojego pierwszego dziecka! Jest bardzo szczęśliwa z tego powodu! Twoim zadaniem w grze jest przygotowanie pokoju dla dzidziusia, który już za niedługo przyjdzie na świat! Wybierz jak mają wyglądać mebelki w pokoju, jakiego mają być kształtu i koloru. Wybierz też jak ma wyglądać łóżeczko dzidziusia. Możesz też wybrać kolor ścian i okno oraz widok z okna. W grze poruszasz się za pomocą myszki!