Ubieranki gry

Monster High gierki

strona z grami monster high


Więcej gier monster high z: Frankie | Lagoona Blue | Clawdeen | Ubieranki Abbey | Gry Draculaura | Cleo | Robecca Steam | Cupid | Venus Monster high | Gry u kosmetyczki | Gry fryzjer | Kolorowanki | Makijaż gry

Projektowanie ubrań dla monsterki

Projektowanie ubrań dla monsterki

Kategoria: Gry Monster High

Przed Tobą ważna klientka. Uczennica z Monster High. Twoim zadaniem jest zaprojektowanie dla niej modnego ubrania, w którym będzie ładnie wyglądała. Na początku gry zaprojektuj, jak ma wyglądać bluzka, jakiego ma być koloru i jaki ma mieć fason. Kolejnym krokiem będzie zaprojektowanie spódnicy lub spodni. Wybierz także jak ma wyglądać materiał. Na koniec uszyj wszystko, by ładnie wyglądało. Wybierz też dla monsterki fryzurę i makijaż, a także dodatki, takie jak kolczyki. W grę zagrasz za pomocą myszki!

Barbie jako postać z Monster high

Barbie jako postać z Monster high

Kategoria: Gry Monster High

Barbie jest wielką fanką laleczek z Monster high i zawsze marzyła, aby wyglądać tak jak Draculaura, Frankie Stein czy Clawdeen Wolf. Teraz laleczka wybiera się na bal kostiumowy, na którym każdy przebiera się za swoją ukochaną postać z MH. Na początku jednak musisz znaleźć poukrywane na obrazku rzeczy, których na dole masz zarysy. Później możesz przebrać barbie na przykład za Frankie Stein, znajdź charakterystyczną fryzurkę monsterki, a także ubranie, buty i dodatki. W grę zagrasz za pomocą myszki!

Paznokcie Cleo De Nile

Paznokcie Cleo De Nile

Kategoria: Gry Monster High

Cleo De Nile z MH postanowiła wybrać się do manikiurzystki, bo ma brzydkie paznokcie. Twoim zadaniem w grze jest wcielenie się w rolę kosmetyczki i zadbanie o piękne pazurki monsterki. Na początku gry zmyj z paznokci upiorki stary lakier do paznokci. Następnie wybierz jaki ma mieć kształt nowych pazurków i spiłuj je. Później wybierz lakier do paznokci i pomaluj pazurki Cleo i ładnie je ozdób. Na koniec wybierz tez fajne ozdoby, takie jak bransoletka czy pierścionki. W grę zagrasz za pomocą myszki!Wylecz ciężarną Draculaurę

Wylecz ciężarną Draculaurę

Kategoria: Gry Monster High

Draculaura z MH jest w ciąży i miała wypadek. Teraz potrzebna jej będzie interwencja lekarza, który sprawi, że monsterka będzie znów zdrowa i dziecku nie będzie nic zagrażać. W grze wcielisz się w rolę lekarza, który musi pomóc naszej straszyciółce, zatem bierz się do dzieła! Wyciąg z jej brzucha drzazgę, która się głęboko wbiła i może spowodować zakażenie. Obmyj ranę płynem i przyklej plaster. Następnie nałóż okład na posiniaczone oko i podaj Draculaurze tabletkę i kroplówkę. W grę zagrasz za pomocą myszki!

Opieka nad małą Frankie Stein i Draculaurą

Opieka nad małą Frankie Stein i Draculaurą

Kategoria: Gry Monster High

Frankie Stein i Draculaura z Monster high cofnęły się w czasie i teraz są małymi szkrabami. Twoim zadaniem w grze jest zaopiekowanie się małą Draculaurą i Frankie Stein. Na początku gry wybierz sobie monsterkę, którą chcesz się opiekować. Później zadbaj o jej kotka, nakarm go karmą, a także podaj mu mleczko, by zwierzątko nie było głodne. Musisz także po nim posprzątać. Później wybierz dla małej upiorki fajną fryzurkę i ubranko, w którym będzie dobrze wyglądała i się czuła. W grę zagrasz za pomocą myszki!