Ubieranki gry

Monster High gierki

strona z grami monster high


Więcej gier monster high z: Frankie | Lagoona Blue | Clawdeen | Ubieranki Abbey | Gry Draculaura | Cleo | Robecca Steam | Cupid | Venus Monster high | Gry u kosmetyczki | Gry fryzjer | Kolorowanki | Makijaż gry

Zwariowana fryzura kucyka z My Little Pony

Zwariowana fryzura kucyka z My Little Pony

Kategoria: Gry Monster High

Przed Tobą kucyk z My Little Pony, który ma już dość swojej nudnej fryzury. Konik postanowił coś z tym zrobić i dlatego złożył wizytę fryzjerowi, który ma sprawić, by na jego głowie powstała zwariowana fryzura. Możesz do tego celu użyć na przykład lokówki czy prostownicy, a także nożyczek fryzjerskich, które pomogą pozbyć się grzywy. Możesz także zafarbować włosy na wybrany kolor. W grę zagrasz za pomocą myszki!

Piękno bez skazy Frankie Stein

Piękno bez skazy Frankie Stein

Kategoria: Gry Monster High

Frankie Stein z MH ma problem z cerą, a wybiera się na imprezę, dlatego musi coś z tym zrobić. Twoim zadaniem w grze jest wcielenie się w rolę kosmetyczki i zadbanie o cerę i wygląd pięknej upiorki. Na początku gry nałóż na jej twarz maseczkę oczyszczającą. Usuń pryszcze za pomocą specjalnego korektora! Nałóż maseczkę kwiatową, która odżywi twarz i wyrównaj brwi, by były piękne! Wybierz także dla Frankie fryzurkę, zrób makijaż i wybierz fajne ubranie. W grę zagrasz za pomocą myszki!

Jane Boolittle u fryzjera

Jane Boolittle u fryzjera

Kategoria: Gry Monster High

Jane Boolittle z MH ma dość swojej nudnej fryzury i postanowiła iść śladem swoich koleżanek monsterek i chce zmienić fryzurkę! W grze wcielasz się w postać fryzjera i musisz zadbać o włosy naszej straszyciółki. Na początek dokładnie umyj włosy Jane, a także wetrzyj w nie odżywkę i maseczkę, by je troszkę ożywić. Kolejnym krokiem będzie spłukanie włosów i wysuszenie. Potem możesz zafarbować pasemka i wybrać dla upiorki fajne ubranko i dodatki. W grę zagrasz za pomocą myszki!Nowy straszymestr Gigi Grant

Nowy straszymestr Gigi Grant

Kategoria: Gry Monster High

Kolejna monsterka przygotowuje się do nowego straszymestru w Monster High. Tym razem przed Tobą Gigi Grant, która już teraz obmyśla swoją kreację do szkoły. Twoim zadaniem w grze jest fajne ubranie upiorki, by dobrze wyglądała, a także dobrze się czuła w swojej skórze. Wybierz dla niej fajną fryzurkę, mamy tu różne uczesania i kolory włosków. Wybierz także strój, może to być ładna sukienka lub kombinezon. Dobierz buty i dodatki i monsterka będzie super wyglądała!

Nowy straszymestr Catty Noir

Nowy straszymestr Catty Noir

Kategoria: Gry Monster High

Catty Noir z MH już wkrótce zaczyna nowy straszymestr i dlatego musi fajnie wyglądać, by koleżanki jej nie poznały. Twoim zadaniem w grze jest fajnie wystylizować monsterkę. Wybierz dla niej fryzurkę, mogą to być włosy rozpuszczone lub związane na przykład w koński ogon lub lekko falowane. Wybierz także fajne ubranie, w którym będzie się modnie prezentowała. Może to być sukienka lub top i spódnica. Dobierz modne buty i dodatki i upiorka wygląda świetnie!