Ubieranki gry

Monster High gierki

strona z grami monster high


Więcej gier monster high z: Frankie | Lagoona Blue | Clawdeen | Ubieranki Abbey | Gry Draculaura | Cleo | Robecca Steam | Cupid | Venus Monster high | Gry u kosmetyczki | Gry fryzjer | Kolorowanki | Makijaż gry

Operacja Draculaury

Operacja Draculaury

Kategoria: Gry Monster High

Draculaury z MH ostatnio miała wypadek i wypadła z okna. Teraz jest cała poobijana i ma pełno siniaków, które szpecą jej ciało. Twoim zadaniem w grze jest wcielenie się w postać lekarza i zrobienie operacji, by nasza straszyciółka odzyskała zdrowie i siły. Na początku gry pozbądź się krwi z ciała monsterki za pomocą chustki. Kolejnym krokiem będzie usunięcie z ciała drzazg, które są powbijane. Pozbądź się ich za pomocą pęsety. Przyklej plastry na rany, możesz nawet wybrać kolor plastra. W grę zagrasz za pomocą myszki!Plecak Monster High

Plecak Monster High

Kategoria: Gry Monster High

Dzisiaj przed Tobą wyjątkowe zadanie, bo Twoją klientką będzie ktoś wyjątkowy: Draculaura z Monster High! Twoim zadaniem w grze jest zaprojektowanie i uszycie plecaka Monster High. Nasza straszyciółka to modnisia, więc plecak musi być oryginalny i trendy. Wybierz jak mają wyglądać kieszonki plecaka, i jego przód, czy ma być w jasnych czy ciemnych kolorkach. Mogą to być kropki, czy kreski, wszystko będzie zależało od Twojej wyobraźni. Nie zapomnij też wybrać logo Monster High, są tu też różne typy do wyboru. W grę zagrasz za pomocą myszki!

Księżniczki Monster High

Księżniczki Monster High

Kategoria: Gry Monster High

Frankie Stein, Draculaura i Clawdenn Wolf z Monster High idą na imprezę i dlatego muszą ładnie wyglądać. Twoim zadaniem w grze jest wcielenie się w rolę stylisty naszych pięknych księżniczek i sprawienie, by ładnie wyglądały. Po kolei klikaj w kolejne monsterki i szykuj je na wyjście. Wybierz dla nich fryzurkę, w której będą ładnie wyglądały, a są tu włosy związane i rozpuszczone, a także kręcone i proste. Wybierz także piękną sukienkę, a takich tutaj jest pod dostatkiem. Na koniec wybierz buty i dodatki. W grę zagrasz za pomocą myszki!

Draculaura na Halloween

Draculaura na Halloween

Kategoria: Gry Monster High

Już jutro Halloween! Draculaura z MH wybiera się na wielką imprezę z okazji Halloween. Nasza straszyciółka musi fajnie wyglądać i Twoim zadaniem w grze będzie przygotowanie monsterki do imprezki! Wybierz dla niej fryzurkę, a są tu różne uczesania w różnych kolorkach. Są włosy rozpuszczone, jak i związany w koński ogon lub dwa kucyki. Włosy są w rożnych kolorkach, na przykład niebieskim, różowym czy fioletowym! Kolejnym krokiem będzie wybór strasznego ubrania, spraw, by monsterka wyglądała upiornie! Możesz wybierać wśród wielu kolorowych sukienek, są długi i krótkie, wybór należy do Ciebie. Do tego dobierz buty i dodatki! Obowiązkowo zrób też makijaż! W grę zagrasz za pomocą myszki!

Catrine DeMew u kosmetyczki

Catrine DeMew u kosmetyczki

Kategoria: Gry Monster High

Catrine z Monster High ma problemy z cerą i dlatego postanowiła odwiedzić kosmetyczkę i fryzjera, który pomoże jej poradzić sobie z jej niesfornymi włosami. Twoim zadaniem na początku gry będzie zajęcie się włosami monsterki. Dokładnie nałóż na nie szampon, a później spłucz wodą. Nałóż na włosy odżywkę, która pomoże odzyskać włosom blask! Później spłucz włosy i ułóż fryzurkę. Później nałóż na twarz upiorki maseczkę oczyszczającą. Wyrównaj brwi i użyj korektora na pryszcze. Na koniec zrób makijaż i wybierz fajne ubrania. W grę zagrasz za pomocą myszki!