Ubieranki gry

Monster High gierki

strona z grami monster high


Więcej gier monster high z: Frankie | Lagoona Blue | Clawdeen | Ubieranki Abbey | Gry Draculaura | Cleo | Robecca Steam | Cupid | Venus Monster high | Gry u kosmetyczki | Gry fryzjer | Kolorowanki | Makijaż gryViperine Gorgon

Viperine Gorgon

Kategoria: Gry Monster High

Viperine Gorgon z Monster High wybiera się ze swoimi straszyciółkami na wielką imprezę, dlatego musi super wyglądać. Twoim zadaniem w grze jest zadbanie o wygląd monsterki. Wybierz jak ma wyglądać jej figura, a także jakie ma mieć uczesanie. Wybierz także szałowy ciuszek, który sprawi, że upiorka będzie się wyróżniała z tłumu. Dobierz odpowiednie buty i gotowe!

Monster High Gilda Goldstag

Monster High Gilda Goldstag

Kategoria: Gry Monster High

Gilda Goldstad jest nową uczennicą w Monster High. Straszyciółka wybiera się pierwszy dzień do szkoły i dlatego musi ładnie wyglądać. Twoim zadaniem w grze jest zadbanie o wygląd naszej straszyciółki. Wybierz dla niej fajną fryzurkę, w której będzie ładnie wyglądała, a masz różne uczesania do wyboru. Wybierz także super modny ciuszek, są tu kolorowe topy i spódniczki oraz spodnie. Na koniec dobierz pasujące buty i oczywiście dodatki takie jak naszyjnik czy kolczyki. W grę zagrasz za pomocą myszki!

Cleo De Nile u kosmetyczki

Cleo De Nile u kosmetyczki

Kategoria: Gry Monster High

Cleo De Nile z Monster High wstydzi się swojej cery, bo ma pełno niedoskonałości i przez to traci pewność siebie. Postanowiła to zmienić i dlatego wybrała się do kosmetyczki na totalną metamorfozę. Twoim zadaniem w grze jest wcielenie się w postać kosmetyczki i zadbanie o piękny wygląd Cleo. Na początku gry nałóż na jej twarz maseczkę oczyszczająca, a później usuń pryszcze ze pomocą korektora. Wyrównaj także brwi. Wybierz także makijaż dla neferki, pomaluj cieniami oczy, wybierz fajną szminkę. Nie zapomnij także o modnej fryzurze i ubraniu. W grę zagrasz za pomocą myszki!

Monster High Casta Fierce

Monster High Casta Fierce

Kategoria: Gry Monster High

Casta Fierce jest nową uczennicą w Monster High. Ma 19 lat i jest córką mitologicznej Kirke. Casta jest piosenkarką. Dzisiaj będzie grała koncert w straszyceum i dlatego musi fajnie wyglądać. Twoim zadaniem w grze jest sprawić, by nasza straszyciółka miała wspaniały wygląd sceniczny. Na początek wybierz fajną fryzurkę, są tu różne uczesania do wyboru. Wybierz także śliczną sceniczną sukienkę, która będzie przykuwać uwagę. Do tego dobierz buty i oczywiście modne dodatki, takie jak naszyjnik czy kolczyki. W grę zagrasz za pomocą myszki!

Pokój Draculaury MH

Pokój Draculaury MH

Kategoria: Gry Monster High

Draculaura z Monster High chce odświeżyć wygląd swojego pokoju, dlatego postanowiła go od nowa urządzić. Twoim zadaniem w grze jest pomóc naszej straszyciółce w dekorowaniu pokoju. Z prawej strony, u góry ekranu są rzeczy, którymi możesz udekorować pokój. To Ty decydujesz gdzie ma być umieszczona kanapa, a gdzie na przykład garderoba i buty monsterki. Wybierz także miejsce na obrazy i dla nietoperza upiorki! W grę zagrasz za pomocą myszki!