Ubieranki gry

Monster High gierki

strona z grami monster high


Więcej gier monster high z: Frankie | Lagoona Blue | Clawdeen | Ubieranki Abbey | Gry Draculaura | Cleo | Robecca Steam | Cupid | Venus Monster high | Gry u kosmetyczki | Gry fryzjer | Kolorowanki | Makijaż gry

Jinafire Long u kosmetyczki

Jinafire Long u kosmetyczki

Kategoria: Gry Monster High

Jinafire z MH postanowiła o siebie zadbać i wybrała się do kosmetyczki. Jej cera nie wygląda najlepiej, dlatego postanowiła to zmienić. Twoim zadaniem w grze jest wcielenie się w postać kosmetyczki i zadbanie o to, by monsterka miała piękną cerę. Na początku gry nałóż na jej twarz maseczkę z zielonej glinki, by oczyścić jej cerę. Kolejnym krokiem będzie zmycie maseczki i usunięcie pryszczy za pomocą korektora! Wyrównaj brwi i zrób upiorce makijaż, by ładnie wyglądała. Wybierz także fryzurkę i ubranie. Zatem do dzieła!

Naszyjnik Monsterki

Naszyjnik Monsterki

Kategoria: Gry Monster High

Przed Tobą cztery uczennice z Monster High: Draculaura, Rochelle Goyle, Clawdeen Wolf i Casta Fierce. Na początku gry wybierasz sobie swoją ulubioną monsterkę. Twoim zadaniem w grze jest zaprojektowanie dla upiorki ślicznego naszyjnika w którym będzie pięknie wyglądała. Jednak zanim go zaprojektujesz, musisz znaleźć wszystkie brakujące dla niego elementy. Na znalezienie elementów masz określoną ilość czasu. W grze poruszasz się za pomocą myszki!Zwariowana fryzura kucyka z My Little Pony

Zwariowana fryzura kucyka z My Little Pony

Kategoria: Gry Monster High

Przed Tobą kucyk z My Little Pony, który ma już dość swojej nudnej fryzury. Konik postanowił coś z tym zrobić i dlatego złożył wizytę fryzjerowi, który ma sprawić, by na jego głowie powstała zwariowana fryzura. Możesz do tego celu użyć na przykład lokówki czy prostownicy, a także nożyczek fryzjerskich, które pomogą pozbyć się grzywy. Możesz także zafarbować włosy na wybrany kolor. W grę zagrasz za pomocą myszki!

Piękno bez skazy Frankie Stein

Piękno bez skazy Frankie Stein

Kategoria: Gry Monster High

Frankie Stein z MH ma problem z cerą, a wybiera się na imprezę, dlatego musi coś z tym zrobić. Twoim zadaniem w grze jest wcielenie się w rolę kosmetyczki i zadbanie o cerę i wygląd pięknej upiorki. Na początku gry nałóż na jej twarz maseczkę oczyszczającą. Usuń pryszcze za pomocą specjalnego korektora! Nałóż maseczkę kwiatową, która odżywi twarz i wyrównaj brwi, by były piękne! Wybierz także dla Frankie fryzurkę, zrób makijaż i wybierz fajne ubranie. W grę zagrasz za pomocą myszki!

Jane Boolittle u fryzjera

Jane Boolittle u fryzjera

Kategoria: Gry Monster High

Jane Boolittle z MH ma dość swojej nudnej fryzury i postanowiła iść śladem swoich koleżanek monsterek i chce zmienić fryzurkę! W grze wcielasz się w postać fryzjera i musisz zadbać o włosy naszej straszyciółki. Na początek dokładnie umyj włosy Jane, a także wetrzyj w nie odżywkę i maseczkę, by je troszkę ożywić. Kolejnym krokiem będzie spłukanie włosów i wysuszenie. Potem możesz zafarbować pasemka i wybrać dla upiorki fajne ubranko i dodatki. W grę zagrasz za pomocą myszki!