Ubieranki gry

Monster High gierki

strona z grami monster high


Więcej gier monster high z: Frankie | Lagoona Blue | Clawdeen | Ubieranki Abbey | Gry Draculaura | Cleo | Robecca Steam | Cupid | Venus Monster high | Gry u kosmetyczki | Gry fryzjer | Kolorowanki | Makijaż gry

Cleo De Nile u kosmetyczki

Cleo De Nile u kosmetyczki

Kategoria: Gry Monster High

Cleo De Nile z Monster High wstydzi się swojej cery, bo ma pełno niedoskonałości i przez to traci pewność siebie. Postanowiła to zmienić i dlatego wybrała się do kosmetyczki na totalną metamorfozę. Twoim zadaniem w grze jest wcielenie się w postać kosmetyczki i zadbanie o piękny wygląd Cleo. Na początku gry nałóż na jej twarz maseczkę oczyszczająca, a później usuń pryszcze ze pomocą korektora. Wyrównaj także brwi. Wybierz także makijaż dla neferki, pomaluj cieniami oczy, wybierz fajną szminkę. Nie zapomnij także o modnej fryzurze i ubraniu. W grę zagrasz za pomocą myszki!

Monster High Casta Fierce

Monster High Casta Fierce

Kategoria: Gry Monster High

Casta Fierce jest nową uczennicą w Monster High. Ma 19 lat i jest córką mitologicznej Kirke. Casta jest piosenkarką. Dzisiaj będzie grała koncert w straszyceum i dlatego musi fajnie wyglądać. Twoim zadaniem w grze jest sprawić, by nasza straszyciółka miała wspaniały wygląd sceniczny. Na początek wybierz fajną fryzurkę, są tu różne uczesania do wyboru. Wybierz także śliczną sceniczną sukienkę, która będzie przykuwać uwagę. Do tego dobierz buty i oczywiście modne dodatki, takie jak naszyjnik czy kolczyki. W grę zagrasz za pomocą myszki!

Pokój Draculaury MH

Pokój Draculaury MH

Kategoria: Gry Monster High

Draculaura z Monster High chce odświeżyć wygląd swojego pokoju, dlatego postanowiła go od nowa urządzić. Twoim zadaniem w grze jest pomóc naszej straszyciółce w dekorowaniu pokoju. Z prawej strony, u góry ekranu są rzeczy, którymi możesz udekorować pokój. To Ty decydujesz gdzie ma być umieszczona kanapa, a gdzie na przykład garderoba i buty monsterki. Wybierz także miejsce na obrazy i dla nietoperza upiorki! W grę zagrasz za pomocą myszki!

Cleo i Ghoulia zadanie naukowe

Cleo i Ghoulia zadanie naukowe

Kategoria: Gry Monster High

Cleo De Nile i Ghoulia z Monster High dostały bardzo trudne zadanie naukowe do rozwiązania i dlatego muszą spędzić trochę czasu w laboratorium. Twoim zadaniem w grze jest zadbanie o to, by dziewczyny ładnie wyglądały. Najpierw zajmij się ubraniem Ghoulii. Możesz dla niej wybrać fajną fryzurkę, na przykład w stylu Draculaury czy Frankie Stein. Wybierz także modny ciuszek, może to być top i spódniczka czy sukienka. Wybierz także buty pasujące do całości. Na koniec ważnym elementem są też dodatki, takie jak kolczyki czy naszyjnik. Tak samo zajmij się Cleo i wybierz dla niej fryzurkę, ubrania i dodatki. Powodzenia!Nowy straszymestr: Gigi Grant

Nowy straszymestr: Gigi Grant

Kategoria: Gry Monster High

Gigi Grant z Monster High właśnie zaczyna nowy straszymestr i dlatego chce ładnie wyglądać w szkole, żeby olśnić swoje straszyciłki, które już dawno jej nie widziały. Twoim zadaniem w grze jest zadbanie o wygląd naszej straszyciółki. Wybierz dla niej fajną fryzurkę, możesz także wybrać kolor włosów i ich pasemka. Wybierz także fajną kreację. Są tu śliczne sukienki, a także topy i spódnice. Do ubrania dobierz buty. W grę zagrasz za pomocą myszki!