Ubieranki gry

Monster High gierki

strona z grami monster high


Więcej gier monster high z: Frankie | Lagoona Blue | Clawdeen | Ubieranki Abbey | Gry Draculaura | Cleo | Robecca Steam | Cupid | Venus Monster high | Gry u kosmetyczki | Gry fryzjer | Kolorowanki | Makijaż gry

Nowy straszymestr: Gigi Grant

Nowy straszymestr: Gigi Grant

Kategoria: Gry Monster High

Gigi Grant z Monster High właśnie zaczyna nowy straszymestr i dlatego chce ładnie wyglądać w szkole, żeby olśnić swoje straszyciłki, które już dawno jej nie widziały. Twoim zadaniem w grze jest zadbanie o wygląd naszej straszyciółki. Wybierz dla niej fajną fryzurkę, możesz także wybrać kolor włosów i ich pasemka. Wybierz także fajną kreację. Są tu śliczne sukienki, a także topy i spódnice. Do ubrania dobierz buty. W grę zagrasz za pomocą myszki!

Clawdeen Wolf u lekarza

Clawdeen Wolf u lekarza

Kategoria: Gry Monster High

Clawdeen Wolf z Monster High jest miłośniczką butów, zwłaszcza szpilek i na platformie! I to doprowadziło ją niestety do zguby. Nasza straszyciółka biegła do swoich koleżanek i potknęła się, a w efekcie skaleczyła nogę:( Teraz noga krwawi i boli, więc monsterka musi iść do lekarza:( Twoim zadaniem w grze jest wcielenie się w postać chirurga i zadbanie o nogę upiorki! Daj z siebie wszystko i spraw, by noga była znowu zdrowa. W grę zagrasz za pomocą myszki!

Viperine Gorgon u fryzjera

Viperine Gorgon u fryzjera

Kategoria: Gry Monster High

Viperine Gorgon z Monster High postanowiła zmienić swój wygląd na wiosnę i dlatego wybiera się do dobrego fryzjera, który zadba o jej włosy. Twoim zadaniem w grze jest sprawić, by monsterka wyglądała olśniewająco. Na początku gry nałóż na włosy szampon i dokładnie spłucz. Aby włosy były piękne i lśniące nałóż na nie odżywkę. Ważnym elementem będzie także nałożenie maseczki odżywiającej, by nadać blask osłabionym włosom. Później obetnij troszkę końcówki lub zrób radykalne cięcie, to wszystko zależy od Ciebie. Możesz także zafarbować włosy na wybrany kolor, a także zakręcić lub wyprostować. Na koniec wybierz jeszcze ubranie dla Viperine i zrób modny makijaż!Przemiana Draculaury

Przemiana Draculaury

Kategoria: Gry Monster High

Draculaura z Monster High postanowiła zmienić styl na wiosnę i dlatego postanowiła skorzystać z porady profesjonalisty. Twoim zadaniem w grze jest pomóc monsterce w odnalezieniu własnego stylu. Musisz upiorkę ubrać dokładnie tak samo jak wygląda modelka znajdująca się na środku ekranu. Musisz się pospieszyć i zrobić to szybciej niż komputer. Wtedy przechodzisz do kolejnego poziomu i będzie już coraz trudniej. W grze poruszasz się za pomocą myszki.

Makijaż Monster High

Makijaż Monster High

Kategoria: Gry Monster High

Przed Tobą gra, w której będziesz mogła stworzyć swoja ulubioną postać Monster High i zrobić jej fajny makijaż. To Ty zdecydujesz czy stworzysz Draculaurę, Frankie Stein czy Cleo De Nile. Na początku gry wybierz fryzurkę, jaką ma mieć monsterka. Pamiętaj, że każda upiorka ma swoją charakterystyczną fryzurkę! Kolejnym krokiem będzie wybór ubrania, są tu śliczne sukienki a\'la Frankie, Draculaura czy Cleo. Wybierz także odcień skóry i oczywiście zrób makijaż, wybierz cienie, pomadkę. Na koniec jeszcze dodatki gotowe! Zatem do dzieła!