Ubieranki gry

Monster High gierki

strona z grami monster high


Więcej gier monster high z: Frankie | Lagoona Blue | Clawdeen | Ubieranki Abbey | Gry Draculaura | Cleo | Robecca Steam | Cupid | Venus Monster high | Gry u kosmetyczki | Gry fryzjer | Kolorowanki | Makijaż gryLagoona Blue u dentysty

Lagoona Blue u dentysty

Kategoria: Gry Monster High

Lagoona Blue postanowiła pójść śladem swoich koleżanek z Monster High i wybiera się do dentysty. Ma zaniedbanie zęby i pełno kamienia na zębach. Twoim zadaniem w grze jest wcielenie się w postać dentysty i zadbanie o zęby monsterki. Użyj odpowiednich narzędzi i usuń kamień nazębny, a także zaplombuj dziury. Usuń również zepsute zęby, a na ich miejsce wstaw nowe białe ząbki. Na koniec możesz również wybrać jakieś modne naklejki na ząbki Lagoony, by wyglądała trendy!

Rochelle Goyle

Rochelle Goyle

Kategoria: Gry Monster High

Rochelle Goyle z Monster High wybiera się ze swoim ukochanym na wieczorną randkę i chce ładnie wyglądać. Twoim zadaniem w grze jest fajne przystrojenie naszej straszyciółki w modne ciuszki. Wybierz dla niej odpowiedni makijaż, pomaluj oczy cieniami do powiek-a mamy tu wybór najróżniejszych kolorków, na przykład różowy, fioletowy czy niebieski. Kolejnym krokiem będzie wybór odpowiedniego podkładu i różu na policzki, na koniec oczywiście jeszcze pomadka. Wybierz z szafy monsterki fajny ciuszek i dodatki, takie jak kolczyki, na przykład z trupimi czaszkami. na koniec jeszcze buty pasujące do kreacji i gotowe!!

Elsa sprząta pokój

Elsa sprząta pokój

Kategoria: Gry Monster High

Nadeszła wiosna i przydałyby się jakieś porządki. O tym samym pomyślała także Elsa z Krainy Lodu i postanowiła posprzątać swój zapuszczony dom. Twoim zadaniem w grze jest pomóc Elsie w sprzątaniu pokoju. Pokój jest bardzo zabrudzony, więc będzie wymagało to dużego nakładu pracy. Posprzątaj papierki z ziemi i wrzuć do kosza na śmieci. Poukładaj rzeczy na stole i popraw obrazy na ścianie, by wszystko wyglądało ja u Perfekcyjnej Pani Domu! Więc do dzieła!

Lagoona na plaży

Lagoona na plaży

Kategoria: Gry Monster High

Lagoona Blue z Monster High postanowiła skorzystać z ładnej pogody i troszkę poplażować. Monsterka idzie na plaże z koleżankami na pewno nie będą się nudzić. Twoim zadaniem w grze jest zadbanie o wygląd Lagoony. W grze masz do wyboru kilka fryzur, a mianowicie jest króciutka fryzurka, włosy opadające lekko na ramię, włosy spięte, czy słodka fryzurka z grzyweczką! Lecz wszystkie te uczesania łączy jedno, są lekko rozwiane i smagane wiatrem;) Wybierz dla upiorki z jej bogatej szafy fajne ubranie, może to być strój kąpielowy, czy biała krótka sukienka, a na to możesz nałożyć lekką kurteczkę. Dobierz także fajne buty i oczywiście dodatki, na przykład torebkę!

Clawdeen Wolf na czarnym dywanie

Clawdeen Wolf na czarnym dywanie

Kategoria: Gry Monster High

Clawdeen Wolf z Monster High jest gwiazdą nowego filmu "Strach, kamera, akcja"! Nasza straszyciółka będzie odbierała dzisiaj nagrodę za rolę pierwszoplanową w filmie, dlatego wystąpi na czarnym dywanie. Twoim zadaniem w grze jest zadbanie o wygląd monsterki i sprawienie, by wyglądała jak prawdziwa gwiazda! Wybierz dla niej fajną fryzurkę, zadbaj o makijaż, a także z szafy upiorki wybierz modny ciuszek, by lśniła jak gwiazda. Do tego szpilki i dodatki i Clawdeen może biec na czarny dywan!