Ubieranki gry

Monster High gierki

strona z grami monster high


Więcej gier monster high z: Frankie | Lagoona Blue | Clawdeen | Ubieranki Abbey | Gry Draculaura | Cleo | Robecca Steam | Cupid | Venus Monster high | Gry u kosmetyczki | Gry fryzjer | Kolorowanki | Makijaż gry

Casta Fierce u fryzjera

Casta Fierce u fryzjera

Kategoria: Gry Monster High

Casta Fierce z Monster High ma dzisiaj ważny koncert na którym musi wyglądać jak prawdziwa gwiazda! Twoim zadaniem w grze jest wystylizowanie monsterki na prawdziwą gwiazdę muzyki pop. Na początek zajmiemy się fryzurką upiorki. Nałóż na jej włosy szampon i dokładnie wetrzyj we włosy. Później spłucz ciepłą wodą. Możesz także obciąć jej włosy za pomocą nożyczek i wybrać fajny kolor. Na koniec wybierz jeszcze ubranie i dodatki!

Clawdeen Wolf na sportowo

Clawdeen Wolf na sportowo

Kategoria: Gry Monster High

Clawdeen Wolf z Monster High postanowiła razem ze swoimi straszyciółkami zagrać w bejsbol. Monsterka jednak jest początkującym sportowcem i nie wie jak się ubrać. Twoim zadaniem w grze jest zadbanie o wygląd Clawdeen i musisz sprawić, by nawet na boisku wyglądała olśniewająco. Wybierz dla niej fajną czapkę, wybierz także jakiego koloru ma mieć włosy. Ważnym elementem ubioru będzie tu także dres. Nie zapomnij także o butach i kiju bejsbolowym. W grę zagrasz za pomocą myszki!Operetta kocha dodatki

Operetta kocha dodatki

Kategoria: Gry Monster High

Operetta z Monster High uwielbia bawić się modą i kocha zwłaszcza wszelkiego rodzaju dodatki, które lubi dopasowywać do ubioru, na przykład takie jak torebki czy kolczyki. Twoim zadaniem w grze jest sprawić, by monsterka fajnie wyglądała, bo wybiera się na imprezkę. Wybierz dla niej modną fryzurkę, a są tu różne uczesania do wyboru: długie i krótkie włosy. Kolejnym krokiem będzie wybór ubrania, może to być letnia sukienka lub top i spódniczka lub spodnie. Dobierz jeszcze buty pasujące do całości i ulubione dodatki upiorki takie jak kolczyki, naszyjnik czy torebka. W grę zagrasz za pomocą myszki!

Cleolei

Cleolei

Kategoria: Gry Monster High

Przed Tobą fuzja bohaterek Monster High. Tym razem Cleorei jest połączeniem Tolarei Stripe i Cleo De Nile. Z połączenia wyszła super nowa monterka. Twoim zadaniem w grze jest przygotowanie straszyciółki na wyjście ze swoimi straszyciółkami. Wybierz dla niej fajną fryzurkę, a której będzie się modnie prezentowała. Wybierz także ubranie, na przykład letnią sukienkę. Do tego dobierz buty i dodatki, takie jak kolczyki czy naszyjnik. W grę zagrasz za pomocą myszki!

Karmienie małej Monsterki

Karmienie małej Monsterki

Kategoria: Gry Monster High

Cofnęliśmy się w czasie o tysiące lat i teraz mamy okazję zobaczyć jak wygląda mała Draculaura z Monster High jako niemowlę. Twoim zadaniem w grze jest wcielenie się w postać mamy monsterki i zadbanie o to, by maleństwo było szczęśliwe. Zadanie to nie będzie proste, więc na początek musisz nakarmić małą upiorkę. Weź małą na ręce i nakarm butelką. Później zaśpiewaj jej kołysankę i utul do snu. Gdy maleństwo będzie spało możesz wsadzić ją do łóżeczka. Na koniec udekoruj pokój małej Draculaury!