Ubieranki gry

Monster High gierki

strona z grami monster high


Więcej gier monster high z: Frankie | Lagoona Blue | Clawdeen | Ubieranki Abbey | Gry Draculaura | Cleo | Robecca Steam | Cupid | Venus Monster high | Gry u kosmetyczki | Gry fryzjer | Kolorowanki | Makijaż gry

Operacja Draculaury

Operacja Draculaury

Kategoria: Gry Monster High

Draculaura z MH ostatnio przewróciła się na rowerze tak niefortunnie, że złamała sobie rękę. Nie mogła ruszać ręką i dlatego musiała odwiedzić lekarza, by ten ją zbadał. Twoim zadaniem w grze jest wcielenie się w postać lekarza i przeprowadzenie operacji ręki naszej straszyciółki. Najpierw podaj monsterce tabletkę przeciwbólową i przystąp do operacji. Wyciąg odłamki szkła z ręki i zaszyj ranę oraz zdezynfekuj. Następnie zrób prześwietlenie ręki, by zobaczyć gdzie jest złamana i nastaw rękę. W grę zagrasz za pomocą myszki!

Mała Catty Noir czy mała Catrine DeMew?

Mała Catty Noir czy mała Catrine DeMew?

Kategoria: Gry Monster High

Przed Tobą mała Catty Noir i Catrine DeMew z MH. Na początku gry, możesz wybrać którą monsterką chcesz się zaopiekować. Kliknij albo na PLAY koło jednej lub koło drugiej. Grę zaczniesz od układania tortu. Pamiętaj, że mała upiorka szybko się nudzi, więc musisz dać jej zabawkę, by nie płakała. Gdy przygotujecie tort, to możesz ładnie ubrać monsterkę i wybrać dla niej fryzurkę oraz dodatki. W grę zagrasz za pomocą myszki!Bonita Femur u fryzjera

Bonita Femur u fryzjera

Kategoria: Gry Monster High

Bonita Femur z Monster High postanowiła wybrać się do fryzjera i troszkę odświeżyć swój wizerunek. Twoim zadaniem w grze jest wcielenie się w rolę kosmetyczki i zadbanie o wygląd ślicznej mosnetrki. Na początku gry zajmijmy się umyciem włosków, by były śliczne i lśniące. Dokładnie umyj włosy szamponem, a potem spłucz i wysusz suszarką. Potem możesz użyć nożyczek, by włosy troszkę przyciąć do odpowiedniej długości. Zrób też śliczny makijaż upiorce i wybierz fajne i modne ciuszki. W grę zagrasz za pomocą myszki!

Projektowanie ubrań dla monsterki

Projektowanie ubrań dla monsterki

Kategoria: Gry Monster High

Przed Tobą ważna klientka. Uczennica z Monster High. Twoim zadaniem jest zaprojektowanie dla niej modnego ubrania, w którym będzie ładnie wyglądała. Na początku gry zaprojektuj, jak ma wyglądać bluzka, jakiego ma być koloru i jaki ma mieć fason. Kolejnym krokiem będzie zaprojektowanie spódnicy lub spodni. Wybierz także jak ma wyglądać materiał. Na koniec uszyj wszystko, by ładnie wyglądało. Wybierz też dla monsterki fryzurę i makijaż, a także dodatki, takie jak kolczyki. W grę zagrasz za pomocą myszki!

Barbie jako postać z Monster high

Barbie jako postać z Monster high

Kategoria: Gry Monster High

Barbie jest wielką fanką laleczek z Monster high i zawsze marzyła, aby wyglądać tak jak Draculaura, Frankie Stein czy Clawdeen Wolf. Teraz laleczka wybiera się na bal kostiumowy, na którym każdy przebiera się za swoją ukochaną postać z MH. Na początku jednak musisz znaleźć poukrywane na obrazku rzeczy, których na dole masz zarysy. Później możesz przebrać barbie na przykład za Frankie Stein, znajdź charakterystyczną fryzurkę monsterki, a także ubranie, buty i dodatki. W grę zagrasz za pomocą myszki!