Ubieranki gry

Monster High gierki

strona z grami monster high


Więcej gier monster high z: Frankie | Lagoona Blue | Clawdeen | Ubieranki Abbey | Gry Draculaura | Cleo | Robecca Steam | Cupid | Venus Monster high | Gry u kosmetyczki | Gry fryzjer | Kolorowanki | Makijaż gry

Opiekunka małej Clawdeen Wolf

Opiekunka małej Clawdeen Wolf

Kategoria: Gry Monster High

Przed Tobą malutka Clawdeen Wolf z Monster High. W grze cofasz się w czasie o tysiące lat i możesz zobaczyć jak wyglądała kiedyś mała Clawdeen Wolf. W grze wcielasz się w postać opiekunki monsterki i musisz o nią zadbać. Na początek załóż malutkiej śliniaczek i nakarm, by nie była głodna! Nie zapomnij też o podaniu owoców, na przykład bananów. Pobaw się także z upiorką, daj jej zabawkę. Na koniec gry możesz wybrać dla malutkiej fryzurkę i ubrania oraz dodatki. W grę zagrasz za pomocą myszki!Narodziny dziecka Clawdeen Wolf

Narodziny dziecka Clawdeen Wolf

Kategoria: Gry Monster High

Clawdeen Wolf z Monster High spodziewa się dziecka i poród nadchodzi wielkimi krokami. Monsterka jest bardzo zestresowana tym faktem. Twoim zadaniem w grze jest przygotowanie upiorki do porodu i odebranie porodu. Na początku gry spakuj wszystkie niezbędne rzeczy, jakie będą potrzebne Clawdeen w szpitalu, między innymi pampersy, smoczek, becik itd. Kolejnym krokiem będzie odebranie porodu, przypilnuj, by monsterka prawidłowo oddychała i parła. Na koniec przygotuj maluszka do pierwszego spotkania z mamą. W grę zagrasz za pomocą myszki!

Pokaz mody Mosnster High

Pokaz mody Mosnster High

Kategoria: Gry Monster High

Przed Tobą bardzo ważne zadanie. Będziesz musiała zorganizować pokaz mody dla dziewczyn z Monster High. Musisz sprawić, by wyglądały fantastycznie. Na początku gry wybierz monsterkę, którą chcesz odmienić. Później możesz dla niej wybrać fantastyczne ubrania. Może to być sweterek lub sukieneczka, która doda upiorce uroku. Wybierz także buty pasujące do całości i dodatki, takie jak naszyjnik czy kolczyki. W grę zagrasz za pomocą myszki!

Zimowa Abbey

Zimowa Abbey

Kategoria: Gry Monster High

Abbey Bominable z MH wybiera się razem ze swoimi straszyciółkami na lodowisko i chce wyglądać odlotowo. Twoim zadaniem w grze jest wystylizowanie monsterki na wyjście na lodowisko. Wybierz dla monsterki fajną fryzurkę, w której będzie się szałowo prezentować. Są tu różne śliczne uczesania, możesz wybierać spośród włosów rozpuszczonych a także związanych, na przykład w dwie kitki lub kucyka. Wybierz także ubranie modne i stylowe! Są tu śliczne kolorowe sukienki, a także kombinezony. Do tego dobierz super buty i odpowiednie dodatki, takie jak na przykład łyżwy. W grę zagrasz za pomocą myszki!

Lodowy makijaż Abbey Biminable

Lodowy makijaż Abbey Biminable

Kategoria: Gry Monster High

Abbey z MH wybiera się na kulig ze swoimi straszyciółkami, dlatego musi prezentować się fantastycznie! Twoim zadaniem w grze jest zadbanie o wygląd monsterki. Na początku gry zadbaj o to, by oczyścić cerę upiorki. Nałóż na jej twarz maseczkę oczyszczającą, dzięki której pozbędziesz się wszelkich niedoskonałości. Później zrób pilling cery. Na koniec wybierz dla Abbey fryzurkę i zrób fajny zimowy makijaż. W grę zagrasz za pomocą myszki!