Ubieranki gry

Monster High gierki

strona z grami monster high


Więcej gier monster high z: Frankie | Lagoona Blue | Clawdeen | Ubieranki Abbey | Gry Draculaura | Cleo | Robecca Steam | Cupid | Venus Monster high | Gry u kosmetyczki | Gry fryzjer | Kolorowanki | Makijaż gry

Kąpiel małej Ghoulii

Kąpiel małej Ghoulii

Kategoria: Gry Monster High

Mała Ghoulia Yelps z Monster High pierwszy raz zostanie sama ze opiekunką w domu, gdyż jej rodzice wyjechali. Twoim zadaniem w grze jest wcielenie się w opiekunkę monsterki i zadbanie o to, by była zadowolona. Na początku gry napuść do wanny wody i włóż do niej upiorkę. Kolejnym krokiem będzie wlanie płynu do kąpieli. Później umyj Ghoulie, nałóż na jej włosy szampon i spłucz. Powycieraj małą monsterkę i załóż jej pampersa, a potem wybierz ładne ubranko. W grę zagrasz za pomocą myszki!

Elissabat u fryzjera

Elissabat u fryzjera

Kategoria: Gry Monster High

Elissabat z MH jest już znudzona swoją fryzurką i dlatego postanowiła iść do fryzjera, by ten zajął się jej uczesaniem. Twoim zadaniem w grze jest wcielenie się w rolę fryzjera i zadbanie o włosy monsterki. Na początku nałóż na jej włosy szampon i dokładnie go wmasuj w głowę. Następnie delikatnie spłucz włosy z szamponu, by były lśniące i piękne. Wysusz je suszarką. Potem możesz je delikatnie przyciąć i użyć prostownicy lub lokówki. Możesz też zrobić pasemka. Na koniec wybierz jeszcze ubranie i upiorka wygląda świetnie!Mikołajkowa Clawdeen Wolf

Mikołajkowa Clawdeen Wolf

Kategoria: Gry Monster High

Clawdeen Wolf z MH postanowiła przygotować się i zrobić małe zakupy, jeżeli chodzi o ubrania. Wkrótce Mikołaj i upiorka idzie na zabawę, dletgo chce ładnie wyglądać! Twoim zadaniem w grze jest przygotować monsterkę do nadchodzącej zabawy mikołajkwej. Wybierz jak ma wyglądać jej fryzurka, czy włosy mają być dłuższe czy krótsze. Wybierz także ubranie, mamy tu różne świąteczne kreacje, na przykład śliczne mikołajkowe sukienki. Do tego dobierz buty i dodatki. W grę zagrasz za pomocą myszki!

Nowy styl Draculaury

Nowy styl Draculaury

Kategoria: Gry Monster High

Draculaura z MH wybiera się na imprezę mikołajkową i dlatego musi ładnie wyglądać. Twoim zadaniem w grze jest fajne przystrojenie naszej upiorki. Na początku gry wybierz dla niej fajną fryzurkę. Jest tu mnóstwo różnych uczesań, wśród których możesz wybierać. Są zarówno włosy rozpuszczone, jak i związane. Wybierz także fajne ubranie, na przykład śliczną sukienkę. Do tego dobierz fajne dodatki, by całość ładnie się komponowała. W grę zagrasz za pomocą myszki!

Zwariowana fryzura Draculaury

Zwariowana fryzura Draculaury

Kategoria: Gry Monster High

Draculaura z MH postanowiła na swojej głowie zrobić totalny remanent, bo już jej się nie podobają włosy. Postanowiła całkiem się odmienić i zrobić sobie na głowie zwariowaną fryzurkę. Twoim zadaniem w grze jest wcielenie się w postać fryzjera i zadbanie o to, by fryzurka monsterki zaskoczyła wszystkich i oczywiście ją samą. masz do dyspozycji różne narzędzia fryzjerskie. Na początek uczesz włosy, a później użyj prostownicy lub lokówki. Możesz także upiorce zrobić nowy kolor na głowie. Na koniec wybierz dodatki i Draculaura będzie wyglądać na pewno szałowo!