Ubieranki gry

Dla Dzieci gierki

strona z grami monster high


Więcej gier monster high z: Frankie | Lagoona Blue | Clawdeen | Ubieranki Abbey | Gry Draculaura | Cleo | Robecca Steam | Cupid | Venus Monster high | Gry u kosmetyczki | Gry fryzjer | Kolorowanki | Makijaż gry

Disney Violetta u dentysty 2

Disney Violetta u dentysty 2

Kategoria: Gry Dla Dzieci

Violetta jako gwiazda filmowa musi dbać o zęby, by były białe. Ostatnio dziewczyna jednak miała mało czasu na to, by wybielić zęby i troszkę je zaniedbała. Dlatego przyszła do Twojego salonu stomatologicznego i musisz doprowadzić jej zęby do porządku. Spraw, by lśniły jak perełki. Do tego celu użyj narzędzi dentystycznych, które pomogą usunąć kamień nazębny i wybielić zęby. W grze poruszasz się za pomocą myszki!

Super Mario Bros u dentysty

Super Mario Bros u dentysty

Kategoria: Gry Dla Dzieci

Super Mario nie trzeba nikomu przedstawiać, tego sympatycznego hydraulika znają chyba wszyscy! ostatnio Mario zjadł za dużo czekolady i zaczęły się mu psuć zęby. Teraz musi opanować strach przed dentystą i niestety odwiedzić jego gabinet! Twoim zadaniem w grze jest wcielenie się w postać stomatologa i zadbanie o zęby Maria! Do tego celu użyj narzędzi, które pomogą Ci usunąć zepsute kły, a także na ich miejsce wstaw białe licówki! Usuń kamień nazębny i bakterie, które nagromadziły się w jamie ustnej. W grze poruszasz się za pomocą myszki!

Flappy Angry Birds

Flappy Angry Birds

Kategoria: Gry Dla Dzieci

Był już Flappy Birds, który podbił serca graczy, więc teraz przyszła pora na Wściekłe Ptaki w wersji Flappy! Twoim zadaniem w grze jest jak najdłużej utrzymać się w powietrzu. Musisz wlatywać do pustych przestrzeni między rurkami. Ale uważaj nie możesz dobić do żadnego przedmiotu, bo wtedy nastąpi koniec gry! Gra jest bardzo wciągająca, więc uważaj, bo możesz wsiąknąć;) Wymaga także dużo cierpliwości i precyzji. Postaraj się i doleć jak najdalej. Spraw, by ptaszek znów zobaczył swoją rodzinę!Pou u lekarza

Pou u lekarza

Kategoria: Gry Dla Dzieci

Nasz sympatyczny stworek Pou będzie potrzebował Twojej pomocy, bo ostatnio trochę się poobijał i powbijały mu się w ciało drzazgi i inne rzeczy. twoim zadaniem w grze jest wcielenie się w postać lekarza i zadbanie o wygląd stworzenia. Pousuwaj drzazgi z ciała i zlikwiduj kurzajki. Wylecz naszego dzielnego Pou, bo znowu był szczęśliwy. W grze poruszasz się za pomocą myszki!

Flappy bird

Flappy bird

Kategoria: Gry Dla Dzieci

Flappy bird to gra, w której kierujesz małym żółtym ptakiem, który uczy się latać. Jest bardzo niezdarny. Twoim zadaniem w grze jest latać ptaszkiem tak, by się nie rozbił, musisz wlatywać w wolne przestrzenie. Mały chce dolecieć do swojej ptaszyny, która na niego czeka z niecierpliwością! Gra stała się hitem na całym świecie i jest dostępna na różnych urządzeniach mobilnych, na przykład tablecie czy smartfonie. W grze poruszasz się za pomocą myszki i spacji! Będzie wymagać od Ciebie bardzo dużo cierpliwości i precyzji, więc musisz się postarać i dać z siebie wszystko. Powodzenia!