Ubieranki gry

Dla Dzieci gierki

strona z grami monster high


Więcej gier monster high z: Frankie | Lagoona Blue | Clawdeen | Ubieranki Abbey | Gry Draculaura | Cleo | Robecca Steam | Cupid | Venus Monster high | Gry u kosmetyczki | Gry fryzjer | Kolorowanki | Makijaż gry

Królowa śniegu Elsa puzzle

Królowa śniegu Elsa puzzle

Kategoria: Gry Dla Dzieci

Sprawdź czy masz te moc i dasz radę zbudować zamek dla pięknej królowej śniegu Elsy z Krainy Lodu. Twoim zadaniem w grze jest zbudowanie solidnych fundamentów dla zamku Elsy. W każdym z leveli masz coraz więcej lodowych klocków, które musisz tak ułożyć, by nie wpadły do wody, w przeciwnym razie będzie koniec gry i Olaf straci głowę, a tego przecież nie chcesz. Zatem musisz się postarać! Bo jak Elsa wpadnie do swojego zamku i wszystko będzie ok, to usłyszysz jak śpiewa specjalnie dla Ciebie, czyli swojego zwycięzcy: Mam tę moc, mam tę moc, mój jest wiatr, okiełznam śnieg, mam tę moc, mam tę moc, i zamiast łez jest śmiech! Postaraj się zatem i nie zawiedź królowej lodu i śniegu!

Pou robi ciasto

Pou robi ciasto

Kategoria: Gry Dla Dzieci

Pou postanowił zrobić pyszny placek z jabłkami, bo w weekend będzie organizował swoje urodziny! Pomóż Pou w pieczeniu ciasta, by powstał pyszny wypiek i wszyscy goście zjedli go ze smakiem. Grę zaczniemy od obrania jabłek ze skórki. Następnie pokrójmy jabłka na kawałki. Następnie przygotujmy sobie ciasto według wskazówek Pou. W grę zagrasz za pomocą myszki!Zapamiętywanie Kart - Violetta Memory 2

Zapamiętywanie Kart - Violetta Memory 2

Kategoria: Gry Dla Dzieci

Przed Tobą doskonała gra pamięciowa, dzięki której będziesz mógł poćwiczyć swoje szare komórki. Dodatkowym atutem gry jest fakt, że jej główną bohaterką jest Violetta. Violetta w serialu pod tym samym tytułem przeżywa liczne rozterki miłosne i nie wie czy kocha Leona czy Thomasa. W grze Twoim zadaniem będzie na początku gry potasowanie kart, a następnie znalezienie dwóch kart z tymi samymi osobami. Gdy znajdziesz wszystkie, to wtedy przechodzisz do następnej planszy. W grze poruszasz się za pomocą myszki!

Pou urodzinowe przyjęcie

Pou urodzinowe przyjęcie

Kategoria: Gry Dla Dzieci

Dzisiaj pierwszy dzień wiosny, a także urodziny Pou! Jego przyjaciele z tego powodu postanowili zrobić mu niespodziankę i chcą urządzić mu przyjęcie urodzinowe. Korzystając z tego, że Pou nie ma w domu postanowili fajnie przystroić jego dom. Twoim zadaniem w grze jest pomóc przyjaciołom stworka w dekorowaniu jego domu. Wybierz jak ma wyglądać dywan, a także kanapa. możesz zdecydować również o kolorze ścian. W grę zagrasz za pomocą myszki!

Pou u lekarza

Pou u lekarza

Kategoria: Gry Dla Dzieci

Pou postanowił wybrać się do lekarza okulisty, bo słabo widzi i musi określić jaka jest jego wada wzroku. Twoim zadaniem w grze jest wcielenie się w rolę okulisty i zbadanie wzroku sympatycznego stworka, który jest ulubieńcem posiadaczy smartfonów, tabletów i innych urządzeń mobilnych. Zatem przebadaj wzrok Pou i przepisz odpowiednie okulary!