Ubieranki gry

Dla dziewczyn gierki

strona z grami monster high


Więcej gier monster high z: Frankie | Lagoona Blue | Clawdeen | Ubieranki Abbey | Gry Draculaura | Cleo | Robecca Steam | Cupid | Venus Monster high | Gry u kosmetyczki | Gry fryzjer | Kolorowanki | Makijaż gry

Barbie w świecie mody

Barbie w świecie mody

Kategoria: Gry Dla dziewczyn

Barbie potrzebuje Twojej stylizacji, bo idzie dzisiaj z Kenem na bal przebierańców. Stylizację zaczniemy od wyboru fryzurki dla naszej laleczki, mamy tu mnóstwo fryzurek w rożnych kolorkach, np blond, zielony czy niebieski. Kolejnym krokiem będzie wybór modnego ubrania. Możesz wybrać top i osobno do niego spódniczkę lub spodnie. Jeżeli jednak wolisz sukienki, też masz tu spory ich wybór. Są w ciekawych i letnich kolorkach. A Barbie jak wiadomo najbardziej lubi pastele;) Następnie wybierzmy fajne dodatki, takie jak naszyjnik czy kolczyki. Wybierzmy tez buty pasujące do stylizacji. Na koniec wybierzmy jeszcze kolorowe skrzydełka, bo Barbie będzie przebrana za motylka! Zagraj w Barbie's Fairylicious Dress Up.

Symulator hotelu Jane's Mania

Symulator hotelu Jane's Mania

Kategoria: Gry Dla dziewczyn

Jane właśnie otworzyła swój pierwszy hotel. Dlatego też potrzebuje Twojej pomocy, by sieć jej hotelów rosła w siłę i pojawiała się w coraz więcej krajach. W grze Jane's Hotel Mania Twoim zadaniem jest prowadzenie hotelu. Musisz stworzyć sobie dobrą reklamę, by zyskać coraz więcej gwiazdek. Do Twojego hotelu przychodzą ludzie, nad głowami których pojawia się dymek, a w środku prośba np o pokój w hotelu. Musisz zakwaterować gościa, następnie gdy sobie tego zażąda musisz wysłać pokojówkę, by posprzątała pokój. Czasami też goście wychodzą na poczęstunek i wtedy musisz ich obsłużyć, podać im sok czy jedzenie. Jeżeli jednak jest jakaś awaria, to naciskasz na klucz francuski i wtedy pojawia się boy hotelowy, który naprawi usterkę. Wraz z kolejnymi levelami zbierasz pieniądze i możesz kupować ulepszenia do Twojego hotelu. Jak nasza bizneswoman sprawdzi się tym razem w tym biznesie?!

Olśniewająca przemiana Syrenki

Olśniewająca przemiana Syrenki

Kategoria: Gry Dla dziewczyn

Syrenka postanowiła dzisiaj ładnie wyglądać, bo idzie na spotkanie z chłopakiem. Pomóż syrence wyglądać ładnie. Zaczniemy od wykonania zabiegów pielęgnacyjnych na twarz, ponieważ cera dziewczyny ryby jest mocno zanieczyszczona. Nałóżmy maseczkę oczyszczająca z glinki zielonej na jej twarz. Później ją zmyjmy, a następnie nałóżmy maseczkę redukująca przebarwienia. kolejnym krokiem będzie pilling twarzy, aby nabrała równego kolorytu oraz nałożenie kremu rozjaśniająca-odświeżającego. Nie zapomnijmy też wyrównać brwi syrence, by twarz nabrała kształtu. Na koniec wybierzmy jej jeszcze makijaż, a także fryzurę. Wybierzmy też ładne ubranie i gotowe.

Budka z Lodami Didi

Budka z Lodami Didi

Kategoria: Gry Dla dziewczyn

Didi właśnie otworzyła budkę z różnymi łakociami po tym jak udało się jej spełnić wszystkie wymagania sanepidu. Także teraz będzie mogła zająć się lodowym biznesem. Musisz jej pomóc w rozkręceniu interesu. Gra Didi Ice Cream polega na tym, że na Twoje stoisko przychodzą klienci, nad którymi pojawia się dymek, w którym znajduje się zamówienie, na przykład lód i cola. Twoim zadaniem jest przygotowanie dania z produktów, które masz i zaserwowanie go klientowi. Na wszystko masz niewiele czasu i ludzie się niecierpliwią, więc musisz szybko działać. Teraz z każdym dniem jest coraz cieplej i będziesz miał coraz więcej klientów, więc się postaraj. Biznes musi się kręcić!Przepis na obiad szefa

Przepis na obiad szefa

Kategoria: Gry Dla dziewczyn

Jesteś szefem kuchni i musisz przyrządzić kurczaka najlepiej jak potrafisz dla pewnej gwiazdy, która wiele o Tobie słyszała i o jedzeniu, które przygotowujesz. Na początek wybierzmy kolor kurczaka, mamy tu słabo zarumienionego lub bardzo brązowego kurczaka. Klik i gotowe. Następnie wybierzmy sos na naszego kurczaka lub ketchup, zależy co lubi nasza gwiazda;) Kolejnym krokiem będzie wybór dodatków, na przykład sałatka owocowa lub smaczne pomidorki. Jeszcze tylko jakieś danie dodatkowe na przykład jajecznica i coś do picia w postaci coli i danie gotowe:)