Ubieranki gry

Dla dziewczyn gierki

strona z grami monster high


Więcej gier monster high z: Frankie | Lagoona Blue | Clawdeen | Ubieranki Abbey | Gry Draculaura | Cleo | Robecca Steam | Cupid | Venus Monster high | Gry u kosmetyczki | Gry fryzjer | Kolorowanki | Makijaż gry

Wyglądaj jak Elsa

Wyglądaj jak Elsa

Kategoria: Gry Dla dziewczyn

Bohaterką gry jest zagorzała fanka Krainy Lodu, a zwłaszcza Elsy. Postanowiła przejść operację plastyczną, by wyglądać jak swoja idolka. twoim zadaniem w grze jest wcielenie się w rolę chirurga plastycznego i przeprowadzenie operacji. Musisz najpierw wstrzyknąć dziewczynie zastrzyk usypiający, a później zacząć operację. Musisz sprawić, by na twarzy dziewczyny nie było tłuszczu, dlatego trzeba go odessać! Gdy już zakończysz operację, to załóż dziewczynie szkła kontaktowe, a także umaluj i uczesz jak Elsę z Krainy Lodu! Powodzenia!Selfie z koleżanką

Selfie z koleżanką

Kategoria: Gry Dla dziewczyn

Wybierasz się ze swoją psiapsiółką na shopping na miasto. Będziecie łowić nowe sukienki, bluzki i spódniczki. To będzie istne szaleństwo;) Dlatego obowiązkowo trzeba zrobić sobie sesję selfie z koleżanką w nowych ciuszkach! Sweet focia musi być i koniecznie trzeba się pochwalić koleżankom i wstawić fotki na fejsa! Twoim zadaniem w grze jest fajne ubranie dziewczyny na sesje z koleżanką. Wybierz także fajne ubranie. Na przykład kolorową sukienkę. Do tego trendy buty i dodatki i można wstawiać na fejsa!

Elsa z Krainy Lodu

Elsa z Krainy Lodu

Kategoria: Gry Dla dziewczyn

Elsa z Krainy lodu razem ze swoją siostrą Anną wybierają się na dobroczynny bal, gdzie mają być gośćmi specjalnymi. Elsa musi ślicznie wyglądać. Twoim zadaniem w grze jest zadbanie o wygląd królowej śniegu. Wybierz dla niej fryzurkę, w której będzie dobrze wyglądała. Wybierz także śliczną sukienkę, a mamy tu różne odcienie sukienek. Do Ciebie należy wybór. Wybierz także buty pasujące do całości i dodatki, takie jak naszyjnik czy kolczyki. W grę zagrasz za pomocą myszki!

Elsa jako kobieta z brodą

Elsa jako kobieta z brodą

Kategoria: Gry Dla dziewczyn

Elsa przeprowadzała ostatnio eksperymenty w laboratorium razem z laleczką Barbie i niestety odbiło się to na jej wyglądzie. Naszej ślicznej królowej śniegu urosła broda i teraz dziewczyna wstydzi się wychodzić z domu. Dlatego przyszła do Twojego salonu, aby pozbyć się tego wstydliwego problemu. Twoim zadaniem w grze jest zadbanie o to, by Elsa wyglądała znowu pięknie. Daj z siebie wszystko, by była zadowolona. W grze poruszasz się za pomocą myszki!

Zwariowana fryzura Anny z Frozen

Zwariowana fryzura Anny z Frozen

Kategoria: Gry Dla dziewczyn

Anna z Frozen czyli Krainy Lodu postanowiła zrobić sobie na głowie zwariowaną fryzurkę, w której zaskoczy swoją siostrę Elsę i przyjaciół. W grze jesteś fryzjerem i Twoim zadaniem jest stworzenie na głowie Anny mega zwariowanej fryzurki. Do dyspozycji masz nożyczki, maszynkę, lokówkę czy prostownicę. Możesz dziewczynie zafarbować włosy, a jest tu mnóstwo kolorowych farb. W grę zagrasz za pomocą myszki!