Ubieranki gry

Dla dziewczyn gierki

strona z grami monster high


Więcej gier monster high z: Frankie | Lagoona Blue | Clawdeen | Ubieranki Abbey | Gry Draculaura | Cleo | Robecca Steam | Cupid | Venus Monster high | Gry u kosmetyczki | Gry fryzjer | Kolorowanki | Makijaż gryPrawdziwy makijaż Belli

Prawdziwy makijaż Belli

Kategoria: Gry Dla dziewczyn

Bella z Pięknej i Bestii postanowiła udać się do kosmetyczki i zrobić sobie modny makijaż. Twoim zadaniem w grze jest wcielenie się w postać kosmetyczki i zadbanie o cerę pięknej księżniczki z Disneya. Nałóż na twarz Belli maseczkę oczyszczającą, by pozbyć się wszelkich niedoskonałości cery. Kolejnym krokiem jest za pomocą korektora usunięcie pryszczy. Wyrównaj także brwi dziewczyny i nałóż krem nawilżający. Zrób jej modny makijaż oraz wybierz fryzurę i ubranie. W grę zagrasz za pomocą myszki!

My Little Pony Rainbow Rocks Rarity

My Little Pony Rainbow Rocks Rarity

Kategoria: Gry Dla dziewczyn

Rarity z My Little Pony Equestria Girls postanowiła dzisiaj iść ze swoimi najlepszymi koleżankami na imprezę i dlatego potrzebuje Twojej pomocy w wyborze ubrania. Wybierz dla niej fajną fryzurkę, w której będzie ładnie wyglądała, możesz także wybrać dla niej kolor. Kolejnym krokiem będzie wybór ubrania, są tu śliczne sukienki, także kolorowe topy i spódniczki. Dobierz buty pasujące do całości i dodatki i Rarity jest gotowa!

Elsa i Jack

Elsa i Jack

Kategoria: Gry Dla dziewczyn

Elsa i Jack z Krainy Lodu postanowili wybrać się na randkę. Twoim zadaniem w grze jest zadbanie o wygląd naszej pięknej królowej lodu i jej chłopaka. Na początek wybierz fryzurę dla Elsy. Są tu różne uczesania, włosy długie oraz krótkie, związane i rozpuszczone. Wybierz także fajną sukienkę. Są tu różne kolorowe łaszki. Na koniec dobierz buty i oczywiście dodatki, takie jak naszyjnik czy kolczyki. To samo zrób z Jackiem. Wybierz dla niego fryzurkę, a także ubranie, w którym będzie się modnie prezentował. W grze poruszasz się za pomocą myszki!

Fryzura Elsy i Anny

Fryzura Elsy i Anny

Kategoria: Gry Dla dziewczyn

Przed Tobą Anna i Elsa, czyli dwie siostry z Krainy Lodu. Twoim zadaniem w grze będzie przygotowanie dziewczyn na koronację Elsy, która odbędzie się dziś wieczorem. Musisz po koli zrobić dziewczynom piękne fryzurki. Na początek wybierzmy Else i umyjmy jej włosy szamponem i dokładnie spłucz. Kolejnym krokiem będzie przycięcie włosów i nałożenie farby. Później umyj je i zrób fajną fryzurkę, wybierz także ładne ubranie. Annie też umyj włosy i wystylizuj tak jak Elsę. W grze poruszasz się za pomocą myszki!

Anna z Krainy Lodu w dzisiejszych czasach

Anna z Krainy Lodu w dzisiejszych czasach

Kategoria: Gry Dla dziewczyn

Anna z Kariny Lodu została przeniesiona przez złą czarownicę do dzisiejszych czasów. Dziewczyna zupełnie nie zna się na modzie, dlatego potrzebuje Twojej pomocy. Twoim zadaniem w grze jest zadbanie, by Anna wyglądała jak najbardziej nowocześnie. Wybierz dla niej fajną fryzurkę, w której będzie modnie wyglądać, są tu różne kolory włosów i długości. Wybierz także z szafy dziewczyny fajną sukienkę i buty, a także dodatki, takie jak naszyjnik czy kolczyki. Teraz Anna to prawdziwa stylówa!