Ubieranki gry

Ubieranki gierki

strona z grami monster high


Więcej gier monster high z: Frankie | Lagoona Blue | Clawdeen | Ubieranki Abbey | Gry Draculaura | Cleo | Robecca Steam | Cupid | Venus Monster high | Gry u kosmetyczki | Gry fryzjer | Kolorowanki | Makijaż gry

Barbie stewardessa

Barbie stewardessa

Kategoria: Gry Ubieranki

Barbie postanowiła spróbować swoich sił jako stewardessa. Laleczka występowała już w różnych zawodach. Jak wiemy stewardessa musi ładnie wyglądać i godnie prezentować załogę samolotu. Twoim zadaniem w grze jest ubranie Barbie tak, by ładnie się prezentowała na pokładzie samolotu. Wybierz dla niej odpowiednią fryzurkę, mamy tu różne kolory uczesań, a także odpowiednie ubranie. Na koniec jeszcze buty i dodatki i laleczka jest gotowa do lotu!Barbie modnisia

Barbie modnisia

Kategoria: Gry Ubieranki

Barbie będzie występować dzisiaj na pokazie mody, więc musi ładnie wyglądać. Pomóż laleczce w stylizacji. Na początku ubieranki wybierzmy dla naszej ślicznotki szałową fryzurkę. Mamy tu różne uczesania. Dodatkowym atutem jest fakt, że można dla każdej fryzurki wybrać kolor. Może to być na przykład różowy czy zielony. Później wybierz dla laleczki ubranie, a także buty pasujące do kreacji. Nie zapomnij też o szałowych dodatkach! W grę zagrasz za pomocą myszki!

HalloWinx

HalloWinx

Kategoria: Gry Ubieranki

Gra z jedną z bohaterek bajki Winx. HalloWinx wybiera się na imprezę. Ta piękna czarodziejka nie wie w co się ubrać, dlatego potrzebuje Twojej pomocy przy wyborze ubrania. Gra oferuje wybór fryzury, butów, dodatków do strojów oraz oczywiście samych ubrań. Wszystkie ubrania i dodatki są oczywiście w stylu Winx. Gdy już ubierzesz Hallo możesz wydrukować nowy look Hallo Winx.

Bratz Siernna Calmer

Bratz Siernna Calmer

Kategoria: Gry Ubieranki

W tej grze mamy okazję ubrać jedną z bohaterek bajki bratz, Siernne Calmer. W grze mamy wiele możliwości by upiększyć naszą bohaterkę. Możemy wybrać różne fryzury, od długich do krótkich możemy również wybrać odcień włosów. Gdy już wybierzemy fajną fryzurę. To kolejnym etapem będzie wybór odpowiedniego makijażu do wrażliwej cery bohaterki bratz. Gdy już to zrobimy możemy zabrać się za ubieranie, możemy ubrać naszą bohaterkę w dżinsy lub sukienkę oraz jedną z kilkunastu atrakcyjnych koszulek. Gdy już to zrobimy możemy zająć się wyborem butów, a jest z czego wybierać, możemy wybrać szpilki, zwykłe buty czy nawet buty sportowe. Są rownież dodatki takie jak kapelusze czy rękawiczki idealne dla naszej bratz. Ubierz Siernne jak tylko zapragniesz.

Dora jako elf

Dora jako elf

Kategoria: Gry Ubieranki

Dora uwielbia przebierać się za różne postacie. Dzisiaj w szkole jest zabawa i dziewczynka będzie się przebierać za elfa, a właściwie elfice;) Twoim zadaniem w ubierance jest na początek wybór fajnej fryzurki, są tu różne kolory włosów. Kolejnym krokiem będzie wybór sukienki, są tu różne kolorowe modele. Na koniec wybierz jeszcze odpowiednie buty do kreacji i kolor skrzydełek i Dora jest gotowa na zabawę szkolną!