Ubieranki gry

Ubieranki gierki

strona z grami monster high


Więcej gier monster high z: Frankie | Lagoona Blue | Clawdeen | Ubieranki Abbey | Gry Draculaura | Cleo | Robecca Steam | Cupid | Venus Monster high | Gry u kosmetyczki | Gry fryzjer | Kolorowanki | Makijaż gry

Barbie wraca do szkoły Barbie back to school

Barbie wraca do szkoły Barbie back to school

Kategoria: Gry Ubieranki

Barbie po wakacjach postanowiła wrócić do szkoły i wreszcie spotkać się ze swoimi przyjaciółkami. Twoim zadaniem jest ubranie ładnie laleczki. Wybierz dla naszej ślicznotki śliczną fryzurkę, mamy do wyboru różne kolory włosów, takie jak blond czy też brązowy. Kolejnym krokiem jest wybór ubrania. Są tu śliczne bluzeczki w modnych kolorkach. Do tego dobierzmy jeszcze dodatki, takie jak naszyjnik czy kolczyki i stylizacja jest gotowa!Barbie po wakacjach postanowiła wrócić do szkoły i wreszcie spotkać się ze swoimi przyjaciółkami. Twoim zadaniem jest ubranie ładnie laleczki. Wybierz dla naszej ślicznotki śliczną fryzurkę, mamy do wyboru różne kolory włosów, takie jak blond czy też brązowy. Kolejnym krokiem jest wybór ubrania. Są tu śliczne bluzeczki w modnych kolorkach. Do tego dobierzmy jeszcze dodatki, takie jak naszyjnik czy kolczyki i stylizacja jest gotowa!

Gotowa do szkoły?

Gotowa do szkoły?

Kategoria: Gry Ubieranki

I znowu nadszedł wrzesień! Skończyły się wakacje i znowu trzeba iść do szkoły. W ubierance Twoim zadaniem jest wybranie ubrania i uczesania dla pewnej uczennicy. Wybierz dla niej fryzurkę. Masz tutaj do dyspozycji różne kolorki włosów, na przykład blond czy też piękny brąz. Kolejnym krokiem będzie wybór ubrania do szkoły. Możesz wybrać śliczny top, sukienkę czy też piękne dżinsy. Na koniec wybierz buty i dodatki i dziewczyna będzie wyglądać pięknie!Przyszłe mamy

Przyszłe mamy

Kategoria: Gry Ubieranki

Trzy przyjaciółki już za niedługo urodzą dzieci. Dziewczyny chcą ładnie wyglądać, dlatego postanowiły wybrać się na zakupy i kupić parę potrzebnych ciuszków. Twoim zadaniem w grze jest stylizacja dziewczyn, by pięknie wyglądały. Każdej mamie wybierz piękną fryzurkę, są tu różne kolory do wyboru, a także związane i rozpuszczone włosy! Kolejnym krokiem będzie wybór ubrania. Możemy wybrać śliczne ciążowe sukienki, a także bluzeczki i spodnie lub spódnice. Wybierzmy jeszcze buty pasujące do kreacji i zróbmy makijaż i dziewczyny wyglądają pięknie!

Początek roku szkolnego

Początek roku szkolnego

Kategoria: Gry Ubieranki

Wkrótce początek roku szkolnego. Olivia chce ładnie wyglądać, by koleżanki z klasy ją nie poznały;) Pomóż naszej ślicznotce w metamorfozie. Wybierz dla niej śliczną fryzurkę, do dyspozycji masz różne kolory włosów, na przykład brązowy czy blond, jest długa i krótka fryzurka. Wybierz także ubranie dla dziewczyny. Mamy tu różne eleganckie kreacje na początek roku szkolnego. Możesz wybrać eleganckie spodnie i na przykład bluzeczkę. Dobierz jeszcze dodatki i gotowe!

Top Model

Top Model

Kategoria: Gry Ubieranki

Olivia jest czołową top modelką. Dzisiaj wybiera się na wielkie otwarcie centrum handlowego, będzie tam gwiazdą. Pomóż dziewczynie fajnie się ubrać i modnie uczesać, by olśniła wszystkich swoim wyglądem! Wybierz dla dziewczyny fryzurę, masz tu sporo kolorów włosów i uczesań. Kolejnym krokiem będzie wybór ubrania. Mamy tu różne sukienki w ślicznych i modnych kolorkach. Do sukienki dobierz jeszcze buty i dodatki, takie jak naszyjnik czy kolczyki.