Ubieranki gry

Ubieranki gierki

strona z grami monster high


Więcej gier monster high z: Frankie | Lagoona Blue | Clawdeen | Ubieranki Abbey | Gry Draculaura | Cleo | Robecca Steam | Cupid | Venus Monster high | Gry u kosmetyczki | Gry fryzjer | Kolorowanki | Makijaż gryFuturystyczna moda

Futurystyczna moda

Kategoria: Gry Ubieranki

Marlena wybiera się dzisiaj na spotkanie z przyjaciółka i dlatego potrzebuje pomocy stylistki, czyli Twojej;) Zaczniemy od wyboru koloru włosów i fryzurki. Mamy tu różne uczesania, na przykład zaczesane do góry włoski. Następnie wybierzmy kolor oczów, kształt brwi, a także odcień pomadki do ust. Kolejnym krokiem będzie wybór modnego ubrania, są tu śliczne sukienki w pięknych kolorkach. Jeszcze tylko buty i dodatki, takie jak naszyjnik czy kolczyki i stylizacja gotowa:)

Mój Romantyczny Ślub

Mój Romantyczny Ślub

Kategoria: Gry Ubieranki

Dla Karen nadszedł dzień ślubu, pomóż pannie młodej wybrać suknie ślubną i dodatki. Na początek wybierzmy fryzurkę, mamy tu mnóstwo modnych uczesań, więc na pewno znajdziemy coś dla naszej Karen. Następnie wybierzmy śliczną suknię ślubną, mamy tu tradycyjne kolory bieli, ale także inne nie mniej interesujące na przykład niebieski czy różowy. kolejnym krokiem będzie wybór welonu, może być długi lub krótki. Następnie wybierzmy jeszcze buty i dodatki takie jak naszyjnik czy kolczyki i kreacja gotowa:)

Księżniczka Barbie u fryzjera

Księżniczka Barbie u fryzjera

Kategoria: Gry Ubieranki

Barbie wybiera się dzisiaj na bal z Kenem. Chce wyglądać ładnie i potrzebują Twojej stylizacji. Zaczniemy od wyboru uczesania dla naszej laleczki. Mamy tu śliczne kolory w ładnych odcieniach niebieskiego, zielonego i różowego. Kolejnym krokiem będzie wybór kreacji dla naszej Barbie. Są tu śliczne sukienki w pastelowych odcieniach, a takie Ken lubi najbardziej;) Wybierzmy też odcień skóry, a także cienie do powiek i tusz do rzęs. Nie zapomnijmy o dodatkach, takich jak naszyjnik czy kolczyki.

Wakacje z Miley Cyrus

Wakacje z Miley Cyrus

Kategoria: Gry Ubieranki

Miley Cyrus postanowiła wyjechać na wakacje i trochę wypocząć. Pomóż jej ładnie się ubrać, bo na każdym kroku czają się przecież paparazzi. Stylizację zaczniemy od wyboru koloru włosów dla Miley, mamy tu różne kolorki. Wybierz najbardziej pasującą do gwiazdy. Kolejnym krokiem będzie wybór ubrania. Są tu śliczne sukienki, stroje kąpielowe i plażowe w modnych kolorach lata:) Wybierz także dodatki takie jak naszyjnik i kolczyki w modnych odcieniach. Nie zapomnijmy też o butach, by pasowały do reszty. Mogą być np delikatne sandałki lub japonki. Na koniec wybierzmy jeszcze torebkę i gotowe!

Nietypowe świeta Yasmin Bratz

Nietypowe świeta Yasmin Bratz

Kategoria: Gry Ubieranki

Nadchodzi gwiazdka, Yasmin z Bratz wybiera się na święta do rodzinki i potrzebuje pomocy w stylizacji. Pomóż dziewczynie ładnie wyglądać w tej ubierance. Stylizację zaczniemy od wyboru modnego uczesania, mamy kilka modnych kolorków takich jak blond, brąz czy czarny i fantazyjne upięcia. Kolejnym krokiem będzie wybór ubrania. Mamy tu śliczne sukienki w ładnych kolorkach, między innymi ognistej czerwieni:D Wybierz najładniejszą. Następnie wybierzmy kolor oczów, są różne śliczne odcienie. Wybierzmy także buty pasujące do ubrania. Nie zapomnijmy też o modnych dodatkach, takich jak naszyjnik czy kolczyki.