Ubieranki gry

na 2 osoby gierki

strona z grami monster high


Więcej gier monster high z: Frankie | Lagoona Blue | Clawdeen | Ubieranki Abbey | Gry Draculaura | Cleo | Robecca Steam | Cupid | Venus Monster high | Gry u kosmetyczki | Gry fryzjer | Kolorowanki | Makijaż gry

Wrak Rodriguez

Wrak Rodriguez

Kategoria: Gry na 2 osoby

Uliczna bijatyka osadzona w niedalekiej przyszłości, w której biorą udział oczywiście wojownicze roboty. Jednym z nich przyjdzie Ci zatem pokierować, także bierz się do gry, pora skopać parę blaszanych tyłków! Robot Rodriguez jest wściekły i już nie może się powstrzymać od zemsty. Zobacz co potrafi w walce z innymi robotami! Przemierzaj przez niebezpieczne plansze i pokonaj wszystkich napotkanych wrogów. Instrukcja gry: S to uderzenie szablą, A uderzenie pięścią. Kombinacja strzałki w prawo (kliknięcie 2x) z S to płaski ruch szablą. Strzałka w prawo (podwójny klik) i A to stanie się na chwilę niewidocznym. Strzałka w dół (kliknięcie 2x) i A powoduje wyrzucenie specjalnych walecznych kul. Kliknięcie na A kiedy stoisz blisko przy wrogu spowoduje wybicie go na pewną odległość.

Mistrzostwa świata 2012 Hokej

Mistrzostwa świata 2012 Hokej

Kategoria: Gry na 2 osoby

Weź udział w mistrzostwach świata w air hockeyu zwanym u nas cymbergajem. Sterowanie za pomocą myszki.

Blondynki vs Brunetki 2

Blondynki vs Brunetki 2

Kategoria: Gry na 2 osoby

Zagraj razem z brunetkami w siatkówkę plażową. Sterowanie za pomocą myszki.Mistrz Bilard 8 Billards Master

Mistrz Bilard 8 Billards Master

Kategoria: Gry na 2 osoby

Zagraj w bilard z drugą osobą na tym samym komputerze, bądź z samym komputerem. Dwa rodzaje rozgrywki i mnóstwo zabawy. Do wyboru popularna gra 8-bil, gdzie pierwszy gracz, który wbije bilę, deklaruje jednocześnie jakimi rodzajami bil będzie grał (pełne lub połówki), po czym wygrywa ten gracz, któremu uda się wbić wszystkie bile jego rodzaju plus czarną na końcu. Drugą odmianą jest gra 14 plus 1, w której wygrywa ten, kto pierwszy wbije 8 bil bez znaczenia jeśli chodzi o ich rodzaj. Pochwal się swoimi umiejętnościami, wbijając bile do łuz! Instrukcja: Sterowanie za pomocą myszki. Ósemka: Wbij wszystkie bile swojego typu - pełne lub z paskiem - zachowując czarną bilę na sam koniec! 14 plus 1: Bądź pierwszym, który wbije dowolne 8 bil!

Necronator 2

Necronator 2

Kategoria: Gry na 2 osoby

Szykuj się do kolejnej wojny i od raz wiedz że nie będzie to tylko fortel. Wojna ras właśnie się zaczęła i tym razem staniesz po stronie tych złych. Jako dowódca zbuduj swoją armię, podbijaj miasta i wioski, napędzając kampanię wojenną pieniędzmi które uda ci się zagrabić. Gra jest krwawa, brutala i bezlitosna, ale taka właśnie ma być, w końcu to siły ciemnością przejąć kontrolę na Ziemi. Uda ci się zrealizować ten plan? Weź udział w strategicznej rozgrywce. Niszcz kolejne wioski i miasta nie mając litości dla ich mieszkańców. Udoskonalaj swoją armię żywych trupów, by jeszcze skuteczniej pozbawiać życia niczego nie świadomych ludzi. Pamiętaj, by za wszelką cenę chronić portal.