Ubieranki gry

Nowe gry

Spodobała Ci się strona?
lub dodaj ją do ulubionych. Naciśnij CTRL + D

Nowe Ubieranki i inne gry


Graj i baw sie dobrze.

Operacja żoładka Draculaury

Operacja żoładka Draculaury

Kategoria: Gry Monster High

Draculaura z MH mała straszne bóle brzucha i z tego powodu bardzo źle się czuła. W końcu postanowiła iść do lekarza, który zalecił badania i operację żołądka. Twoim zadaniem w grze jest wcielenie się w rolę lekarza i zadbanie o to, by monsterka miała dobrze wykonaną operację żołądka! Na początku gry zbadaj upiorce serce, czy dobrze bije. Zmierz też ciśnienie i pobierz krew. Wykonaj również USG brzucha. Teraz możesz podać tlen i zastrzyk usypiający i przystąp do operacji żołądka. Postaraj się, by wszystko poszło dobrze. W grę zagrasz za pomocą myszki!

Projektowanie dla Draculaury

Projektowanie dla Draculaury

Kategoria: Gry Monster High

Draculaura z MH potrzebuje Twojej pomocy. Za niedługo nasza straszyciółka będzie gościem na balu charytatywnym i dlatego musi ładnie i oryginalnie wyglądać. Twoim zadaniem w grze jest wcielenie się w postać krawcowej i zadbanie o ładne ciuszki dla monsterki. Na początek wybierz jak ma wyglądać bluzeczka. Możesz wybrać dla niej fason oraz kolor materiału i wzorek. Wybierz także jak ma wyglądać spódniczka. Masz dwie opcje do wyboru. Możesz także dla spódniczki wybrać fajny wzorek. W grę zagrasz za pomocą myszki!

Clawdeen Wolf w salonie

Clawdeen Wolf w salonie

Kategoria: Gry Monster High

Clawdeen Wolf z MH została zaproszona na promocję pewnego salonu piękności. Twoim zadaniem w grze jest sprawić, by monsterka olśniła wszystkich swoim wyglądem. Na początek wybierz dla niej fajną fryzurkę. Wybierz też jaki ma mieć makijaż, czy w mocniejszych kolorkach czy słabszych. Wybierz także ubranie, na przykład śliczną sukienkę. Do tego dobierz dodatki, takie jak naszyjnik czy kolczyki. Jeszcze buty dobierz do całości! W grę zagrasz za pomocą myszki!

Clawdeen Wolf na karnawał

Clawdeen Wolf na karnawał

Kategoria: Gry Monster High

Clawdeen Wolf z MH wybiera się na zabawę noworoczną i musi sząłowo wyglądać! Twoim zadaniem w grze jest przystrojenie monsterki w fajne ciuszki. Dla potwierdzenie fajności z boku będziesz widział wskaźnik COOL, który pokaże Ci, czy fajnie ubrałaś monsterkę! Wybierz dla niej super fryzurkę, a także mega fajne ciuszki, na przykład sukienkę. Dobierz fajne buty i dodatki. W grę zagrasz za pomoca myszki!

Noworoczna Gigi Grant

Noworoczna Gigi Grant

Kategoria: Gry Monster High

Gigi Grant z MH wybiera się na imprezę noworoczną i dlatego chce ładnie wyglądać. Twoim zadaniem w grze jest modne ubranie monsterki. Wybierz dla niej fryzurkę, a są tu różne uczesania. Wybierz także śliczne ubranko, na przykład sukienkę w modnych kolorkach oraz top i spódniczkę. Do tego dobierz też modne buty pasujące do całości i fajne dodatki. W grę zagrasz za pomocą myszki!