Ubieranki gry

Nowe gry

Spodobała Ci się strona?
lub dodaj ją do ulubionych. Naciśnij CTRL + D

Nowe Ubieranki i inne gry


Graj i baw sie dobrze.

Szafa Lagoony Blue

Szafa Lagoony Blue

Kategoria: Gry Monster High

Lagoona Blue z MH wybiera się jutro na imprezę i dlatego chce ładnie wyglądać. Twoim zadaniem w grze jest sprawić, by monsterka olśniła wszystkich! Na początku gry znajdź wszystkie poukrywane na obrazku rzeczy. Za każdą rzecz, Lagoona dostanie nowe ubranie! Znajdź wszystkie ukryte rzeczy, a przejdziesz do następnej planszy. W następnej planszy czeka na Ciebie niespodzianka i będziesz mogła dla upiorki wybrać fajne ubranko, w którym będzie ładnie wyglądać! W grę zagrasz za pomocą myszki!

Dekorowanie pokoju dziecka Draculaury

Dekorowanie pokoju dziecka Draculaury

Kategoria: Gry Monster High

Draculaura z Monster High spodziewa się swojego pierwszego dziecka i chce jak najszybciej udekorować dla niego pokój. Na narodziny dzidziusia wszystko musi być już gotowe. Twoim zadaniem w grze jest pomóc monsterce w przygotowaniu pokoju. Na początku gry wybierz jakiego koloru mają być ściany pokoju, wybierz także jakie mają być meble i gdzie stać. Spraw, by wszystko wyglądało perfekcyjnie. W grę zagrasz za pomocą myszki!

Szafa Draculaury

Szafa Draculaury

Kategoria: Gry Monster High

Draculaura z MH postanowiła troszkę odświeżyć swoją garderobę, bo ma już dość starych ubrań. Twoim zadaniem w grze jest pomóc wybrać monsterce szałowe ciuszki. Na początku gry jednak będziesz musiała znaleźć wszystkie zagubione rzeczy, które porozrzucane są po całym pokoju. Za każdą rzecz dostaniesz nagrodę w postaci sukienki. Na końcu gry możesz wybrać jaką kreację ma mieć ubraną upiorka. W grę zagrasz za pomocą myszki!

C.A. Cupid robi szalik na drutach

C.A. Cupid robi szalik na drutach

Kategoria: Gry Monster High

C. A. Cupid z MH postanowiła zrobić sobie ładny szalik na drutach, bo od zawsze o takim marzyła, tylko nigdy nie miała na to czasu. Teraz wreszcie znalazła chwilę wolnego, bo są ferie i postanowiła w końcu zrobić sobie piękny szaliczek na drutach. Twoim zadaniem w grze jest pomóc naszej straszyciółce w wykonaniu szaliczka. Musisz uważać, by zmieniać po kolei wełnę, by kolory się zgadzały i wszystko było w porządku. Gra jest na czas, więc musisz się pospieszyć! W grę zagrasz za pomocą myszki!

Operacja Draculaury

Operacja Draculaury

Kategoria: Gry Monster High

Draculaura z MH ostatnio przewróciła się na rowerze tak niefortunnie, że złamała sobie rękę. Nie mogła ruszać ręką i dlatego musiała odwiedzić lekarza, by ten ją zbadał. Twoim zadaniem w grze jest wcielenie się w postać lekarza i przeprowadzenie operacji ręki naszej straszyciółki. Najpierw podaj monsterce tabletkę przeciwbólową i przystąp do operacji. Wyciąg odłamki szkła z ręki i zaszyj ranę oraz zdezynfekuj. Następnie zrób prześwietlenie ręki, by zobaczyć gdzie jest złamana i nastaw rękę. W grę zagrasz za pomocą myszki!