Ubieranki gry

Nowe gry

Spodobała Ci się strona?
lub dodaj ją do ulubionych. Naciśnij CTRL + D

Nowe Ubieranki i inne gry

Tęczowa moc Applejack MLP

Tęczowa moc Applejack MLP

Kategoria: Gry Monster High

Applejack z My little Pony wybiera się ze swoimi koleżankami kucykami na koncert i dlatego musi szałowo wyglądać! Twoim zadaniem w grze jest wystylizowanie kucyka, by odlotowo się prezentowała! Na początek wybierz fryzurkę dla kucyka pony i kształt ogonka. Możesz także wybrać dla nich kolor, a jest tu do wyboru kilka ciekawych odcieni. Wybierz także dla Applejack fajne ubranko i modne dodatki. W grę zagrasz za pomocą myszki!

Straszne paznokcie Frankie Stein

Straszne paznokcie Frankie Stein

Kategoria: Gry Monster High

Frankie Stein z MH ma straszne paznokcie, które już nie wyglądają ładnie. Twoim zadaniem w grze jest wcielenie się w rolę kosmetyczki i zadbanie o dłonie naszej straszyciółki. Na początek dokładnie umyj dłonie, by były czyste i możesz przystąpić do zabiegów pielęgnacyjnych. Dokładnie spiłuj paznokcie, aby miały ładny kształt. Później możesz wybrać, na jaki kolor chcesz pomalować paznokcie Frankie. Pamiętaj, by manicure był ładny i nowoczesny. W grę zagrasz za pomocą myszki!

Sirena Von Boo

Sirena Von Boo

Kategoria: Gry Monster High

Sirena Von Boo z MH wybiera się ze swoimi straszyciółkami na zakupy i musi ładnie wyglądać. Twoim zadaniem w grze jest ładnie wystroić monsterkę, by zrobiła wrażenie. Wybierz dla niej fajną fryzurkę, są tu włosy długi i krótkie, związane i rozpuszczone. Wybierz także fajne ubranko, górę od bikini i kolor ogona. Wybierz także dodatki takie jak naszyjnik czy rękawiczki. W grę zagrasz za pomocą myszki!

Prawdziwe gotowanie z Elsą

Prawdziwe gotowanie z Elsą

Kategoria: Gry Dla Dzieci

Elsa z Krainy Lodu zgłodniała i teraz musi zjeść coś dobrego, by zaspokoić głód. Twoim zadaniem w grze jest pomóc Elsie przygotować coś pysznego do jedzenia. Na początek otwórz lodówkę i wyciąg produkty, z których piękna królowa śniegu będzie mogła zrobić pyszne danie. Na początek wyciągnijmy z lodówki na przykład kiełbaskę, następnie kliknij na patelnie i opiecz na niej kiełbaskę. Gdy już będzie odpowiednio podpieczona możesz się cofnąć, a następnie pokroić ją na kawałki i podać Elsie. Tak zrób też z innymi rzeczami, które są w lodówce. W grę zagrasz za pomocą myszki!


Graj i baw sie dobrze.

Operacja Draculaury

Operacja Draculaury

Kategoria: Gry Monster High

Draculaury z MH ostatnio miała wypadek i wypadła z okna. Teraz jest cała poobijana i ma pełno siniaków, które szpecą jej ciało. Twoim zadaniem w grze jest wcielenie się w postać lekarza i zrobienie operacji, by nasza straszyciółka odzyskała zdrowie i siły. Na początku gry pozbądź się krwi z ciała monsterki za pomocą chustki. Kolejnym krokiem będzie usunięcie z ciała drzazg, które są powbijane. Pozbądź się ich za pomocą pęsety. Przyklej plastry na rany, możesz nawet wybrać kolor plastra. W grę zagrasz za pomocą myszki!