Ubieranki gry

Nowe gry

Spodobała Ci się strona?
lub dodaj ją do ulubionych. Naciśnij CTRL + D

Nowe Ubieranki i inne gry


Graj i baw sie dobrze.

Fluttershy na bis

Fluttershy na bis

Kategoria: Gry Dla Dzieci

Fluttershy z My Little Pony Equestria Girls wybiera się ze swoimi koleżankami kucykami na imprezę i musi ładnie wyglądać. Twoim zadaniem w grze jest modnie wystroić piękną kucyczkę. Wybierz dla niej fryzurkę, w której będzie ładnie wyglądała. Masz do wyboru długie i krótkie włosy, dodatkowo możesz wybrać kolor dla pasemek. Wybierz fajne ubranko, masz tu modne sukienki, a także kolorowe topy i spódniczki. Do tego buty i dodatki, takie jak kolczyki czy naszyjnik. Teraz Fluttershy może wraz z Twilight Sparkle i Applejack biec na imprezkę!

Sirena Von Boo u kosmetyczki

Sirena Von Boo u kosmetyczki

Kategoria: Gry Monster High

Sirena Von Boo z MH ma bardzo zanieczyszczoną cerę, a jutro trzeba iść do szkoły! Coś z tym trzeba zrobić! Twoim zadaniem w grze jest wcielenie się w rolę kosmetyczki i zadbanie o piękną cerę monsterki. Nałóż na jej twarz maseczkę oczyszczającą, a potem za pomocą korektora oczyść cerę. Wyrównaj także brwi i nawilż cerę kremem nawilżającym. Wybierz także fryzurkę i ubranie. W grę zagrasz za pomocą myszki!

Applejack na bis

Applejack na bis

Kategoria: Gry Dla dziewczyn

Applejack z My Little Pony wybiera się ze swoimi koleżankami z Equestria Girls do kina, bo jest tania środa w kinie. Dziewczyna chce ładnie wyglądać, dlatego będzie potrzebowała Twojej pomocy. Twoim zadaniem w grze jest fajnie ubrać kucyka. Wybierz dla niej fryzurkę, w której będzie ładnie wyglądała. Wybierz także ubranie, a są tu śliczne sukienki. Do tego dobierz buty i dodatki. W grę zagrasz za pomocą myszki!

Szkolny makijaż Bonity Femur

Szkolny makijaż Bonity Femur

Kategoria: Gry Monster High

Przed Tobą Bonita Femur z MH. Monsterka idzie dzisiaj pierwszy dzień do szkoły i dlatego chce ładnie wyglądać. Twoim zadaniem w grze jest sprawić, by Bonita wyglądała olśniewająco. Na początku gry wybierz dla niej odcień skóry. Później zrób ładny, delikatny makijaż, pomaluj oczy tuszem i cieniami, a także usta ładną pomadką. Nie zapomnij o różu. Na koniec wybierz modną fryzurę i ubranie. W grę zagrasz za pomocą myszki!

Szkolny makijaż Anny Frozen

Szkolny makijaż Anny Frozen

Kategoria: Gry Dla dziewczyn

Już jutro zaczyna się szkoła i Anna z Krainy lodu już dziś przygotowuje swój szkolny makijaż. Twoim zadaniem w grze jest pomóc pięknej księżniczce w stylizacji. Na początku gry spośród trzech opcji, wybierz makijaż, który najbardziej Ci się podoba! Wykonajmy zatem razem szkolny makijaż. Aby makijaż był kompletny na początku gry nałóż na wskazane miejsca puder, by cera się nie świeciła. Kolejnym krokiem będzie pomalowanie oczów. Możesz wykonać tak zwany przydymiony makijaż mieszając ze sobą cienie jasne i ciemne. Nałóż także tusz na rzęsy, by oczy piękne się prezentowały. Jeszcze tylko róż i Anna wygląda ślicznie!