Ubieranki gry

Nowe gry

Spodobała Ci się strona?
lub dodaj ją do ulubionych. Naciśnij CTRL + D

Nowe Ubieranki i inne gry

Venus u stylistki

Venus u stylistki

Kategoria: Gry Monster High

Venus z MH postanowiła odwiedzić stylistkę, gdyż uważa, że nie potrafi się dobrze ubrać. Twoim zadaniem w grze jest wcielenie się w postać stylistki i zadbanie o wygląd pięknej monsterki. Na początek wybierz dla Venus fryzurkę, mamy tu różne uczesania. Wybierz także fajny ciuszek, może to być śliczny top lub sukienka. Do tego dobierz buty i dodatki. W grę zagrasz za pomocą myszki!

Projektowanie sukienki z Clawdeen Wolf

Projektowanie sukienki z Clawdeen Wolf

Kategoria: Gry Monster High

Clawdeen Wolf z MH postanowiła zaprojektować swoją pierwszą sukienkę! Twoim zadaniem w grze jest pomóc monsterce w tym niełatwym zadaniu. Na początku wybierz jak ma wyglądać spódniczka i bluzeczka, lub sukienka. Możesz wybrać jakiego ma być koloru i jakie ma mieć na sobie wzorki! Później zabierz się już za szycie i niczym prawdziwy krawiec stwórz piękną kreację na miarę Ewy Minge;) W grę zagrasz za pomocą myszki!


Graj i baw sie dobrze.

Monsterka panną młodą

Monsterka panną młodą

Kategoria: Gry Monster High

Przed Tobą super ubieranka, w której możesz stworzyć swoją ulubioną postać Monster High i ucharakteryzować ją na Pannę Młodą. Sama możesz zdecydować, czy to będzie Draculuara, Frankie Stein, Lagoona Blue czy Clawdeen Wolf-wybór należy do Ciebie! Wybierz jaki monsterka ma mieć odcień skóry, a także jakie ma mieć włosy. Najważniejszym elementem ubrania będzie suknia ślubna, więc wybierz najładniejszą. Dobierz buty i dodatki, takie jak bukiet ślubny czy welon. W grę zagrasz za pomocą myszki!

Kąpiel małej Ghoulii

Kąpiel małej Ghoulii

Kategoria: Gry Monster High

Mała Ghoulia Yelps z Monster High pierwszy raz zostanie sama ze opiekunką w domu, gdyż jej rodzice wyjechali. Twoim zadaniem w grze jest wcielenie się w opiekunkę monsterki i zadbanie o to, by była zadowolona. Na początku gry napuść do wanny wody i włóż do niej upiorkę. Kolejnym krokiem będzie wlanie płynu do kąpieli. Później umyj Ghoulie, nałóż na jej włosy szampon i spłucz. Powycieraj małą monsterkę i załóż jej pampersa, a potem wybierz ładne ubranko. W grę zagrasz za pomocą myszki!

Elissabat u fryzjera

Elissabat u fryzjera

Kategoria: Gry Monster High

Elissabat z MH jest już znudzona swoją fryzurką i dlatego postanowiła iść do fryzjera, by ten zajął się jej uczesaniem. Twoim zadaniem w grze jest wcielenie się w rolę fryzjera i zadbanie o włosy monsterki. Na początku nałóż na jej włosy szampon i dokładnie go wmasuj w głowę. Następnie delikatnie spłucz włosy z szamponu, by były lśniące i piękne. Wysusz je suszarką. Potem możesz je delikatnie przyciąć i użyć prostownicy lub lokówki. Możesz też zrobić pasemka. Na koniec wybierz jeszcze ubranie i upiorka wygląda świetnie!