Ubieranki gry

Nowe gry

Spodobała Ci się strona?
lub dodaj ją do ulubionych. Naciśnij CTRL + D

Nowe Ubieranki i inne gry

Dracubecca

Dracubecca

Kategoria: Gry Monster High

Przed Tobą kolejna laleczka z serii Fracky Fusion z Monster High. Dracubecca jest połączeniem Draculaury i Robbecci Steam. Twoim zadaniem w grze jest wybranie fajnego ubrania dla monsterki. Na początku wybierz fajną fryzurkę, masz różne modne uczesania. Wybierz także ubranie, są tu kolorowe sukienki, jak i topy czy spódniczki lub spodnie. Dobierz też fajne buty i dodatki. W grę zagrasz za pomocą myszki!

Szkolny makijaż Draculaury

Szkolny makijaż Draculaury

Kategoria: Gry Monster High

Draculaura, Abbey i Spectra wybierają się do szkoły na lekcje i chcą ładnie wyglądać. Twoim zadaniem w grze jest zrobienie monsterkom fajnego szkolnego makijażu. Na początku gry, wybierz jedną z trzech straszyciółek i przystąp do wykonania makijażu. Nałóż podkład na twarz, a następnie puder, by buzia się nie świeciła. Nałóż też na powieki cień i tusz na rzęsy. Wybierz też fajną fryzurkę dla Draculaury i ubranie. W grę zagrasz za pomocą myszki!

Nowe przyjaciółki Abbey

Nowe przyjaciółki Abbey

Kategoria: Gry Monster High

Abbey Biminable z MH ma dwie nowe przyjaciółki w straszyceum. Wystylizuj nową paczkę Abbey! Spraw, by monsterki wyglądały modnie i szałowo! Na początku kliknij w wybraną upiorkę i zacznij jej stylizację! Wybierz jak ma wyglądać jej fryzurka, czy włosy mają być rozpuszczone czy związane. Wybierz także ubranie, na przykład śliczną sukienkę. A na koniec dobierz do ubrania buty i dodatki, takie jak na przykład kolczyki. W grę zagrasz za pomocą myszki!

Szafa Lagoony Blue

Szafa Lagoony Blue

Kategoria: Gry Monster High

Lagoona Blue z MH wybiera się jutro na imprezę i dlatego chce ładnie wyglądać. Twoim zadaniem w grze jest sprawić, by monsterka olśniła wszystkich! Na początku gry znajdź wszystkie poukrywane na obrazku rzeczy. Za każdą rzecz, Lagoona dostanie nowe ubranie! Znajdź wszystkie ukryte rzeczy, a przejdziesz do następnej planszy. W następnej planszy czeka na Ciebie niespodzianka i będziesz mogła dla upiorki wybrać fajne ubranko, w którym będzie ładnie wyglądać! W grę zagrasz za pomocą myszki!


Graj i baw sie dobrze.

Dekorowanie pokoju dziecka Draculaury

Dekorowanie pokoju dziecka Draculaury

Kategoria: Gry Monster High

Draculaura z Monster High spodziewa się swojego pierwszego dziecka i chce jak najszybciej udekorować dla niego pokój. Na narodziny dzidziusia wszystko musi być już gotowe. Twoim zadaniem w grze jest pomóc monsterce w przygotowaniu pokoju. Na początku gry wybierz jakiego koloru mają być ściany pokoju, wybierz także jakie mają być meble i gdzie stać. Spraw, by wszystko wyglądało perfekcyjnie. W grę zagrasz za pomocą myszki!