Ubieranki gry

Nowe gry

Spodobała Ci się strona?
lub dodaj ją do ulubionych. Naciśnij CTRL + D

Nowe Ubieranki i inne gry

Elsa z Krainy Lodu

Elsa z Krainy Lodu

Kategoria: Gry Dla dziewczyn

Elsa z Krainy lodu razem ze swoją siostrą Anną wybierają się na dobroczynny bal, gdzie mają być gośćmi specjalnymi. Elsa musi ślicznie wyglądać. Twoim zadaniem w grze jest zadbanie o wygląd królowej śniegu. Wybierz dla niej fryzurkę, w której będzie dobrze wyglądała. Wybierz także śliczną sukienkę, a mamy tu różne odcienie sukienek. Do Ciebie należy wybór. Wybierz także buty pasujące do całości i dodatki, takie jak naszyjnik czy kolczyki. W grę zagrasz za pomocą myszki!


Graj i baw sie dobrze.

Dośka z brodą

Dośka z brodą

Kategoria: Gry Dla Dzieci

Dosia z Kliniki dla pluszaków ostatnio przeprowadzała pewne eksperymenty w laboratorium ze swoją koleżanką i niestety wyrosła jej broda;/ Teraz dziewczynka wstydzi się swojego wyglądu i nie wychodzi z domu. Twoim zadaniem w grze jest zadbanie o to, by dziewczynka miała znów gładką buzię. Na początku gry nałóż na jej twarz żel do golenia i dokładnie ogol jej twarz. Następnie wysmaruj kremem nawilżającym. W grę zagrasz za pomocą myszki!

Clawvenus z Monster High

Clawvenus z Monster High

Kategoria: Gry Monster High

Clawvenus z MH idzie wkrótce do straszyceum i monsterka bardzo się stresuje z tego powodu. Twoim zadaniem w grze jest ubranien Clawvenus w modne ciuszki. Na początek gry wybierz dla upiorki fajną fryzurkę, w której będzie się szałowo prezentowała. Do dyspozycji masz różne fajowe uczesania. Wybierz także modny ciuszek. Na koniec dobierz buty pasujące do całości i dodatki! Do dzieła!

Kolorowanka Monster High

Kolorowanka Monster High

Kategoria: Gry Monster High

Venus, Robecca czy może Rochelle Goyle? Którą z postaci z Monster High chętnie byś pokolorowała? Twoim zadaniem w grze jest pokolorowanie obraz tak samo jak pierwowzór. Na początku wybierz, którą z bohaterek chcesz pokolorować. Następnie dokładnie przyjrzyj się obrazkowi na dole ekranu i musisz w taki sam sposób pokolorować obrazek z monsterką! W grę zagrasz za pomocą myszki!

Elsa jako kobieta z brodą

Elsa jako kobieta z brodą

Kategoria: Gry Dla dziewczyn

Elsa przeprowadzała ostatnio eksperymenty w laboratorium razem z laleczką Barbie i niestety odbiło się to na jej wyglądzie. Naszej ślicznej królowej śniegu urosła broda i teraz dziewczyna wstydzi się wychodzić z domu. Dlatego przyszła do Twojego salonu, aby pozbyć się tego wstydliwego problemu. Twoim zadaniem w grze jest zadbanie o to, by Elsa wyglądała znowu pięknie. Daj z siebie wszystko, by była zadowolona. W grze poruszasz się za pomocą myszki!