Ubieranki gry

Nowe gry

Spodobała Ci się strona?
lub dodaj ją do ulubionych. Naciśnij CTRL + D

Nowe Ubieranki i inne gry

Kalosze Monster High

Kalosze Monster High

Kategoria: Gry Monster High

Nadeszły dni pełne jesiennej słoty. Nic tylko deszcz i deszcz. Prawdziwa fanka Monster High musi się zaopatrzyć w kalosze w stylu Monster High, które może sama zrobić i nie musi przepłacać w sklepie. Twoim zadaniem w grze jest pomóc fance naszych straszyciółek zrobić właśnie takie kalosze. Przygotuj wszystkie rzeczy, które będą niezbędne, aby przygotować kalosze. Zatem będzie Ci potrzeba: kaloszy, a także nożyczek, kleju, pędzla, a także naklejek z Draculaurą czy Frankie Stein. Kieruj się wskazówkami i będziesz mięć najmodniejsze kalosze sezonu! W grę zagrasz za pomocą myszki!


Graj i baw sie dobrze.

Madison Fearon na scenie

Madison Fearon na scenie

Kategoria: Gry Monster High

Madison Fearon z MH będzie miała dzisiaj ważny występ na scenie, dlatego musi szałowo wyglądać. Twoim zadaniem w grze jest przygotowanie monsterki do występu. Na początku gry zrób upiorce fajny makijaż, pomaluj oczy, wybierz długość rzęs, a także pomaluj usta. Wybierz także fryzurkę, w której dziewczyna będzie błyszczeć na scenie. Ważnym elementem będzie także ubiór sceniczny i dodatki, takie jak naszyjnik czy kolczyki. W grę zagrasz za pomocą myszki!

Clawdeen Wolf

Clawdeen Wolf

Kategoria: Gry Monster High

Clawdeen Wolf z MH wybiera się ze swoimi koleżankami do kina i dlatego chce ładnie wyglądać. Twoim zadaniem w grze jest modnie ubrać monsterkę. Wybierz dla niej fryzurkę, w której będzie się prezentowała olśniewającą, mogą to być włosy związane lub rozpuszczone. Wybierz także ubranie, może to być sukienka lub top i spódniczka. Do tego dobierz buty, które będą pasowały do całości. Na koniec wybierz jeszcze dodatki, takie jak kolczyki czy naszyjnik. W grę zagrasz za pomocą myszki!

Tęczowa moc Applejack MLP

Tęczowa moc Applejack MLP

Kategoria: Gry Monster High

Applejack z My little Pony wybiera się ze swoimi koleżankami kucykami na koncert i dlatego musi szałowo wyglądać! Twoim zadaniem w grze jest wystylizowanie kucyka, by odlotowo się prezentowała! Na początek wybierz fryzurkę dla kucyka pony i kształt ogonka. Możesz także wybrać dla nich kolor, a jest tu do wyboru kilka ciekawych odcieni. Wybierz także dla Applejack fajne ubranko i modne dodatki. W grę zagrasz za pomocą myszki!

Straszne paznokcie Frankie Stein

Straszne paznokcie Frankie Stein

Kategoria: Gry Monster High

Frankie Stein z MH ma straszne paznokcie, które już nie wyglądają ładnie. Twoim zadaniem w grze jest wcielenie się w rolę kosmetyczki i zadbanie o dłonie naszej straszyciółki. Na początek dokładnie umyj dłonie, by były czyste i możesz przystąpić do zabiegów pielęgnacyjnych. Dokładnie spiłuj paznokcie, aby miały ładny kształt. Później możesz wybrać, na jaki kolor chcesz pomalować paznokcie Frankie. Pamiętaj, by manicure był ładny i nowoczesny. W grę zagrasz za pomocą myszki!