Ubieranki gry

Nowe gry

Spodobała Ci się strona?
lub dodaj ją do ulubionych. Naciśnij CTRL + D

Nowe Ubieranki i inne gry

Zakupoholiczka na Malediwach

Zakupoholiczka na Malediwach

Kategoria: Gry Dla dziewczyn

Pewna dziewczyna o imieniu Jenny uwielbia robić zakupy. Jest zakupoholiczką i kupuje ubrania w różnych częściach świata. Tym razem zakupoholiczka postanowiła wybrać się na Malediwy i tam zrobić mega wielkie zakupy! Twoim zadaniem w grze jest przygotowanie dziewczyny na wyjazd, by wyglądała ładnie i modnie. Nałóż na jej twarz maseczkę oczyszczającą, by pozbyć się z jej twarzy niedoskonałości. Wyrównaj tez brwi i zrób pilling twarzy. Usuń pryszcze za pomocą specjalnego korektora. Na koniec zrób makijaż oraz wybierz fryzurkę oraz śliczne ubranie. W grę zagrasz za pomocą myszki!


Graj i baw sie dobrze.

Kąpiel Draculaury

Kąpiel Draculaury

Kategoria: Gry Monster High

Zrobiło się zimno, Draculaura z MH jest przemarznięta i ma dość. Postanowiła zatem się zrelaksować i wziąć gorącą, relaksującą kąpiel. Twoim zadaniem w grze jest zadbanie o to, by Draculaura czuła się dobrze. Na początku gry do wanny wrzuć specjalny mroczny płyn do kąpieli. Później umyj włosy, nałóż szampon i dokładnie go spłucz. Później nałóż odżywkę do włosów. Nie zapomnij wrzucić do wanny płyn do kąpieli. W grę zagrasz za pomocą myszki!

Draculaura jako opiekunka

Draculaura jako opiekunka

Kategoria: Gry Monster High

Draculaura z MH postanowiła troszkę sobie dorobić pieniążków i zatrudniła się jako opiekunka do dziecka. Twoim zadaniem w grze jest pomóc monsterce w opiece nad maluchem. Na początku gry możesz zdecydować jak ma wyglądać pokój maleństwa. Wybierz meble do pokoju oraz dodatki, takie jak na przykład dynia na Halloween. gdy już skończysz urządzać pokój, zajmij się maleństwem. Pobaw się z bobasem i daj mu zabawki, żeby był uśmiechnięty. W grę zagrasz za pomocą myszki!

Lagoona Blue w spa

Lagoona Blue w spa

Kategoria: Gry Monster High

Lagoona z MH chce się trochę zrelaksować, bo wczoraj miała ciężką klasówkę i postanowiła wybrać się do spa, gdzie będzie zbierać siły na następny dzień w szkole. Twoim zadaniem w grze jest wcielenie się w rolę kosmetyczki i zadbanie o to, by nasza straszyciółka była zrelaksowana. Nałóż na plecy monsterki maseczkę oczyszczającą, by były piękne i gładkie! Zajmij się także twarzą Lagoony, nałóż na nią maseczki i kremy kremy odżywiające i zrób pilling. Na koniec wybierz fajną fryzurkę i ubranie. W grę zagrasz za pomocą myszki!

Elsa u dentysty

Elsa u dentysty

Kategoria: Gry Monster High

Elsa z Krainy Lodu jadła ostatnio za dużo słodyczy i teraz jej zęby zaczęły się psuć. Królowa Śniegu zapominała także o higienie jamy ustnej. W końcu postanowiła odwiedzić dentystę i zadbać o swoje zęby, by były zdrowe i białe. Twoim zadaniem w grze jest wcielenie się w rolę dentysty i zadbanie o zdrowy uśmiech dziewczyny. Do dyspozycji masz narzędzia dentystyczne, które Ci w tym pomogą. Możesz za pomocą narzędzi usunąć kamień nazębny, czy zepsute zęby, a na ich miejsce wstawić białe licówki. W grę zagrasz za pomocą myszki!