Ubieranki gry

Nowe gry

Spodobała Ci się strona?
lub dodaj ją do ulubionych. Naciśnij CTRL + D

Nowe Ubieranki i inne gry

Howleen Wolf na Halloween

Howleen Wolf na Halloween

Kategoria: Gry Monster High

Howleen Wolf z Monster High wybiera się na imprezę z okazji Halloween! Nasza straszyciółka chce wyglądać fantastycznie, dlatego będzie potrzebowała Twojej pomocy w stylizacji. Na początek wybierz dla monsterki fryzurkę, w której będzie się ładnie przemontowała. Masz tu różne długości i kolory włosów. Zrób upiorce modny makijaż. Wybierz także sukienkę oraz buty pasujące do całości. Nie zapomnij o dodatkach, takich jak na przykład torebka z dyni! W grę zagrasz za pomocą myszki!

Zadbaj o Draculaurę

Zadbaj o Draculaurę

Kategoria: Gry Monster High

Draculaura z MH uczestniczyła w zawodach, gdzie musiała się wspinać po drzewach, a także chować w krzakach. Teraz monsterka nie wygląda najlepiej, jest cała poobijana i ma pełno drzazg powbijanych w ciało. Twoim zadaniem w grze jest doprowadzenie naszej straszyciółki do porządku i sprawienie, by znów była czysta. Możesz to uczynić za pomocą szczotki, dzięki której usuniesz bród z ciała i ubrania upiorki. Niektóre opcje są zablokowane, na przykład mydło. Aby je odblokować musisz wykonać określone zadanie. W grę zagrasz za pomocą myszki!


Graj i baw sie dobrze.

Elsa myje naczynia

Elsa myje naczynia

Kategoria: Gry Dla Dzieci

Elsa z Krainy lodu postanowiła zrobić porządki w zlewie, bo trochę jej się nazbierało naczyń, bo dawno nie myła. Teraz musi się w końcu zabrać za zaległości i umyć gary. Zatem podnieś rękawki sukienki, nalej do umywalki wody i wlej płynu i przystąp do mycia zabrudzonych naczyń. Musisz na początku umyć je w płynie, a potem dokładnie opłukać, by były czyściutkie. W grę zagrasz za pomocą myszki!

Nowa fryzura Elsy

Nowa fryzura Elsy

Kategoria: Gry Dla dziewczyn

Elsa z Krainy lodu ma dość swojego warkocza na bok i postanowiła coś zmienić w swojej nudnej fryzurze. Twoim zadaniem w grze jest wcielenie się w rolę fryzjera i zadbanie o to, by Elsa miała szałową fryzurkę na głowie! Na początku gry zabaw się w detektywa i znajdź wszystkie potrzebne Ci rzeczy do stworzenia super fryzurki na głowie Elsy, na przykład grzebień czy suszarkę. Potem dokładnie umyj włosy pięknej królowej śniegu i przystąp do stworzenia na jej głowie fantastycznej fryzurki. Wybierz także ubranie dla Elsy z frozen!

MLP Violet Blurr

MLP Violet Blurr

Kategoria: Gry Dla Dzieci

Violet Blurr z My Little Pony Equestria Girls razem ze swoimi koleżankami Twilight Sparkle i Applejack wybiera się do kina na super komedię. Twoim zadaniem w grze jest ubranie i uczesanie kucyczki. Na początku gry wybierz dla Violet, mogą to być włosy związane lub rozpuszczone, kręcone lub proste. Wybierz także ubranie, na przykład śliczną, kolorową sukienkę. Na koniec dobierz jeszcze buty pasujące do całości i dodatki, takie jak naszyjnik czy kolczyki. Powodzenia!