Ubieranki gry

Nowe gry

Spodobała Ci się strona?
lub dodaj ją do ulubionych. Naciśnij CTRL + D

Nowe Ubieranki i inne gry

Idealna księżniczka 2

Idealna księżniczka 2

Kategoria: Gry Dla dziewczyn

Przed Tobą drugą część gry, w której Twoim zadaniem będzie wykreowanie pięknej księżniczki. Na początku gry wybierz dla ślicznej księżniczki, jak mają wyglądać jej oczy, oraz usta czy mają być uśmiechnięte czy może nie. Zrób także makijaż, możesz wybrać cienie do powiek, a także róż na policzki i pomadkę do ust. Wybierz także piękną fryzurkę, masz do wyboru także różne kolory włosów. Na koniec wybierz piękną sukienkę, a także dodatki, takie jak naszyjnik czy kolczyki. W grę zagrasz za pomocą myszki!

Manicure małej Ghouli Yelps

Manicure małej Ghouli Yelps

Kategoria: Gry Monster High

Ghoulia z MH ma brzydkie paznokcie, a jutro w szkole ma zabawę i dlatego jej dłonie muszą ładnie wyglądać. Twoim zadaniem w grze jest wcielenie się w postać kosmetyczki i zadbanie o dłonie dziewczyny. Na początek gry umyj dokładnie ręce monsterki, by były czyste i można było przystąpić do zabiegu. Nawilż ręce specjalnym płynem i je namocz. Później dokładnie powycieraj i przystąp do piłowania paznokci. Na koniec pomaluj ładnie pazurki i możesz także wybrać ozdoby, takie jak pierścionki i bransoletki!

Draculaura sprząta zamek

Draculaura sprząta zamek

Kategoria: Gry Monster High

Draculaura z MH dała wolne swojej służbie i teraz musi posprzątać zamek sama, bo robiła w nocy imprezę, a za niedługo przyjeżdżają rodzice i zamek musi lśnić! Twoim zadaniem w grze jest pomóc naszej straszyciółce w porządkach! Wszystkie śmieci wyrzuć do kosza, a różnego rodzaju rzeczy, które znajdują się na obrazku posprzątaj i znajdź im właściwe miejsce. Do dzieła!

Idealna księżniczka

Idealna księżniczka

Kategoria: Gry Dla dziewczyn

W grze masz okazję wykreować idealną księżniczkę Disneya z Twoich snów! Postaraj się, by wyglądała pięknie. Wybierz dla niej piękną fryzurkę, są włoski rozpuszczone, a także związane, proste i kręcone. Wybierz także sukienkę. Możesz zdecydować, czy fason ma być prosty czy może ma być rozkloszowana. Wybierz także jakiego koloru ma być sukienka. Na koniec dobierz dodatki, takie jak naszyjnik i kolczyki. Nie zapomnij o butach!


Graj i baw sie dobrze.

Tort Monster High

Tort Monster High

Kategoria: Gry Monster High

Jesteś cukiernikiem i dostałeś ważne zlecenie od swojej wyjątkowej klientki jaką jest Draculuara z Mosnter High. Twoim zadaniem będzie upieczenie pysznego tortu na urodziny monsterki. Ozdób piętra tortu odpowiednio w charakterystyczne motywy z Monster High. Mogą to być paski lub kratka. Nie zapomnij także o dodatkach na poszczególne piętra tortu, na przykład ciasteczka z charakterystycznymi trupimi czaszkami. Na samą górę możesz wybrać obrazek z Draculaurą. Powodzenia!