Ubieranki gry

Nowe gry

Spodobała Ci się strona?
lub dodaj ją do ulubionych. Naciśnij CTRL + D

Nowe Ubieranki i inne gry

Operacja Draculaury

Operacja Draculaury

Kategoria: Gry Monster High

Draculaura z MH miała wypadek i teraz musi mieć operację. Monsterka bardzo się boi, ale liczy na fachową pomoc. Twoim zadaniem w grze jest wcielenie się w rolę chirurga i przeprowadzenie operacji Draculaurze. Na początku gry podaj upiorce maskę ze środkiem usypiającym. Potem możesz przystąpić do odkażania rany specjalnym płynem. Później zaszyj ranę, tylko zrób to dokładnie, bo od tego będzie zależało, jak będzie wyglądać twarz monsterki. W grę zagrasz za pomocą myszki!

Draculaura u kosmetyczki

Draculaura u kosmetyczki

Kategoria: Gry Monster High

Draculaura z Monster High wybiera się w podróż służbową i musi wyglądać ładnie. Z tej okazji postanowiła wybrać się do kosmetyczki, która zadba o jej twarz. Na początku gry nałóż na twarz monsterki maseczkę oczyszczającą z glinki zielonej, by zlikwidować niedoskonałości cery. Kolejnym krokiem będzie za pomocą korektora zlikwidowanie pryszczy. Wyrównaj także brwi, by podkreślić urodę Draculaury. Na koniec zrób modny makijaż, a także wybierz fajną fryzurkę i ubranie. W grę zagrasz za pomocą myszki!

Catty Noir u fryzjera

Catty Noir u fryzjera

Kategoria: Gry Monster High

Catty Noir z Monster High jest niezadowolona ze swojej fryzurki i postanowiła coś w niej zmienić. Dzisiaj wybiera się ze swoimi straszyciółkami na imprezę i dlatego musi fajnie wyglądać. Twoim zadaniem w grze jest wcielenie się w postać fryzjera i zadbanie o wygląd włosów monsterki. Na początku nałóż na jej włosy szampon i dokładnie umyj, by włosy były piękne i lśniące. W przerwie możesz poczęstować Catty pysznymi ciasteczkami i napojem. Później obetnij jej włosy i zafarbuj pasemka. Wybierz dla niej ubranie i ozdoby na włosy. W grę zagrasz za pomocą myszki!


Graj i baw sie dobrze.

Farma Draculaury

Farma Draculaury

Kategoria: Gry Monster High

Draculaura z Monster High postanowiła przenieść się na wieś i zaznać trochę wiejskiego życia. Twoim zadaniem w grze jest pomóc monsterce w przygotowaniu własnej farmy. Zwierzaki już ma: są tu liczne pająki, a także nietoperze i małe dinozaury. Teraz musi jeszcze wyhodować specjalny gatunek myszy. Najpierw musisz dokładnie rozkopać ziemię, a później posiać specjalne ziarna i je podlać. Odczekaj i pojawią się na krzakach specjalny rodzaj myszy. W grę zagrasz za pomocą myszki!

Pou strażak

Pou strażak

Kategoria: Gry Dla Dzieci

Pou postanowił zostać strażakiem i chce ratować ludzi! Dzisiaj będzie jego pierwsza akcja ratunkowa i nasz stworek jest bardzo zestresowany tym faktem. Twoim zadaniem w grze jest pomóc Pou w wykonaniu zadania. Na początku gry wyciąg z basenu samochód, jednak uważaj, aby go do końca nie zniszczyć. kolejnym krokiem będzie zgaszenie pożaru, który zajął już cały płot! napraw także barierki basenu, narzędzia znajdziesz po lewej stronie ekranu. W grę zagrasz za pomocą myszki!