Ubieranki gry

Nowe gry

Spodobała Ci się strona?
lub dodaj ją do ulubionych. Naciśnij CTRL + D

Nowe Ubieranki i inne gry


Graj i baw sie dobrze.

Zwariowana fryzura Zosi

Zwariowana fryzura Zosi

Kategoria: Gry Dla dziewczyn

Jej wysokość Zosia ma dość swojej nudnej fryzury i dlatego postanowiła coś z tym zrobić. Dziewczynka chce mieć na głowie zwariowaną fryzurkę, dlatego udała się do najbardziej szalonego fryzjera w okolicy, czyli Ciebie! Twoim zadaniem w grze jest zadbać o to, by Zosia miała na głowie szalone uczesanie. Możesz skrócić jej włosy, a także użyć lokówki czy prostownicy. Do wyboru masz także mnóstwo kolorowych farb do włosów! Postaraj się i stwórz na głowie księżniczki prawdziwe dzieło sztuki!

Rarity na bis

Rarity na bis

Kategoria: Gry Monster High

Rarity z My Little Pony Equestria Girls wybiera się z Twilight Sprkle, a także z Applejack na koncert i dlatego musi wyglądać fantastycznie. Twoim zadaniem w grze jest zadbanie o wygląd kucyczki. Na początku gry wybierz dla Rarity fajną fryzurkę, są tu włosy związane i rozpuszczone. Możesz także wybrać pasemka dla włosów. Wybierz fajny ciuszek dla dziewczyny. Może to być sukienka lub spódnica i bluzka. Na koniec dobierz jeszcze buty i dodatki. W grę zagrasz za pomocą myszki!

Viperine Gorgon u fryzjera

Viperine Gorgon u fryzjera

Kategoria: Gry Monster High

Viperine Gorgon z MH wybiera się ze swoimi straszyciólkami do kina i dlatego musi fajnie wyglądać! Postanowiła z tej okazji przejść się do fryzjera, bo jej włosy nie są w najlepszej kondycji. Na początek dokładnie umyj jej włosy szamponem. Później szampon wmasuj i dokładnie zmyj go z włosów. Później możesz wysuszyć włosy i zafarbować lub obciąć. Na koniec wybierz fajne ciuszki dla monsterki. W grę zagrasz za pomocą myszki!

Violetta znajdź różnice

Violetta znajdź różnice

Kategoria: Gry Dla Dzieci

Przed Tobą super gierka z Twoją ulubioną Violettą w roli głównej. Tym razem Twoim zadaniem w grze będzie znalezienie pięciu różnic pomiędzy dwoma zdjęciami na których jest Violetta i jej przyjaciele. Musisz się jednak pospieszyć, bo na znalezienie różnic będziesz mięć określoną ilość czasu. Możesz pomylić się trzy razy, a za czwartym będzie koniec gry. Postaraj się i znajdź wszystkie różnice! W grę zagrasz za pomocą myszki!

Cleo De Nile u kosmetyczki

Cleo De Nile u kosmetyczki

Kategoria: Gry Monster High

Cleo De Nile z Monster High nie jest zadowolona ze stanu swojej cery i dlatego postanowiła coś z tym zrobić i przejść się do kosmetyczki. Twoim zadaniem w grze jest wcielenie się w postać kosmetyczki i zadbanie o wygląd Cleo. Na początku gry zajmij się cerą monsterki. Nałóż na jej twarz maseczkę oczyszczającą, dzięki której pozbędziesz się wszelkich niedoskonałości. Wyrównaj brwi za pomocą wosku oczyszczającego. Na koniec zrób makijaż upiorce i wybierz fryzurkę oraz ubranie. W grze poruszasz się za pomocą myszki!