Ubieranki gry

Nowe gry

Spodobała Ci się strona?
lub dodaj ją do ulubionych. Naciśnij CTRL + D

Nowe Ubieranki i inne gry

Dziecko Elsy Frozen

Dziecko Elsy Frozen

Kategoria: Gry Dla Dzieci

Elsa z Krainy Lodu niedawno urodziła swoje piękne dziecko. Teraz trzeba się zaopiekować maleństwem. Twoim zadaniem w grze jest zaopiekowanie się dzieckiem Elsy. Gdy maleństwo zacznie płakać, zawiń je w becik i przytul oraz zaśpiewaj piosenkę. Jeżeli będzie dalej płakało nakarm niemowlę i przytul. Przewiń mu także pieluszkę na czystą. Gdy maleństwo będzie zadowolone będzie się cieszyć. W grę zagrasz za pomocą myszki!

Jinafire Long u kosmetyczki

Jinafire Long u kosmetyczki

Kategoria: Gry Monster High

Jinafire z MH postanowiła o siebie zadbać i wybrała się do kosmetyczki. Jej cera nie wygląda najlepiej, dlatego postanowiła to zmienić. Twoim zadaniem w grze jest wcielenie się w postać kosmetyczki i zadbanie o to, by monsterka miała piękną cerę. Na początku gry nałóż na jej twarz maseczkę z zielonej glinki, by oczyścić jej cerę. Kolejnym krokiem będzie zmycie maseczki i usunięcie pryszczy za pomocą korektora! Wyrównaj brwi i zrób upiorce makijaż, by ładnie wyglądała. Wybierz także fryzurkę i ubranie. Zatem do dzieła!

Naszyjnik Monsterki

Naszyjnik Monsterki

Kategoria: Gry Monster High

Przed Tobą cztery uczennice z Monster High: Draculaura, Rochelle Goyle, Clawdeen Wolf i Casta Fierce. Na początku gry wybierasz sobie swoją ulubioną monsterkę. Twoim zadaniem w grze jest zaprojektowanie dla upiorki ślicznego naszyjnika w którym będzie pięknie wyglądała. Jednak zanim go zaprojektujesz, musisz znaleźć wszystkie brakujące dla niego elementy. Na znalezienie elementów masz określoną ilość czasu. W grze poruszasz się za pomocą myszki!

Zwariowana fryzura kucyka z My Little Pony

Zwariowana fryzura kucyka z My Little Pony

Kategoria: Gry Monster High

Przed Tobą kucyk z My Little Pony, który ma już dość swojej nudnej fryzury. Konik postanowił coś z tym zrobić i dlatego złożył wizytę fryzjerowi, który ma sprawić, by na jego głowie powstała zwariowana fryzura. Możesz do tego celu użyć na przykład lokówki czy prostownicy, a także nożyczek fryzjerskich, które pomogą pozbyć się grzywy. Możesz także zafarbować włosy na wybrany kolor. W grę zagrasz za pomocą myszki!


Graj i baw sie dobrze.

Piękno bez skazy Frankie Stein

Piękno bez skazy Frankie Stein

Kategoria: Gry Monster High

Frankie Stein z MH ma problem z cerą, a wybiera się na imprezę, dlatego musi coś z tym zrobić. Twoim zadaniem w grze jest wcielenie się w rolę kosmetyczki i zadbanie o cerę i wygląd pięknej upiorki. Na początku gry nałóż na jej twarz maseczkę oczyszczającą. Usuń pryszcze za pomocą specjalnego korektora! Nałóż maseczkę kwiatową, która odżywi twarz i wyrównaj brwi, by były piękne! Wybierz także dla Frankie fryzurkę, zrób makijaż i wybierz fajne ubranie. W grę zagrasz za pomocą myszki!