Ubieranki gry

Nowe gry

Spodobała Ci się strona?
lub dodaj ją do ulubionych. Naciśnij CTRL + D

Nowe Ubieranki i inne gry

Sprzątanie po imprezce

Sprzątanie po imprezce

Kategoria: Gry Dla dziewczyn

Dziewczyna zorganizowała w swoim pokoju imprezkę urodzinową. Nie przewidziała że goście zrobią aż taki bałagan. Wszyscy już poszli a ona została z tym sama. Pomóż jej posprzątać po tej imprezie własny pokój. Im szybciej posprzątasz tym więcej punktów dostaniesz. Możesz się przekonać czy tak jak perfekcyjna pani domu, Ty również potrafisz sprzątać.

Zimowe buty

Zimowe buty

Kategoria: Gry Ubieranki

Tematem przewodnim tej ubieranki jest odpowiedni wybór butów na srogą zimę. Dziewczynie marzą się ciężkie buty - które zapewnią jej odpowiednią temperaturę stóp. Mówiąc krótko nie chcę aby zmarzła tej zimy. To od Ciebie zależy jakie buty i garderobę wybierze na nadchodzącą zimę 2013.


Graj i baw sie dobrze.

Manicure dla Clawdeen i Wolf Monster High

Manicure dla Clawdeen i Wolf Monster High

Kategoria: Gry Monster High

W tej grze krok po roku nauczysz się wykonywać i będziesz mieć możliwość zrobienia manikure znanym postacią z bajek pod tytułem Monster High. Spróbuj przyozdobić Clawdeen Wolf wybrany sposób. Pamiętaj że jest ona córką Wilkołaka i zachowaj jej indywidualny styl. Spraw by po tym zabiegu kosmetycznym była bardzo atrakcyjne. W tej grze poznasz różne rodzaje tego przydatnego fachu.

Monster High Pasjans

Monster High Pasjans

Kategoria: Gry Monster High

Bardzo fajny pasjans z naszymi ulubionymi bohaterkami. Potwor wysokie karty gra w pasjans na komputer.

Taniec Gangnam Style

Taniec Gangnam Style

Kategoria: Gry Smieszne

Tym razem w tej grze muzycznej mamy możliwość wcielenia się w samego PSY i zatańczenia w rytm muzyki jego największego hitu gangam style. Pełna emocji i humoru gra w sumie podobnie jak sam teledysk dostarczą ci dużej porcji rozrywki i poprawią humor. Jesteś na to gotowa?