Ubieranki gry

Nowe gry

Spodobała Ci się strona?
lub dodaj ją do ulubionych. Naciśnij CTRL + D

Nowe Ubieranki i inne gry

Sue we Francji

Sue we Francji

Kategoria: Gry Dla dziewczyn

Pamiętacie jeszcze Sue? Ta sympatyczna dziewczyna wybrała się w podróż do romantycznej Francji. Chcę na miejscu poznać kogoś miłego a przy okazji zrobić fajne zakupu w ekskluzywnych paryskich butikach. Pomóż jej w wyborze stroju oraz makijażu.

Impreza w Kosmosie 2

Impreza w Kosmosie 2

Kategoria: Gry Smieszne

Pomóż wydostać się na swoją planetę temu zagubionemu ufoludkowi. Zbuduj kosmiczny pojazd i ulepszaj go tak by ten sympatyczny kosmita mógł wrócić na swoją planetę.

Chomiki na Wakacjach

Chomiki na Wakacjach

Kategoria: Gry Smieszne

Hamster hotel czyli chomiki na wakacjach. Naszym zadanie jest poprowadzenie chomikowego hotelu. Musimy zadbać o naszych chomikowych gości.

Psi paladyn PalaDog

Psi paladyn PalaDog

Kategoria: Gry Smieszne

Paladog - Critterland został opanowany przez stworzenia spod ciemnej gwiazdy. Pies Paladyn na białym koniu i w lśniącej zbroi musi przywrócić temu miejscu harmonię i spokój. Pokonaj wrogów, którzy nękają Critterland! UWAGA! Gra długo się wczytuje gdyż zajmuje aż 20 MB


Graj i baw sie dobrze.

Królestwo szansy 2 Chance A Lot

Królestwo szansy 2 Chance A Lot

Kategoria: Gry Dla Dzieci

Każdy królestwo ma swojego króla. Jednak pewna kraina wcale go nie posiada. Wciel się w rycerza, który chce zawładnąć tymi terenami. Naszym bohaterem jest dzielny rycerz który podbija zamki jeden po drugim. Sterujemy myszką. Zabawa typu point&click.