Ubieranki gry

Nowe gry

Spodobała Ci się strona?
lub dodaj ją do ulubionych. Naciśnij CTRL + D

Nowe Ubieranki i inne gry


Graj i baw sie dobrze.

Ognisty Wulkan Eruption disruption 2

Ognisty Wulkan Eruption disruption 2

Kategoria: Gry Zręcznościowe

Po wielkim wybuchu wulkanicznym na Islandii, wiele linii lotniczych odwołało swe loty, co doprowadziło do nie małego zamieszania. Aby udowodnić światu, że pył nie jest niebezpieczny, pewna linia lotnicza postanowiła przeprowadzić nawet test - to właśnie Ty zostaniesz pilotem feralnej maszyny, która będzie musiała umiejętnie omijać olbrzymie chmury zawierające wulkaniczny pył, przelatując tym samym olbrzymie połacie zagrożonego terytorium w możliwie jak najkrótszym czasie. Leć więc i omijaj chmury, zaliczając jednocześnie punkty kontrolne, za które otrzymasz dodatkowe punkty! Uwaga, w tej grze naprawdę można stracić widoczność!

Scooby Doo i samochód

Scooby Doo i samochód

Kategoria: Gry Dla Dzieci

Scooby Doo wraz z Fred'em, Daphne, Velma, Kudłaty wyruszają w fascynującą podróż samochodem po nieznanych terenach gdzie czekają przeróżne przeszkody na nich. Samochód prowadzi oczywiście nie kto inny jak pies Skubi. Będziemy razem z nim zbierać po drodze znajdujące się jedzenie. Kierujemy strzałkami. Gdy gra się załaduje klikamy na ikonę Play.

Ubieranka Scooby Doo i Przyjaciele

Ubieranka Scooby Doo i Przyjaciele

Kategoria: Gry Dla dziewczyn

Kolejna fajna gra ze Scooby Doo tym razem jest to kolorowanka dla dziewczyn. Do ubrania w tej grze będziemy mieli trzy postacie z bajki o Skubim Doo. Pierwszy z nich będzie Kudłaty, następnie Skubi oraz Daphne. U góry nad postaciami odnajdziemy numerki, jeżeli klikniemy na nie myszką zobaczymy, że postacie zmieniają stroje. Właśnie w taki sposób będzie je ubierać w tej ubierance, używając myszki. W tle gra nam przyjemna muzyczka z bajki Scooby Doo.

Scooby Doo wyścigi

Scooby Doo wyścigi

Kategoria: Gry Dla Dzieci

Przeniesiemy się na specjalną trasę wraz ze Scooby Doo, to właśnie razem z nim będziemy się ścigać na rowerze, naszym przeciwnikiem będzie mumia. Postaraj się jako pierwszy dojechać do mety, sterowanie strzałki.

Uciekaj Jerry uciekaj

Uciekaj Jerry uciekaj

Kategoria: Gry Dla Dzieci

Tom goni Jeerrego i jest już bardzo bliski by go złapać. Ty musisz uciekać Jerry i zbierać po drodze znajdujący się ser i uciec tym samym Tom'owi. Jeżeli chcesz skoczyć wyżej to szybko klikamy przycisk skoku dwukrotnie. Na naszej drodze spotkamy różne przeszkody, które możemy odnaleźć w pokojach w domu. Skaczemy w grze używając do tego Spacji.