Ubieranki gry

Nowe gry

Spodobała Ci się strona?
lub dodaj ją do ulubionych. Naciśnij CTRL + D

Nowe Ubieranki i inne gry

Ben 10 Ultimate Alien Galactic Challenge Ben 10 Inwazja Obcy

Ben 10 Ultimate Alien Galactic Challenge Ben 10 Inwazja Obcy

Kategoria: Gry Dla Dzieci

Ben 10 Ultimate Alien Galactic Challenge - Ben 10 Inwazja Obcych - Opis: Pokonuj poziomy kosmitami z kreskówki Ben 10 Ultimate Alien i przejdź całą grę w wielkim stylu. Sterowanie: strzałki, spacja

UWAGA! Aby zagrać wchodzimy przez:
Ten Link

Commando Defense

Commando Defense

Kategoria: Gry Zręcznościowe

Ten żołnierz ma za zadanie ochronę bazy militarnej. Umieść go strategicznie i pozwól mu robić jego robotę: wcelowuje on swoją broń automatycznie w stronę wrogów. Masz możliwość budowania w tej grze wież obronnych. Wieże, które już posiadasz możesz upgradować, lub sprzedać kiedy będzie to korzystne. Masz możliwość włączenia do gry oddziały pomocnicze (w dole ekranu): poruszają się one w przeciwnym kierunku i strzelają do wszystkich wrogich żołnierzy, których napotkają. Postaraj się, aby wróg nie dotarł do wyjścia!

UWAGA!!! Aby zagrać w grę wchodzimy na:
http://www.miniclip.com/games/commando-defense/en/webgame.php

Wrak Rodriguez

Wrak Rodriguez

Kategoria: Gry na 2 osoby

Uliczna bijatyka osadzona w niedalekiej przyszłości, w której biorą udział oczywiście wojownicze roboty. Jednym z nich przyjdzie Ci zatem pokierować, także bierz się do gry, pora skopać parę blaszanych tyłków! Robot Rodriguez jest wściekły i już nie może się powstrzymać od zemsty. Zobacz co potrafi w walce z innymi robotami! Przemierzaj przez niebezpieczne plansze i pokonaj wszystkich napotkanych wrogów. Instrukcja gry: S to uderzenie szablą, A uderzenie pięścią. Kombinacja strzałki w prawo (kliknięcie 2x) z S to płaski ruch szablą. Strzałka w prawo (podwójny klik) i A to stanie się na chwilę niewidocznym. Strzałka w dół (kliknięcie 2x) i A powoduje wyrzucenie specjalnych walecznych kul. Kliknięcie na A kiedy stoisz blisko przy wrogu spowoduje wybicie go na pewną odległość.


Graj i baw sie dobrze.

Gospodarstwo

Gospodarstwo

Kategoria: Gry Dla Dzieci

Jesteś ogrodnikiem siejesz podlewasz sprzedajesz kupujesz kury karmę - zarabiasz. Gra w której wcielamy się w postać farmera. Naszym zadaniem jest zakupić nasiona oraz nawóz. Z dostępnych nasion hodujemy warzywa, owoce które następnie sprzedajemy. Ja tą grę już przeszedłem :)ale fajna strategiczna.

Letnie stroje

Letnie stroje

Kategoria: Gry Dla dziewczyn

Należy ubrać dziewczynę tak aby się spodobało jej chłopakowi !