Ubieranki gry

Nowe gry

Spodobała Ci się strona?
lub dodaj ją do ulubionych. Naciśnij CTRL + D

Nowe Ubieranki i inne gry


Graj i baw sie dobrze.

The Wok Point & Click

The Wok Point & Click

Kategoria: Gry Dla Dzieci

Zabawa typu point&click. Dawno temu, w odległej krainie z nieba spadł dar. Lud zamieszkujący tamtejsze tereny nie wiedział co to jest, jednak uznał rzecz za godną czczenia jako prezent od samego Stwórcy. Niestety, nie byli jedyną rasą, która wiedziała, że dar jest potężny... Twoim zadaniem jest odzyskać go z powrotem. Sterowanie za pomocą myszki.

Nakarm piranie 2 16+

Nakarm piranie 2 16+

Kategoria: Gry Zręcznościowe

Feed us2 Pirania powraca w wielkim stylu! Dosyć brutalna gra zręcznościowa. Wcielamy się w postać piranii, a naszym celem jest atakowanie niewinnych ludzi i spijanie ich krwi. Steruj piranią za pomocą myszki, utop ludzi i atakuj ich, aby spić wymaganą ilość krwi. Po skonsumowaniu odpowiedniej ilości posoki (krwi) można dokonywać ulepszeń (upgrades).

Comandos 2 Metal Slug

Comandos 2 Metal Slug

Kategoria: Gry Zręcznościowe

Jeden z klasyków gier online! Klon popularnego na automaty metal sluga! zupełnie za darmo i to w dodatku online. Tym razem w wersji hacked: mamy nieograniczoną ilość życia oraz wszystkie bronie. Także zabawy będzie jeszcze więcej:D Sterowanie = WSAD Strzelanie = MYSZKA Zmiana broni = QE

Bloons Tower Defense 5

Bloons Tower Defense 5

Kategoria: Gry Dla Dzieci

Najlepsza gra tower defense na świecie powraca oferując więcej niż kiedykolwiek wcześniej! Bloons TD5 ma niesamowite nowe funkcje, w tym wszystkie Twoje ulubione wieże z BTD4 z 8 niesamowitymi aktualizacjami każdej z nich zamiast 4, plus dodatkowo 2 zupełnie nowe wieżyczki. Za każdy przebity balon otrzymujesz pieniądze, które mogą być wydane na inne wieże albo modernizowanie wież już istniejących na bardziej efektywne w walce. Każda wieża ma swoje mocne i słabe strony. Zaczynasz od najprostszej strzelającej strzałkami małpki, która przebijają tylko jednego balona na raz. Jednakże, skromna małpka może być podniesiona do rangi super wieży - ruszyć się szybciej, pokrywać więcej obszaru, etc. Wojska nawodne i powietrzne, znacznie urozmaicają doskonałą już rozrywkę. Do tego dochodzi opcja produkowania pożywienia dla wojska (plantacje bananowe), których wydajność można obniżyć na rzecz dodatkowych pieniędzy. Sterowanie za pomocą myszki.

Stwórz Mange Creator Page

Stwórz Mange Creator Page

Kategoria: Gry Dla dziewczyn

Tworzymy pierwszą stronę zaprojektowanej przez siebie mangi.