Ubieranki gry

Nowe gry

Spodobała Ci się strona?
lub dodaj ją do ulubionych. Naciśnij CTRL + D

Nowe Ubieranki i inne gry


Graj i baw sie dobrze.

Blondynki vs Brunetki 2

Blondynki vs Brunetki 2

Kategoria: Gry na 2 osoby

Zagraj razem z brunetkami w siatkówkę plażową. Sterowanie za pomocą myszki.

Traffic Policeman

Traffic Policeman

Kategoria: Gry Dla Dzieci

Kolejna odsłona gry w której sterujemy ruchem drogowym tak, aby nie doprowadzić do żadnej kolizji pojazdów. Tym razem jednak zamiast sygnalizacji świetlnej ruchem drogowym steruje policjant, któremu musimy w tym pomóc. Sterowanie za pomocą myszki.

Avatar The Last Airbender Scene Maker

Avatar The Last Airbender Scene Maker

Kategoria: Gry Dla dziewczyn

Ubierz swoich ulubionych bohaterów z kreskówki Avatar.

Załaduj na ciężarówkę 3

Załaduj na ciężarówkę 3

Kategoria: Gry Zręcznościowe

To już trzecia cześć gry w której należy załadować ciężarówkę w jak najkrótszym czasie. Pamiętaj, niebezpiecznymi ładunkami należy obchodzić się bardzo ostrożnie. Sterowanie: A;D lub Strzałki - poruszanie się Spacja - skok Myszka - poruszanie ramieniem LPM - załączenie magnesu

Mistrz Bilard 8 Billards Master

Mistrz Bilard 8 Billards Master

Kategoria: Gry na 2 osoby

Zagraj w bilard z drugą osobą na tym samym komputerze, bądź z samym komputerem. Dwa rodzaje rozgrywki i mnóstwo zabawy. Do wyboru popularna gra 8-bil, gdzie pierwszy gracz, który wbije bilę, deklaruje jednocześnie jakimi rodzajami bil będzie grał (pełne lub połówki), po czym wygrywa ten gracz, któremu uda się wbić wszystkie bile jego rodzaju plus czarną na końcu. Drugą odmianą jest gra 14 plus 1, w której wygrywa ten, kto pierwszy wbije 8 bil bez znaczenia jeśli chodzi o ich rodzaj. Pochwal się swoimi umiejętnościami, wbijając bile do łuz! Instrukcja: Sterowanie za pomocą myszki. Ósemka: Wbij wszystkie bile swojego typu - pełne lub z paskiem - zachowując czarną bilę na sam koniec! 14 plus 1: Bądź pierwszym, który wbije dowolne 8 bil!