Ubieranki gry

Nowe gry

Spodobała Ci się strona?
lub dodaj ją do ulubionych. Naciśnij CTRL + D

Nowe Ubieranki i inne gry


Graj i baw sie dobrze.

Ragdoll Pinball

Ragdoll Pinball

Kategoria: Gry Zręcznościowe

Wystrzel bilę tak, by wyeliminować wszystkie ragdolle na danej planszy. Sterowanie za pomocą myszki.

Necronator 2

Necronator 2

Kategoria: Gry na 2 osoby

Szykuj się do kolejnej wojny i od raz wiedz że nie będzie to tylko fortel. Wojna ras właśnie się zaczęła i tym razem staniesz po stronie tych złych. Jako dowódca zbuduj swoją armię, podbijaj miasta i wioski, napędzając kampanię wojenną pieniędzmi które uda ci się zagrabić. Gra jest krwawa, brutala i bezlitosna, ale taka właśnie ma być, w końcu to siły ciemnością przejąć kontrolę na Ziemi. Uda ci się zrealizować ten plan? Weź udział w strategicznej rozgrywce. Niszcz kolejne wioski i miasta nie mając litości dla ich mieszkańców. Udoskonalaj swoją armię żywych trupów, by jeszcze skuteczniej pozbawiać życia niczego nie świadomych ludzi. Pamiętaj, by za wszelką cenę chronić portal.

Własny Zamek w Goodgame Empire

Własny Zamek w Goodgame Empire

Kategoria: Gry na 2 osoby

Zbuduj własny zamek stwórz potężną armie i weź udział w epickich bitwach! Wyobraźcie sobie średniowieczną, niespokojną Europę, kiedy poszczególne królestwa walczyły wciąż między sobą. W Goodgame Empire mamy właśnie taką tematykę. Zadanie polega na tym, aby stworzyć jak najsilniejsze i potężne królestwo. Pamiętaj o wyszkoleniu jak największej liczby mężnych rycerzy, postaraj się o obronę swojego zamku i ruszaj na podbój nowych krajów.

Imprezowe dłonie manicure

Imprezowe dłonie manicure

Kategoria: Gry Dla dziewczyn

Dobry stylista wie, że diabeł tkwi w szczegółach i to odnosi się też do paznokci. Niech twoje paznokcie połyskują i błyszczą w swoim własnym rytmie!

Ninja chomik konta roboty

Ninja chomik konta roboty

Kategoria: Gry Smieszne

Wskazuj za pomocą myszki ninja chomikowi miejsce ataku i wyeliminuj wrogie roboty.