Ubieranki gry

Nowe gry

Spodobała Ci się strona?
lub dodaj ją do ulubionych. Naciśnij CTRL + D

Nowe Ubieranki i inne gry

Nadciągają chłody

Nadciągają chłody

Kategoria: Gry Dla dziewczyn

Ta dziewczyna jest przewrażliwiona na punkcie chłodów. W związku z tym już jakiś czas wcześniej przeszukuje garderobę w celu znalezienia czegoś odpowiedniego. Pomóż jej.

Metaliczne legginsy

Metaliczne legginsy

Kategoria: Gry Dla dziewczyn

Ta dziewczyna gustuje w legginsach. Mając do na uwadze, skompletuj dla niej odpowiedni ubiór. Spraw, by prezentowała się świetnie.

Zniszcz Zombie

Zniszcz Zombie

Kategoria: Gry Zręcznościowe

Świat opanowany przez ZOMBIE i Ty jako członek elitarnej brygady SWAT. Świetna grafika i wciągająca fabuła, naprawdę super gra online. Doskonałe skrzyżowanie strzelanki typu FPS z grą typu defense. Zaraza przenosi się na cały kraj, miasta zostają opanowywane przez zombich, zapanował chaos. Ty i kilku Twoich znajomych stoicie na ostatniej linii obrony. Twoim zadaniem jest uchronić bunkier przed upadkiem. Zarobione w walkach fundusze inwestuj w ulepszenia. Sterowanie: Myszka - celownik LPM - strzał Spacja - sklep Skróty klawiszowe podane u dołu ekranu gry.


Graj i baw sie dobrze.

Castaway 2 Isle Of The Titans

Castaway 2 Isle Of The Titans

Kategoria: Gry Dla dziewczyn

Wkrocz to magicznego świata RPG i zagraj w dalszy ciąg bardzo popularnej i wielokrotnie nagradzanej gry Casteway. Wyrusz w podróż, która prowadzi Cię przez rozległe tereny i środowiska. Wykonuj zadania i poluj na potwory, aby zdobywać doświadczenie i rozwijać postać. Odkryj i odblokuj rzadkie przedmioty i urządzenia, przy użyciu nowego rodzaju systemu (crafting). Sterowanie: W;S;A;D lub Strzałki - poruszanie się Spacja - atak/przewijanie dialogów Myszka - wybór komend oraz interakcja z przedmiotami od 1 do 8 - skróty

Życie Kaczuszki 3

Życie Kaczuszki 3

Kategoria: Gry Dla Dzieci

Twoim zadaniem jest trenowanie kaczuszki, tak by później wygrywała ona z innymi konkurentkami w turniejach.