Ubieranki gry

Nowe gry

Spodobała Ci się strona?
lub dodaj ją do ulubionych. Naciśnij CTRL + D

Nowe Ubieranki i inne gry

Super Smash Flash 2

Super Smash Flash 2

Kategoria: Gry na 2 osoby

Szalona bijatyka, w której ścierają się najpopularniejsze postacie z gier Nintendo i nie tylko. Do wyboru mamy wielu azjatyckich herosów miedzy innymi z Naruto, Dragon Ball Z, Super Mario Bross oraz innych wspaniałych anime. UWAGA! Gra długo się wczytuję(~ 10min) więc prosimy o cierpliwość.


Graj i baw sie dobrze.

Adam i Ewa

Adam i Ewa

Kategoria: Gry Dla Dzieci

Zabawa typu point&click. Pomóż pierwszemu człowiekowi jakim był Adam odnaleźć jego Ewę Użyj myszki, by spowodować łańcuch akcji i reakcji.

Pieczenie tortu let s get bakin

Pieczenie tortu let s get bakin

Kategoria: Gry Dla dziewczyn

Sprawdź jak poradzisz sobie w kuchni. UWAGA! Aby Zagrać w gre trzeba kliknac TU!

Sniper Hero 2

Sniper Hero 2

Kategoria: Gry Zręcznościowe

Może i po przeprowadzeniu obowiązkowego szkolenia snajperskiego nie będziesz zawodowcem niczym pewien bohater Związku Radzieckiego, ale jeśli uda ci się zdobyć odpowiednią ilość punktów, wyruszysz na pierwszą misję. Później będzie już z górki, jeśli oczywiście uda ci się przetrwać, co ze względu na spora ilość jednostek przeciwnika nie będzie takie oczywiste. Po nieudanej misji powrócisz na dobrze znane pole treningowe, co w przypadku częstych powrotów może okazać się dość problematyczne, a przede wszystkim denerwujące. Wystrzegaj się więc błędów, które utrudnią ci grę! Sterowanie: Myszka - celownik LPM - strzał Spacja - opcja snajperska R - przeładowanie A - schowanie się S - powstań

Battle Of Lemolad

Battle Of Lemolad

Kategoria: Gry Dla Dzieci

Ładnie wykonana gra która jest swego rodzaju połączeniem dwóch typów gier - strategii oraz flashowej układanki, także zdobywaj surowce po przez ich układanie w grupy, by następnie dzięki nim zwerbować armię, wybudować niezbędne zabudowania i wygrywać potyczki z przeciwnikiem, aby to twoje królestwo wyparło przeciwnika, dziesiątkując jego armię. Skrzyżowanie strategii z grami typu Bejeweled oraz puzzle quest. Twoim zadaniem jest rozpocząć kampanię wojenną i podbić wszystkie Królestwa w Lemolad. Podczas walki zdobywamy różne surowce złoto, kamień mięso.