Ubieranki gry

Nowe gry

Spodobała Ci się strona?
lub dodaj ją do ulubionych. Naciśnij CTRL + D

Nowe Ubieranki i inne gry

Wystrzel Grubasa Berzerk Ball

Wystrzel Grubasa Berzerk Ball

Kategoria: Gry Zręcznościowe

Homerun In Berzerk Land Berzerk Ball Twoim zadaniem jest posłać kolesia na jak najdalszą odległość! Gra oferuje nam niesamowitą ilość ulepszeń. Sterowanie za pomocą myszki oraz strzałek (lewo/prawo). Strzałek używamy podczas lotu. Kolejna część Homerun w Berzerk Land prawdopodobnie pojawi się gdzieś w 2011, ale już dzisiaj masz szansę zagrać w nowy dodatek. Zupełnie nowe spojrzenie na grę, nowe bronie, przedmioty i sexy nowy charakter są dla Ciebie w pakiecie więc do dzieła!

City Siege Obroń miasto

City Siege Obroń miasto

Kategoria: Gry na 2 osoby

Poprowadź oddział komandosów do walki z terrorystami. Uwolnij wszystkich zakładników i ważne osoby, które zostały uprowadzone. Wynajmuj członków swojej ekipy wraz z broniami i sprzętem jaki posiadają. Może to być zwykły żołnierz z karabinem, z bazooką, granatami lub też czołg, artyleria czy helikopter. Przed rozpoczęciem misji zaznacz jednostki, jakie mają wziąć w niej udział. Dodatkowo możesz kupić za zgromadzone fundusze medyka, by kogoś wyleczyć lub mechanika, by naprawił uszkodzoną maszynę. Zbieraj gwiazdki, by udoskonalać komandosów i zwiększać ich stopień. Jeśli podczas misji zginie cywil, dostaniesz karę pieniężną. Wszystkie VIP-y muszą zostać ocalone, by uznać misję za udaną Sterowanie podane w grze.

Champions of Chaos

Champions of Chaos

Kategoria: Gry na 2 osoby

Buntownicy nie zawsze są źli - poprowadź powstanie przeciwko mrocznemu imperatorowi! Wybierz 2 czempionów i rozpocznij przygodę! Walcz na arenie, pnij się w górę w rankingu, kupuj ulepszenia w sklepie z wyposażeniem bitewnym oraz w sklepie ze zwierzątkami. Przedrzyj się przez chaos, aby wyśledzić szpiega imperatora! Walka jest torowa, więc musisz poczekać na swoją kolej. Nie śpiesz się. Wykorzystaj menu pośrodku ekranu, aby wybrać swój ruch, następnie kliknij na cel. Pokonaj swoich przeciwników, zanim poziom zdrowia twojej postaci spadnie do 0.


Graj i baw sie dobrze.

Tractor Mania

Tractor Mania

Kategoria: Gry Dla Dzieci

Pamiętacie Truck manię? No to teraz taka sama jazda samo tylko traktorem. Twoim zadaniem jest umiejętne sterowanie traktorem, tak by dowieźć ładunek do mety.