Ubieranki gry

Nowe gry

Spodobała Ci się strona?
lub dodaj ją do ulubionych. Naciśnij CTRL + D

Nowe Ubieranki i inne gry

Applejack na bis

Applejack na bis

Kategoria: Gry Dla dziewczyn

Applejack z My Little Pony wybiera się ze swoimi koleżankami z Equestria Girls do kina, bo jest tania środa w kinie. Dziewczyna chce ładnie wyglądać, dlatego będzie potrzebowała Twojej pomocy. Twoim zadaniem w grze jest fajnie ubrać kucyka. Wybierz dla niej fryzurkę, w której będzie ładnie wyglądała. Wybierz także ubranie, a są tu śliczne sukienki. Do tego dobierz buty i dodatki. W grę zagrasz za pomocą myszki!


Graj i baw sie dobrze.

Szkolny makijaż Bonity Femur

Szkolny makijaż Bonity Femur

Kategoria: Gry Monster High

Przed Tobą Bonita Femur z MH. Monsterka idzie dzisiaj pierwszy dzień do szkoły i dlatego chce ładnie wyglądać. Twoim zadaniem w grze jest sprawić, by Bonita wyglądała olśniewająco. Na początku gry wybierz dla niej odcień skóry. Później zrób ładny, delikatny makijaż, pomaluj oczy tuszem i cieniami, a także usta ładną pomadką. Nie zapomnij o różu. Na koniec wybierz modną fryzurę i ubranie. W grę zagrasz za pomocą myszki!

Szkolny makijaż Anny Frozen

Szkolny makijaż Anny Frozen

Kategoria: Gry Dla dziewczyn

Już jutro zaczyna się szkoła i Anna z Krainy lodu już dziś przygotowuje swój szkolny makijaż. Twoim zadaniem w grze jest pomóc pięknej księżniczce w stylizacji. Na początku gry spośród trzech opcji, wybierz makijaż, który najbardziej Ci się podoba! Wykonajmy zatem razem szkolny makijaż. Aby makijaż był kompletny na początku gry nałóż na wskazane miejsca puder, by cera się nie świeciła. Kolejnym krokiem będzie pomalowanie oczów. Możesz wykonać tak zwany przydymiony makijaż mieszając ze sobą cienie jasne i ciemne. Nałóż także tusz na rzęsy, by oczy piękne się prezentowały. Jeszcze tylko róż i Anna wygląda ślicznie!

Dziecko Elsy Frozen

Dziecko Elsy Frozen

Kategoria: Gry Dla Dzieci

Elsa z Krainy Lodu niedawno urodziła swoje piękne dziecko. Teraz trzeba się zaopiekować maleństwem. Twoim zadaniem w grze jest zaopiekowanie się dzieckiem Elsy. Gdy maleństwo zacznie płakać, zawiń je w becik i przytul oraz zaśpiewaj piosenkę. Jeżeli będzie dalej płakało nakarm niemowlę i przytul. Przewiń mu także pieluszkę na czystą. Gdy maleństwo będzie zadowolone będzie się cieszyć. W grę zagrasz za pomocą myszki!

Jinafire Long u kosmetyczki

Jinafire Long u kosmetyczki

Kategoria: Gry Monster High

Jinafire z MH postanowiła o siebie zadbać i wybrała się do kosmetyczki. Jej cera nie wygląda najlepiej, dlatego postanowiła to zmienić. Twoim zadaniem w grze jest wcielenie się w postać kosmetyczki i zadbanie o to, by monsterka miała piękną cerę. Na początku gry nałóż na jej twarz maseczkę z zielonej glinki, by oczyścić jej cerę. Kolejnym krokiem będzie zmycie maseczki i usunięcie pryszczy za pomocą korektora! Wyrównaj brwi i zrób upiorce makijaż, by ładnie wyglądała. Wybierz także fryzurkę i ubranie. Zatem do dzieła!