Ubieranki gry

Nowe gry

Spodobała Ci się strona?
lub dodaj ją do ulubionych. Naciśnij CTRL + D

Nowe Ubieranki i inne gry

Pokój w stylu Monster High

Pokój w stylu Monster High

Kategoria: Gry Monster High

Twoim zadaniem w grze jest przygotowanie pokoju, dla wielkiej fanki Monster High, dla której rodzice postanowili zrobić niespodziankę. Zdecyduj jaki ma być kolor ścian. Wybierz jak mają wyglądać meble w pokoju oraz łóżko, czy ma być w stylu Draculaury czy może Frankie Stein. Wybierz także fotel, może ze strasznymi nietoperzami. Ważnym elementem będzie też biurko i okno. W grze poruszasz się za pomocą myszki!

Cleo de Nile na zabiegach

Cleo de Nile na zabiegach

Kategoria: Gry Monster High

Cleo De Nile z Monster High chce wyglądać ładnie na plaży. Wreszcie monsterka zaczęła wakacje i teraz będzie świętowała ze znajomymi. Twoim zadaniem w grze jest sprawić, by śliczna Cleo pięknie wyglądała. Najpierw wykonaj szereg zabiegów, które sprawią, że straszyciółka odzyska piękną i gładką skórę. Nałóż na twarz maseczkę, a następnie pilling. Wyrównaj brwi i zlikwiduj pryszcze za pomocą korektora. Na koniec wybierz fryzurkę i fajne ubranie. W grę zagrasz za pomocą myszki!


Graj i baw sie dobrze.

Nowy straszymestr: Catty Noir

Nowy straszymestr: Catty Noir

Kategoria: Gry Monster High

Catty Noir z Monster High zaczyna nowy straszymestr i dlatego musi wyglądać trendy, dlatego pomóż monsterce w stylizacji. Wybierz dla niej fajną fryzurkę, w której będzie się ładnie prezentowała. Wybierz także ubranie, a jest tu mnóstwo kolorowych sukienek i tropów oraz spódniczek. Wybierz też buty pasujące do kreacji, a na koniec zadbaj o dodatki, takie jak śliczna torebka czy modne kolczyki. W grze poruszasz się za pomocą myszki!

Operetta na rolkach

Operetta na rolkach

Kategoria: Gry Monster High

Operetta z Monster High uwielbia jazdę na rolkach i dlatego postanowiła skorzystać z pogody i trochę pojeździć. Twoim zadaniem w grze jest przygotowanie monsterki na rolkowe szaleństwo.Wybierz dla niej fajny i modny kask, żeby była bezpieczna, a są tu różne kolorki. Wybierz także ładne ubranko, są tu śliczne topy i spódniczki. Dobierz właściwy kolor rolek i na koniec dodatki. W grze poruszasz się za pomocą myszki!

Rochelle Goyle jako zombiak

Rochelle Goyle jako zombiak

Kategoria: Gry Monster High

Rochelle Goyle z Monster High będzie występowała w szkolnym przedstawieniu i będzie musiała zamienić się w strasznego zombiaka. Twoim zadaniem w grze jest sprawić, by kreacja monsterki była jak najbardziej realistyczna. Wybierz dla niej fajną fryzurkę, a jest tu sporo uczesań do wyboru. Wybierz także ubranie, są tu sukienki i bluzki i spódnice w stylu zombi. Dopasuj jeszcze odpowiednie buty i dodatki, takie jak naszyjnik czy kolczyki!