Ubieranki gry

Nowe gry

Spodobała Ci się strona?
lub dodaj ją do ulubionych. Naciśnij CTRL + D

Nowe Ubieranki i inne gry


Graj i baw sie dobrze.

Manicure małej Ghouli Yelps

Manicure małej Ghouli Yelps

Kategoria: Gry Monster High

Ghoulia z MH ma brzydkie paznokcie, a jutro w szkole ma zabawę i dlatego jej dłonie muszą ładnie wyglądać. Twoim zadaniem w grze jest wcielenie się w postać kosmetyczki i zadbanie o dłonie dziewczyny. Na początek gry umyj dokładnie ręce monsterki, by były czyste i można było przystąpić do zabiegu. Nawilż ręce specjalnym płynem i je namocz. Później dokładnie powycieraj i przystąp do piłowania paznokci. Na koniec pomaluj ładnie pazurki i możesz także wybrać ozdoby, takie jak pierścionki i bransoletki!

Draculaura sprząta zamek

Draculaura sprząta zamek

Kategoria: Gry Monster High

Draculaura z MH dała wolne swojej służbie i teraz musi posprzątać zamek sama, bo robiła w nocy imprezę, a za niedługo przyjeżdżają rodzice i zamek musi lśnić! Twoim zadaniem w grze jest pomóc naszej straszyciółce w porządkach! Wszystkie śmieci wyrzuć do kosza, a różnego rodzaju rzeczy, które znajdują się na obrazku posprzątaj i znajdź im właściwe miejsce. Do dzieła!

Idealna księżniczka

Idealna księżniczka

Kategoria: Gry Dla dziewczyn

W grze masz okazję wykreować idealną księżniczkę Disneya z Twoich snów! Postaraj się, by wyglądała pięknie. Wybierz dla niej piękną fryzurkę, są włoski rozpuszczone, a także związane, proste i kręcone. Wybierz także sukienkę. Możesz zdecydować, czy fason ma być prosty czy może ma być rozkloszowana. Wybierz także jakiego koloru ma być sukienka. Na koniec dobierz dodatki, takie jak naszyjnik i kolczyki. Nie zapomnij o butach!

Tort Monster High

Tort Monster High

Kategoria: Gry Monster High

Jesteś cukiernikiem i dostałeś ważne zlecenie od swojej wyjątkowej klientki jaką jest Draculuara z Mosnter High. Twoim zadaniem będzie upieczenie pysznego tortu na urodziny monsterki. Ozdób piętra tortu odpowiednio w charakterystyczne motywy z Monster High. Mogą to być paski lub kratka. Nie zapomnij także o dodatkach na poszczególne piętra tortu, na przykład ciasteczka z charakterystycznymi trupimi czaszkami. Na samą górę możesz wybrać obrazek z Draculaurą. Powodzenia!

Operacja Draculaury

Operacja Draculaury

Kategoria: Gry Monster High

Draculaura z MH miała wypadek i teraz musi mieć operację. Monsterka bardzo się boi, ale liczy na fachową pomoc. Twoim zadaniem w grze jest wcielenie się w rolę chirurga i przeprowadzenie operacji Draculaurze. Na początku gry podaj upiorce maskę ze środkiem usypiającym. Potem możesz przystąpić do odkażania rany specjalnym płynem. Później zaszyj ranę, tylko zrób to dokładnie, bo od tego będzie zależało, jak będzie wyglądać twarz monsterki. W grę zagrasz za pomocą myszki!