Ubieranki gry

Nowe gry

Spodobała Ci się strona?
lub dodaj ją do ulubionych. Naciśnij CTRL + D

Nowe Ubieranki i inne gry


Graj i baw sie dobrze.

Wylecz ciężarną Draculaurę

Wylecz ciężarną Draculaurę

Kategoria: Gry Monster High

Draculaura z MH jest w ciąży i miała wypadek. Teraz potrzebna jej będzie interwencja lekarza, który sprawi, że monsterka będzie znów zdrowa i dziecku nie będzie nic zagrażać. W grze wcielisz się w rolę lekarza, który musi pomóc naszej straszyciółce, zatem bierz się do dzieła! Wyciąg z jej brzucha drzazgę, która się głęboko wbiła i może spowodować zakażenie. Obmyj ranę płynem i przyklej plaster. Następnie nałóż okład na posiniaczone oko i podaj Draculaurze tabletkę i kroplówkę. W grę zagrasz za pomocą myszki!

Opieka nad małą Frankie Stein i Draculaurą

Opieka nad małą Frankie Stein i Draculaurą

Kategoria: Gry Monster High

Frankie Stein i Draculaura z Monster high cofnęły się w czasie i teraz są małymi szkrabami. Twoim zadaniem w grze jest zaopiekowanie się małą Draculaurą i Frankie Stein. Na początku gry wybierz sobie monsterkę, którą chcesz się opiekować. Później zadbaj o jej kotka, nakarm go karmą, a także podaj mu mleczko, by zwierzątko nie było głodne. Musisz także po nim posprzątać. Później wybierz dla małej upiorki fajną fryzurkę i ubranko, w którym będzie dobrze wyglądała i się czuła. W grę zagrasz za pomocą myszki!

Operacja żoładka Draculaury

Operacja żoładka Draculaury

Kategoria: Gry Monster High

Draculaura z MH mała straszne bóle brzucha i z tego powodu bardzo źle się czuła. W końcu postanowiła iść do lekarza, który zalecił badania i operację żołądka. Twoim zadaniem w grze jest wcielenie się w rolę lekarza i zadbanie o to, by monsterka miała dobrze wykonaną operację żołądka! Na początku gry zbadaj upiorce serce, czy dobrze bije. Zmierz też ciśnienie i pobierz krew. Wykonaj również USG brzucha. Teraz możesz podać tlen i zastrzyk usypiający i przystąp do operacji żołądka. Postaraj się, by wszystko poszło dobrze. W grę zagrasz za pomocą myszki!

Projektowanie dla Draculaury

Projektowanie dla Draculaury

Kategoria: Gry Monster High

Draculaura z MH potrzebuje Twojej pomocy. Za niedługo nasza straszyciółka będzie gościem na balu charytatywnym i dlatego musi ładnie i oryginalnie wyglądać. Twoim zadaniem w grze jest wcielenie się w postać krawcowej i zadbanie o ładne ciuszki dla monsterki. Na początek wybierz jak ma wyglądać bluzeczka. Możesz wybrać dla niej fason oraz kolor materiału i wzorek. Wybierz także jak ma wyglądać spódniczka. Masz dwie opcje do wyboru. Możesz także dla spódniczki wybrać fajny wzorek. W grę zagrasz za pomocą myszki!

Clawdeen Wolf w salonie

Clawdeen Wolf w salonie

Kategoria: Gry Monster High

Clawdeen Wolf z MH została zaproszona na promocję pewnego salonu piękności. Twoim zadaniem w grze jest sprawić, by monsterka olśniła wszystkich swoim wyglądem. Na początek wybierz dla niej fajną fryzurkę. Wybierz też jaki ma mieć makijaż, czy w mocniejszych kolorkach czy słabszych. Wybierz także ubranie, na przykład śliczną sukienkę. Do tego dobierz dodatki, takie jak naszyjnik czy kolczyki. Jeszcze buty dobierz do całości! W grę zagrasz za pomocą myszki!