Ubieranki gry

Nowe gry

Spodobała Ci się strona?
lub dodaj ją do ulubionych. Naciśnij CTRL + D

Nowe Ubieranki i inne gry

Pokaz mody Mosnster High

Pokaz mody Mosnster High

Kategoria: Gry Monster High

Przed Tobą bardzo ważne zadanie. Będziesz musiała zorganizować pokaz mody dla dziewczyn z Monster High. Musisz sprawić, by wyglądały fantastycznie. Na początku gry wybierz monsterkę, którą chcesz odmienić. Później możesz dla niej wybrać fantastyczne ubrania. Może to być sweterek lub sukieneczka, która doda upiorce uroku. Wybierz także buty pasujące do całości i dodatki, takie jak naszyjnik czy kolczyki. W grę zagrasz za pomocą myszki!

Zimowa Abbey

Zimowa Abbey

Kategoria: Gry Monster High

Abbey Bominable z MH wybiera się razem ze swoimi straszyciółkami na lodowisko i chce wyglądać odlotowo. Twoim zadaniem w grze jest wystylizowanie monsterki na wyjście na lodowisko. Wybierz dla monsterki fajną fryzurkę, w której będzie się szałowo prezentować. Są tu różne śliczne uczesania, możesz wybierać spośród włosów rozpuszczonych a także związanych, na przykład w dwie kitki lub kucyka. Wybierz także ubranie modne i stylowe! Są tu śliczne kolorowe sukienki, a także kombinezony. Do tego dobierz super buty i odpowiednie dodatki, takie jak na przykład łyżwy. W grę zagrasz za pomocą myszki!

Lodowy makijaż Abbey Biminable

Lodowy makijaż Abbey Biminable

Kategoria: Gry Monster High

Abbey z MH wybiera się na kulig ze swoimi straszyciółkami, dlatego musi prezentować się fantastycznie! Twoim zadaniem w grze jest zadbanie o wygląd monsterki. Na początku gry zadbaj o to, by oczyścić cerę upiorki. Nałóż na jej twarz maseczkę oczyszczającą, dzięki której pozbędziesz się wszelkich niedoskonałości. Później zrób pilling cery. Na koniec wybierz dla Abbey fryzurkę i zrób fajny zimowy makijaż. W grę zagrasz za pomocą myszki!


Graj i baw sie dobrze.

Frankie Stein u fryzjera

Frankie Stein u fryzjera

Kategoria: Gry Monster High

FFrankie Stein z MH chce ładnie wyglądać przy wigilijnym stole i dlatego postanowiła iść do fryzjera, by ten zrobił coś fajnego na jej głowie. Twoim zadaniem w grze jest wcielenie się w postać fryzjera i zadbanie o to, by Frankie pięknie wyglądała. Na początku umyj włosy szamponem. Później je dokładnie spłucz i wysusz. Możesz także wybrać dla monsterki kolor pasemek i włosów. Możesz je zakręcić lub wyprostować. Na koniec wybierz jeszcze fajne ciuszki!

Chora ręka Draculaury

Chora ręka Draculaury

Kategoria: Gry Monster High

Draculaura z MH miała wypadek i pokaleczyła sobie rękę. Teraz monsterka musi iść do lekarza, który zbada jej rękę i pomoże jej odzyskać sprawność. Twoim zadaniem w grze jest wcielenie się w postać lekarza i zadbanie o jej zdrowie. Zlikwiduj siniaki na rękach za pomocą lodu, który musisz przyłożyć do siniaków. Użyj także innych narzędzi i wyciąg z dłoni na przykład drzazgę. W grę zagrasz za pomocą myszki!