Ubieranki gry

Nowe gry

Spodobała Ci się strona?
lub dodaj ją do ulubionych. Naciśnij CTRL + D

Nowe Ubieranki i inne gry

Noworoczna Gigi Grant

Noworoczna Gigi Grant

Kategoria: Gry Monster High

Gigi Grant z MH wybiera się na imprezę noworoczną i dlatego chce ładnie wyglądać. Twoim zadaniem w grze jest modne ubranie monsterki. Wybierz dla niej fryzurkę, a są tu różne uczesania. Wybierz także śliczne ubranko, na przykład sukienkę w modnych kolorkach oraz top i spódniczkę. Do tego dobierz też modne buty pasujące do całości i fajne dodatki. W grę zagrasz za pomocą myszki!

Projektowanie butów Monster High

Projektowanie butów Monster High

Kategoria: Gry Monster High

Dziś masz niebywałą okazję zabawić się w szewca i zaprojektować buty dla uczennic z Monster High. Nie będzie to proste zadanie, bo Draulaura, Frankie Stein, Clawdeen Wolf czy Lagoona Blue mają bardzo wygórowane gusta. Musisz się bardzo postarać. Na początek wybierz, jak ma wyglądać but i jego podeszwa, a masz tu różne fantazyjne wzory. Wybierz także jakiego ma być koloru i jakie ma mieć dodatki. Dodatki możesz dowolnie zmniejszać lub zwiększać według upodobań. W grę zagrasz za pomocą myszki!


Graj i baw sie dobrze.

Śnieżny potwór Abbey

Śnieżny potwór Abbey

Kategoria: Gry Monster High

Abbey Bominable z MH postanowiła ulepić swojego własnego śnieżnego potworka! Zawsze o tym marzyła. Twoim zadaniem w grze jest pomóc monsterce w tworzeniu strasznego potworka. Na początku gry musisz zdecydować, jak ma wyglądać śniegowy potwór. Ulep ze śniegu nogi, tors, a także zdecyduj jak ma wyglądać głowa i ręce. Wybierz też oczyska straszydła. Na koniec wybierz ładną fryzurkę dla upiorki oraz ubranie! W grę zagrasz za pomocą myszki!

Śnieżka jako zombiak

Śnieżka jako zombiak

Kategoria: Gry Dla dziewczyn

Królewna Śnieżka została ugryziona przez zombie i teraz sama stała się zombiakiem. Nasza straszna księżniczka wybiera się na randkę ze swoim księciem i dlatego musi ładnie wyglądać. Twoim zadaniem w grze jest wybranie dla królewny fajnych ciuszków. Na początku gry wybierz dla niej fryzurkę, mogą to być włosy dłuższe lub krótkie, proste lub lekko pofalowane! Wybierz także śliczną sukienkę, a także pasujące buty i dodatki. W grę zagrasz za pomocą myszki!

Opiekunka małej Clawdeen Wolf

Opiekunka małej Clawdeen Wolf

Kategoria: Gry Monster High

Przed Tobą malutka Clawdeen Wolf z Monster High. W grze cofasz się w czasie o tysiące lat i możesz zobaczyć jak wyglądała kiedyś mała Clawdeen Wolf. W grze wcielasz się w postać opiekunki monsterki i musisz o nią zadbać. Na początek załóż malutkiej śliniaczek i nakarm, by nie była głodna! Nie zapomnij też o podaniu owoców, na przykład bananów. Pobaw się także z upiorką, daj jej zabawkę. Na koniec gry możesz wybrać dla malutkiej fryzurkę i ubrania oraz dodatki. W grę zagrasz za pomocą myszki!