Ubieranki gry

Nowe gry

Spodobała Ci się strona?
lub dodaj ją do ulubionych. Naciśnij CTRL + D

Nowe Ubieranki i inne gry

Mikołajkowa Clawdeen Wolf

Mikołajkowa Clawdeen Wolf

Kategoria: Gry Monster High

Clawdeen Wolf z MH postanowiła przygotować się i zrobić małe zakupy, jeżeli chodzi o ubrania. Wkrótce Mikołaj i upiorka idzie na zabawę, dletgo chce ładnie wyglądać! Twoim zadaniem w grze jest przygotować monsterkę do nadchodzącej zabawy mikołajkwej. Wybierz jak ma wyglądać jej fryzurka, czy włosy mają być dłuższe czy krótsze. Wybierz także ubranie, mamy tu różne świąteczne kreacje, na przykład śliczne mikołajkowe sukienki. Do tego dobierz buty i dodatki. W grę zagrasz za pomocą myszki!

Nowy styl Draculaury

Nowy styl Draculaury

Kategoria: Gry Monster High

Draculaura z MH wybiera się na imprezę mikołajkową i dlatego musi ładnie wyglądać. Twoim zadaniem w grze jest fajne przystrojenie naszej upiorki. Na początku gry wybierz dla niej fajną fryzurkę. Jest tu mnóstwo różnych uczesań, wśród których możesz wybierać. Są zarówno włosy rozpuszczone, jak i związane. Wybierz także fajne ubranie, na przykład śliczną sukienkę. Do tego dobierz fajne dodatki, by całość ładnie się komponowała. W grę zagrasz za pomocą myszki!


Graj i baw sie dobrze.

Zwariowana fryzura Draculaury

Zwariowana fryzura Draculaury

Kategoria: Gry Monster High

Draculaura z MH postanowiła na swojej głowie zrobić totalny remanent, bo już jej się nie podobają włosy. Postanowiła całkiem się odmienić i zrobić sobie na głowie zwariowaną fryzurkę. Twoim zadaniem w grze jest wcielenie się w postać fryzjera i zadbanie o to, by fryzurka monsterki zaskoczyła wszystkich i oczywiście ją samą. masz do dyspozycji różne narzędzia fryzjerskie. Na początek uczesz włosy, a później użyj prostownicy lub lokówki. Możesz także upiorce zrobić nowy kolor na głowie. Na koniec wybierz dodatki i Draculaura będzie wyglądać na pewno szałowo!

Clawdeen Wolf na sportowo

Clawdeen Wolf na sportowo

Kategoria: Gry Monster High

Claween Wolf z MH postanowiła wybrać się ze swoimi straszyciółkami na mecz koszykówki. Monsterka musi wyglądać oszałamiająco, bo będzie tam chłopak, który jej się podoba. twoim zadaniem w grze jest wybrać dla upiorki sportową kreację. Wybierz jak ma wyglądać jej fryzurka, a masz tu krótsze i dłuższe włosy w najróżniejszych kolorkach. Kolejnym krokiem będzie wybór ubrania, modny top, spodnie lub spódniczka. Do tego dopasuj buty i dodatki. W grę zagrasz za pomocą myszki!

C. A. Cupid u fryzjera

C. A. Cupid u fryzjera

Kategoria: Gry Monster High

C. A. Cupid z MH postanowiła odświeżyć troszkę wizerunek przed świętami i dlatego poszła do fryzjera i kosmetyczki, by ten zadbał o jej włosy i twarz. Twoim zadaniem w grze jest wcielenie się qw rolę fryzjera i zadbanie o piękne włosy monsterki. na początku gry dokładnie umyj włosy, nanieś szampon, a potem spłucz włosy. Później możesz je obciąć, aby fryzurka była twarzowa. Możesz także wybrać kolor uczesania. Wybierz także ubranie i dodatki. W grę zagrasz za pomocą myszki!