Ubieranki gry

Nowe gry

Spodobała Ci się strona?
lub dodaj ją do ulubionych. Naciśnij CTRL + D

Nowe Ubieranki i inne gry

Paznokcie Draculaury

Paznokcie Draculaury

Kategoria: Gry Monster High

Daculaura z MH musi zadbać o swoje dłonie, bo nie wyglądają najlepiej. Monsterka ostatnio się zapuściła i przestała dbać o paznokcie. Twoim zadaniem w grze jest wcielenie się w rolę kosmetyczki i zadbanie o pięknie dłonie Draculaury. Na początek zrób pilling dłonie, a później przystąp do wykonania manikiuru. Nadaj paznokciom ładny kształt i pomaluj je na wybrany kolorek. W grę zagrasz za pomocą myszki!


Graj i baw sie dobrze.

Wydowna Spider kocha modę

Wydowna Spider kocha modę

Kategoria: Gry Monster High

Wydowna z MH uwielbia modę i na bieżąco śledzi nowości modowe w gazetach i necie. Dzisiaj monsterka wybiera się na wielki pokaz mody, na którym będzie główną gwiazdą, dlatego musi fantastycznie wyglądać. Twoim zadaniem w grze jest wystylizowanie upiorki. Wybierz dla niej fryzurkę, a masz różne uczesania do wyboru. Wybierz także ubranie, takie jak kusy top i spódniczka lub spodnie czy na przykład śliczna i kolorowa sukienka. W grę zagrasz za pomocą myszki!

Prawdziwy makijaż Jej wysokość Zosi

Prawdziwy makijaż Jej wysokość Zosi

Kategoria: Gry Dla dziewczyn

Jej wysokość Zosia chciałaby troszkę poeksperymentować z makijażem, by przygotować się na bal. Twoim zadaniem w grze jest zadbanie o to, by makijaż Zosi był doskonały. Na początek nałóż na jej twarz maseczkę oczyszczającą, a później za pomocą specjalnego korektora usuń nieestetyczne pryszcze, które szpecą twarz dziewczynki. Gdy już skończysz te zabiegi, możesz zrobić jej delikatny makijaż. Do dzieła!

Wyglądaj jak Elsa

Wyglądaj jak Elsa

Kategoria: Gry Dla dziewczyn

Bohaterką gry jest zagorzała fanka Krainy Lodu, a zwłaszcza Elsy. Postanowiła przejść operację plastyczną, by wyglądać jak swoja idolka. twoim zadaniem w grze jest wcielenie się w rolę chirurga plastycznego i przeprowadzenie operacji. Musisz najpierw wstrzyknąć dziewczynie zastrzyk usypiający, a później zacząć operację. Musisz sprawić, by na twarzy dziewczyny nie było tłuszczu, dlatego trzeba go odessać! Gdy już zakończysz operację, to załóż dziewczynie szkła kontaktowe, a także umaluj i uczesz jak Elsę z Krainy Lodu! Powodzenia!

Monster High - Kolorowanka 3

Monster High - Kolorowanka 3

Kategoria: Gry Monster High

Venus, Cleo De Nile, CA Cupid, Catrine De Mew to tylko nie które bohaterki kolorowanki, w której będziesz mogła wybrać swoją ulubioną postać. Wybieranie jest zrobione w postaci książki, której przewracasz kartki. Wybierz zatem swoją ulubioną bohaterkę i ją pokoloruj. Do dyspozycji masz różne kolory kredek. Pokoloruj nasze bohaterki z Monster High najładniej jak potrafisz! W grze poruszasz się za pomocą myszki!