Ubieranki gry

Nowe gry

Spodobała Ci się strona?
lub dodaj ją do ulubionych. Naciśnij CTRL + D

Nowe Ubieranki i inne gry

Nowa fryzura Elsy

Nowa fryzura Elsy

Kategoria: Gry Dla dziewczyn

Elsa z Krainy lodu ma dość swojego warkocza na bok i postanowiła coś zmienić w swojej nudnej fryzurze. Twoim zadaniem w grze jest wcielenie się w rolę fryzjera i zadbanie o to, by Elsa miała szałową fryzurkę na głowie! Na początku gry zabaw się w detektywa i znajdź wszystkie potrzebne Ci rzeczy do stworzenia super fryzurki na głowie Elsy, na przykład grzebień czy suszarkę. Potem dokładnie umyj włosy pięknej królowej śniegu i przystąp do stworzenia na jej głowie fantastycznej fryzurki. Wybierz także ubranie dla Elsy z frozen!

MLP Violet Blurr

MLP Violet Blurr

Kategoria: Gry Dla Dzieci

Violet Blurr z My Little Pony Equestria Girls razem ze swoimi koleżankami Twilight Sparkle i Applejack wybiera się do kina na super komedię. Twoim zadaniem w grze jest ubranie i uczesanie kucyczki. Na początku gry wybierz dla Violet, mogą to być włosy związane lub rozpuszczone, kręcone lub proste. Wybierz także ubranie, na przykład śliczną, kolorową sukienkę. Na koniec dobierz jeszcze buty pasujące do całości i dodatki, takie jak naszyjnik czy kolczyki. Powodzenia!

Idealna księżniczka 2

Idealna księżniczka 2

Kategoria: Gry Dla dziewczyn

Przed Tobą drugą część gry, w której Twoim zadaniem będzie wykreowanie pięknej księżniczki. Na początku gry wybierz dla ślicznej księżniczki, jak mają wyglądać jej oczy, oraz usta czy mają być uśmiechnięte czy może nie. Zrób także makijaż, możesz wybrać cienie do powiek, a także róż na policzki i pomadkę do ust. Wybierz także piękną fryzurkę, masz do wyboru także różne kolory włosów. Na koniec wybierz piękną sukienkę, a także dodatki, takie jak naszyjnik czy kolczyki. W grę zagrasz za pomocą myszki!

Manicure małej Ghouli Yelps

Manicure małej Ghouli Yelps

Kategoria: Gry Monster High

Ghoulia z MH ma brzydkie paznokcie, a jutro w szkole ma zabawę i dlatego jej dłonie muszą ładnie wyglądać. Twoim zadaniem w grze jest wcielenie się w postać kosmetyczki i zadbanie o dłonie dziewczyny. Na początek gry umyj dokładnie ręce monsterki, by były czyste i można było przystąpić do zabiegu. Nawilż ręce specjalnym płynem i je namocz. Później dokładnie powycieraj i przystąp do piłowania paznokci. Na koniec pomaluj ładnie pazurki i możesz także wybrać ozdoby, takie jak pierścionki i bransoletki!


Graj i baw sie dobrze.

Draculaura sprząta zamek

Draculaura sprząta zamek

Kategoria: Gry Monster High

Draculaura z MH dała wolne swojej służbie i teraz musi posprzątać zamek sama, bo robiła w nocy imprezę, a za niedługo przyjeżdżają rodzice i zamek musi lśnić! Twoim zadaniem w grze jest pomóc naszej straszyciółce w porządkach! Wszystkie śmieci wyrzuć do kosza, a różnego rodzaju rzeczy, które znajdują się na obrazku posprzątaj i znajdź im właściwe miejsce. Do dzieła!