Ubieranki gry

Nowe gry

Spodobała Ci się strona?
lub dodaj ją do ulubionych. Naciśnij CTRL + D

Nowe Ubieranki i inne gry

Kąpiel Małej Frankie Stein

Kąpiel Małej Frankie Stein

Kategoria: Gry Monster High

Mama Frankie Stein z Monster High szuka opiekunki dla swojej córki, bo musi iść do pracy. Twoim zadaniem w grze jest wcielenie się w rolę opiekunki i zaopiekowanie się monsterką. Musisz na początku gry wlać wodę do wanny i wrzucić płyn do kąpieli i oczywiście zabawki małej. Później włóż do wanny Frankie i dokładnie umyj. Nałóż na jej ciało płyn do kąpieli, a później umyj upiorce włosy. Na koniec wybierz dla małej Frankie fajne ubranko, była ładnie wyglądała na spacerze. W grze poruszasz się za pomocą myszki!

Iris Clops z Monster High

Iris Clops z Monster High

Kategoria: Gry Monster High

Przed Tobą nowa bohaterka w Monster High - Iris Clops. Iris jest cyklopką i byłą potworniarką, której nadal wielką idolką jest Cleo De Nile. Monsterka jest bardzo nieśmiała i krępuje ją przebywanie wśród innych. Dzisiaj upiorka wybiera się na spotkanie ze swoimi straszyciółkami. Twoim zadaniem w grze jest fajne ubranie straszyciółki. Wybierz dla niej modną fryzurkę, a także super modne ubranie, w którym będzie się wyróżniała. Wybierz także buty pasujące do ubrania i dodatki. W grę zagrasz za pomocą myszki!

Zwariowana fryzura Cleo De Nile

Zwariowana fryzura Cleo De Nile

Kategoria: Gry Monster High

Przed Tobą Cleo De Nile z Monster High, która postanowiła nieco odświeżyć swój wizerunek i poszła do fryzjera, by mieć na głowie zwariowaną fryzurę. Twoim zadaniem w grze jest stworzenie na głowie monsterki super zwariowanego uczesania! Możesz do tego celu użyć wielu narzędzi, takich jak prostownica, lokówka czy maszynka do golenia za pomocą których wyczarujesz piękne uczesania! Możesz także użyć kolorowych farb. przytnij nieco włosy i daj upust swojej fantazji. W grę zagrasz za pomocą myszki!


Graj i baw sie dobrze.

Piekielna kuchnia

Piekielna kuchnia

Kategoria: Gry Dla Dzieci

Był już diabelski fryzjer, a teraz przyszła kolej na diabelską kuchnie. Przed Tobą anielica i diablica, które bardzo się nie lubią, a diablica jak zwykle dokucza naszemu ślicznemu aniołkowi. Twoim zadaniem w grze jest zadbanie o to, by anielica zrobiła pyszne oponki. Wymieszaj ze sobą składniki w odpowiednich proporcjach tak, by powstał pyszny wypiek. Później musisz pilnować swojego dzieła, by diablica go nie zjadła. W grę zagrasz za pomocą myszki!

Gory Fangtell w spa

Gory Fangtell w spa

Kategoria: Gry Monster High

Przed Tobą nowa uczennica w Monster High Gory Fangtell. Straszyciółka wybiera się ze swoimi koleżankami na spacer i chce ładnie wyglądać, dlatego postanowiła wybrać się do spa. Twoim zadaniem w grze jest zadbanie o dziewczynę. Najpierw zadbaj o jej włosy, więc dokładnie umyj je szamponem i spłucz. Następnie nałóż odżywkę i też spłucz. Wyrównaj brwi i nałóż na twarz maseczkę. Na koniec wybierz jeszcze fajne ubranie i fryzurkę. W grę zagrasz za pomocą myszki!!