Ubieranki gry

Nowe gry

Spodobała Ci się strona?
lub dodaj ją do ulubionych. Naciśnij CTRL + D

Nowe Ubieranki i inne gry


Graj i baw sie dobrze.

Jane Boolittle u fryzjera

Jane Boolittle u fryzjera

Kategoria: Gry Monster High

Jane Boolittle z MH ma dość swojej nudnej fryzury i postanowiła iść śladem swoich koleżanek monsterek i chce zmienić fryzurkę! W grze wcielasz się w postać fryzjera i musisz zadbać o włosy naszej straszyciółki. Na początek dokładnie umyj włosy Jane, a także wetrzyj w nie odżywkę i maseczkę, by je troszkę ożywić. Kolejnym krokiem będzie spłukanie włosów i wysuszenie. Potem możesz zafarbować pasemka i wybrać dla upiorki fajne ubranko i dodatki. W grę zagrasz za pomocą myszki!

Nowy straszymestr Gigi Grant

Nowy straszymestr Gigi Grant

Kategoria: Gry Monster High

Kolejna monsterka przygotowuje się do nowego straszymestru w Monster High. Tym razem przed Tobą Gigi Grant, która już teraz obmyśla swoją kreację do szkoły. Twoim zadaniem w grze jest fajne ubranie upiorki, by dobrze wyglądała, a także dobrze się czuła w swojej skórze. Wybierz dla niej fajną fryzurkę, mamy tu różne uczesania i kolory włosków. Wybierz także strój, może to być ładna sukienka lub kombinezon. Dobierz buty i dodatki i monsterka będzie super wyglądała!

Siostry z Krainy Lodu

Siostry z Krainy Lodu

Kategoria: Gry Dla dziewczyn

Elsa i Anna z Krainy Lodu to ostatnio najbardziej znane siostry z bajek. Dzisiaj piękne księżniczki wybierają się na wielki bal i dlatego muszą ładnie wyglądać. Twoim zadaniem w grze jest fajne ubranie dziewczyn. Spraw, by wyglądały olśniewająco! Wybierz dla nich fryzurki, mogą być włoski związane lub rozpuszczone. Wybierz także ładną i kolorową sukienkę, a są tu najróżniejsze modele! Wybierz także dodatki takie jak naszyjnik czy kolczyki. Na koniec dobierz jeszcze buty pasujące do kreacji. W grę zagrasz za pomocą myszki!

Przemiana My Little Pony

Przemiana My Little Pony

Kategoria: Gry Dla dziewczyn

Twilight Sparkle z My Little Pony ma dzisiaj ważny bal i dlatego musi wyglądać olśniewająco! Z tego powodu będzie potrzebowała Twojej pomocy w stylizacji! Twoim zadaniem w grze jest zadbanie o wygląd kucyka! Najpierw nałóż na twarz maseczkę oczyszczającą, a potem pilling, by wyrównać koloryt cery. Wyrównaj też brwi. Wybierz dla konika fajne ubranka, na przykład śliczną kolorową sukienkę. Wybierz fryzurkę i dodatki i Twilight może śmigać na bal!

Nowy straszymestr Catty Noir

Nowy straszymestr Catty Noir

Kategoria: Gry Monster High

Catty Noir z MH już wkrótce zaczyna nowy straszymestr i dlatego musi fajnie wyglądać, by koleżanki jej nie poznały. Twoim zadaniem w grze jest fajnie wystylizować monsterkę. Wybierz dla niej fryzurkę, mogą to być włosy rozpuszczone lub związane na przykład w koński ogon lub lekko falowane. Wybierz także fajne ubranie, w którym będzie się modnie prezentowała. Może to być sukienka lub top i spódnica. Dobierz modne buty i dodatki i upiorka wygląda świetnie!