Ubieranki gry

Nowe gry

Spodobała Ci się strona?
lub dodaj ją do ulubionych. Naciśnij CTRL + D

Nowe Ubieranki i inne gry

Elsa w podróży dookoła świata

Elsa w podróży dookoła świata

Kategoria: Gry Monster High

Elsa z Krainy Lodu postanowiła pozwiedzać trochę świata i postanowiła wybrać się w podróż. Twoim zadaniem w grze jest fajnie ubrać naszą piękną królową śniegu w ciuszki. Na początku gry wybierz dla Elsy fryzurkę, w której będzie ładnie wyglądała, masz tu różne kolorki włosków. Kolejnym krokiem będzie wybór pięknej sukni, w której księżniczka będzie się prezentować oszałamiająco! Wybierz jeszcze buty i dodatki i gotowe!

Draculaura w salonie fryzjerskim

Draculaura w salonie fryzjerskim

Kategoria: Gry Monster High

Draculaura z MH ma problem z włosami. Monsterka ostatnio nabiła sobie guza i zaczyna łysieć. Przyszła o pomoc do pewnego salonu fryzjerskiego. Twoim zadaniem w grze jest wcielenie się w postać fryzjera i zadbanie o włosy naszej straszyciółki! Na początku umyj włosy i dokładnie spłucz. Kolejnym krokiem będzie zlikwidowanie guza za pomocą specjalnego płynu, którym musisz polać głowę upiorki. Gdy to zrobisz powycieraj jej głowę i polej płynem na porost włosów! W grę zagrasz za pomocą myszki!

Operacja ręki Draculaury

Operacja ręki Draculaury

Kategoria: Gry Monster High

Draculaura z MH ostatnio zrobiła sobie coś z ręką i teraz lekarz kazał jej przeprowadzić operację. Twoim zadaniem w grze jest wcielenie się w rolę lekarza i przeprowadzenie operacji ręki! Na początku gry oczyść dłoń z brudu i przystąp do opatrzenia ran za pomocą specjalnych narzędzi, które znajdują się na dole ekranu. Wbij zastrzyk przeciwbólowy i zaklej rany plastrem. Operacje przeprowadź starannie. W grę zagrasz za pomocą myszki!


Graj i baw sie dobrze.

Freaky Fusion Styl Lagoonafire

Freaky Fusion Styl Lagoonafire

Kategoria: Gry Monster High

Lagoonafire z MH wybiera się na uroczystą premierę filmu Freaky Fusion z jej udziałem. Monsterka musi wyglądać jak prawdziwa gwiazda, dlatego będzie potrzebowała Twojej pomocy w stylizacji. Wybierz dla upiorki fajną fryzurkę, a jest tu kilka do wyboru. Wybierz także fajne ciuszki, na przykład bluzeczkę i spódniczkę. Dobierz jeszcze buty i dodatki i stylizacja gotowa!

Zwariowana fryzura Zosi

Zwariowana fryzura Zosi

Kategoria: Gry Dla dziewczyn

Jej wysokość Zosia ma dość swojej nudnej fryzury i dlatego postanowiła coś z tym zrobić. Dziewczynka chce mieć na głowie zwariowaną fryzurkę, dlatego udała się do najbardziej szalonego fryzjera w okolicy, czyli Ciebie! Twoim zadaniem w grze jest zadbać o to, by Zosia miała na głowie szalone uczesanie. Możesz skrócić jej włosy, a także użyć lokówki czy prostownicy. Do wyboru masz także mnóstwo kolorowych farb do włosów! Postaraj się i stwórz na głowie księżniczki prawdziwe dzieło sztuki!