Ubieranki gry

Nowe gry

Spodobała Ci się strona?
lub dodaj ją do ulubionych. Naciśnij CTRL + D

Nowe Ubieranki i inne gry

Operetta kocha dodatki

Operetta kocha dodatki

Kategoria: Gry Monster High

Operetta z Monster High uwielbia bawić się modą i kocha zwłaszcza wszelkiego rodzaju dodatki, które lubi dopasowywać do ubioru, na przykład takie jak torebki czy kolczyki. Twoim zadaniem w grze jest sprawić, by monsterka fajnie wyglądała, bo wybiera się na imprezkę. Wybierz dla niej modną fryzurkę, a są tu różne uczesania do wyboru: długie i krótkie włosy. Kolejnym krokiem będzie wybór ubrania, może to być letnia sukienka lub top i spódniczka lub spodnie. Dobierz jeszcze buty pasujące do całości i ulubione dodatki upiorki takie jak kolczyki, naszyjnik czy torebka. W grę zagrasz za pomocą myszki!


Graj i baw sie dobrze.

Cleolei

Cleolei

Kategoria: Gry Monster High

Przed Tobą fuzja bohaterek Monster High. Tym razem Cleorei jest połączeniem Tolarei Stripe i Cleo De Nile. Z połączenia wyszła super nowa monterka. Twoim zadaniem w grze jest przygotowanie straszyciółki na wyjście ze swoimi straszyciółkami. Wybierz dla niej fajną fryzurkę, a której będzie się modnie prezentowała. Wybierz także ubranie, na przykład letnią sukienkę. Do tego dobierz buty i dodatki, takie jak kolczyki czy naszyjnik. W grę zagrasz za pomocą myszki!

Karmienie małej Monsterki

Karmienie małej Monsterki

Kategoria: Gry Monster High

Cofnęliśmy się w czasie o tysiące lat i teraz mamy okazję zobaczyć jak wygląda mała Draculaura z Monster High jako niemowlę. Twoim zadaniem w grze jest wcielenie się w postać mamy monsterki i zadbanie o to, by maleństwo było szczęśliwe. Zadanie to nie będzie proste, więc na początek musisz nakarmić małą upiorkę. Weź małą na ręce i nakarm butelką. Później zaśpiewaj jej kołysankę i utul do snu. Gdy maleństwo będzie spało możesz wsadzić ją do łóżeczka. Na koniec udekoruj pokój małej Draculaury!

Chora stopa Draculaury

Chora stopa Draculaury

Kategoria: Gry Monster High

Draculaura z Monster High uciekała ostatnio przed bandą wilkołaków i niestety skręciła nogę i powbijała w nią drzazgi. Twoim zadaniem w grze jest wcielenie się w rolę lekarza chirurga i zadbanie o stopę naszej straszyciółki. Na początku gry wyciąg z jej nogi drzazgę i zdezynfekuj ranę. Kolejnym krokiem będzie wbicie zastrzyku przeciwbólowego w stłuczony palec. Zalej także specjalnym płynem zanieczyszczony paznokieć straszyciółki. W grę zagrasz za pomocą myszki!

Elsa z Krainy Lodu

Elsa z Krainy Lodu

Kategoria: Gry Dla dziewczyn

Elsa z Krainy lodu razem ze swoją siostrą Anną wybierają się na dobroczynny bal, gdzie mają być gośćmi specjalnymi. Elsa musi ślicznie wyglądać. Twoim zadaniem w grze jest zadbanie o wygląd królowej śniegu. Wybierz dla niej fryzurkę, w której będzie dobrze wyglądała. Wybierz także śliczną sukienkę, a mamy tu różne odcienie sukienek. Do Ciebie należy wybór. Wybierz także buty pasujące do całości i dodatki, takie jak naszyjnik czy kolczyki. W grę zagrasz za pomocą myszki!