Ubieranki gry

Nowe gry

Spodobała Ci się strona?
lub dodaj ją do ulubionych. Naciśnij CTRL + D

Nowe Ubieranki i inne gry


Graj i baw sie dobrze.

Zwariowana fryzura Draculaury

Zwariowana fryzura Draculaury

Kategoria: Gry Monster High

Draculaura z MH postanowiła na swojej głowie zrobić totalny remanent, bo już jej się nie podobają włosy. Postanowiła całkiem się odmienić i zrobić sobie na głowie zwariowaną fryzurkę. Twoim zadaniem w grze jest wcielenie się w postać fryzjera i zadbanie o to, by fryzurka monsterki zaskoczyła wszystkich i oczywiście ją samą. masz do dyspozycji różne narzędzia fryzjerskie. Na początek uczesz włosy, a później użyj prostownicy lub lokówki. Możesz także upiorce zrobić nowy kolor na głowie. Na koniec wybierz dodatki i Draculaura będzie wyglądać na pewno szałowo!

Clawdeen Wolf na sportowo

Clawdeen Wolf na sportowo

Kategoria: Gry Monster High

Claween Wolf z MH postanowiła wybrać się ze swoimi straszyciółkami na mecz koszykówki. Monsterka musi wyglądać oszałamiająco, bo będzie tam chłopak, który jej się podoba. twoim zadaniem w grze jest wybrać dla upiorki sportową kreację. Wybierz jak ma wyglądać jej fryzurka, a masz tu krótsze i dłuższe włosy w najróżniejszych kolorkach. Kolejnym krokiem będzie wybór ubrania, modny top, spodnie lub spódniczka. Do tego dopasuj buty i dodatki. W grę zagrasz za pomocą myszki!

C. A. Cupid u fryzjera

C. A. Cupid u fryzjera

Kategoria: Gry Monster High

C. A. Cupid z MH postanowiła odświeżyć troszkę wizerunek przed świętami i dlatego poszła do fryzjera i kosmetyczki, by ten zadbał o jej włosy i twarz. Twoim zadaniem w grze jest wcielenie się qw rolę fryzjera i zadbanie o piękne włosy monsterki. na początku gry dokładnie umyj włosy, nanieś szampon, a potem spłucz włosy. Później możesz je obciąć, aby fryzurka była twarzowa. Możesz także wybrać kolor uczesania. Wybierz także ubranie i dodatki. W grę zagrasz za pomocą myszki!

Draculaura w szpitalu

Draculaura w szpitalu

Kategoria: Gry Monster High

Draculaura z MH wieczorem chciała złapać swojego przyjaciela nietoperza i za bardzo wychyliła się z okna i z niego spadła. Teraz musi odwiedzić lekarza, by ten ją przepadał i sprawdził co jej jest. Na początku przebierz monsterkę w szpitalną piżamę. Następnie podaj upiorce tabletkę przeciwbólową, by uśmierzyć jej ból. Powyciągaj drzazgi z ciała Draculaury, które się jej powbijały, gdy wylądowała w krzakach. Zaklej ranki plastrem, możesz nawet wybrać dla niego kolor. Zrób prześwietlenie i sprawdź, które kości są złamane i załóż gips. W grę zagrasz za pomocą myszki!

Sprzątanie pokoju z Ghoulią Yelps

Sprzątanie pokoju z Ghoulią Yelps

Kategoria: Gry Monster High

Ghoulia Yelps z MH ostatnio urządzała imprezę ze swoimi straszyciółkami i teraz ma straszny bałagan w pokoju. Wszędzie włóczą się rzeczy po ziemi i ogólnie wygląda to kiepsko. Twoim zadaniem w grze jest pomóc monsterce w sprzątaniu pokoju, aby znów wyglądał czysto i schludnie przed przyjazdem rodziców. Z podłogi usuń do śmietnika śmieci, które są porozrzucane po całym pokoju. Posprzątaj także rzeczy i odłóż je na swoje miejsce. Wyprostuj obrazy na ścianach i spraw, by wszystko wyglądało ładnie. W grę zagrasz za pomocą myszki!