Ubieranki

Ranking gier online

Spodobała Ci się strona?
lub dodaj ją do ulubionych. Naciśnij CTRL + D

Puzzle Monster high

Puzzle Monster high

Kategoria: Monster High

Zawsze lubiłaś układać puzzle? nie mogłaś się doczekać, aż ułożysz cały obrazek? To idealna gra dla Ciebie. Na początku masz do wyboru sześc obrazków z twoimi ulubieńcami z Monster High. Znajdziesz tu między innymi: Frankie Stein w ślicznym koczku, Lagoone, Draculaure i innych nie mniej interesujących bohaterów kreskówki. Wybrany obrazek składa się z szesnastu elementów, które musisz do siebie dopasować. Masz na to określoną ilość czasu. Musisz się w nim zmieścić. W efekcie końcowym pokazuje się śliczny, wybrany przez Ciebie obrazek.

Kraina Lodu: Elsa Królowa Śniegu

Kraina Lodu: Elsa Królowa Śniegu

Kategoria: Dla dziewczyn

Kraina Lodu to nowa bajka Disneya, w której głównymi bohaterkami są dwie siostry Anna i Elsa. Twoim zadaniem w grze jest ubranie Elsy w fajne ciuszki, by ładnie wyglądała na spotkaniu ze swoją siostrą. Możesz wybrać dla niej modną fryzurkę, a także kolor dla niej. Wybierz śliczne ubranie, by nasza Królowa Śniegu pięknie się prezentowała! W grze poruszasz się za pomocą myszki!

Monster high Eliksir miłości

Monster high Eliksir miłości

Kategoria: Monster High

Strzała amora dopadła Cleo de Nile! Jej wybrankiem jest boski Deuce Gorgon! Cleo dowiedziała się ostatnio, że jej wybranek może odwzajemnić uczucie, jeżeli zaserwuje mu odpowiedniego "drinka miłości". Gdy tylko dostała się do szkolnego laboratorium zaczęła przygotowywać miksturę. Do wyboru jest mnóstwo tajnych składników takich jak: jaskółcze oczy, skrzydło nietoperza, kolorowy motyl, ropucha, zakonserwowane pająki i wiele innych. Teraz Cleo musi to wszystko po porcjować i wrzucić do shake. Ważnym elementem jest odpowiednie potrząsanie miksturą. Później trzeba tylko przelać do kieliszka, dodać słomki i zaserwować ukochanemu. Gdy wreszcie na twarzy Dece'a pojawi się tajemniczy uśmiech i zaczną wirować wokół niego serduszka, to znaczy, że napój zadziałał;)Monster High całowanie

Monster High całowanie

Kategoria: Monster High

Twoim zadaniem w tej całuśnej grze jest sprawić żeby gorące pocałunki Cleo De Nile i Deuce nie zostały przez nikogo postronnego zauważone. Gra przypomina nieco inną bardzo ciekawą produkcję pod tytułem Całowanie w pracy z tym że w tej grze dodatkowym plusem jest to że jest ona z naszymi ulubionymi bohaterkami z bajki MH.

Lekcja WF w Straszyceum

Lekcja WF w Straszyceum

Kategoria: Monster High

Czas na WF w straszyceum. Tym razem trzeba się nieco po poruszać aby przejść do dalszego etapu. Na początku gry, gracz jest poproszony o wybór jednej z bohaterek Frankie, Clawdeen lub Lagoony i wykonuj różne ćwiczenia ,ale pamiętaj że czas na ich wykonanie jest ograniczony do dwóch minut. Możesz stosować też combo w celu zdobycia większej ilości punktów. Sterowanie w grze: Strzałki w prawo/lewo - Chodzenie WASD - Odbijanie UWAGA::Po kliknięciu Play w wyskakującym okienku kliknij "Back to game".