Ubieranki

Ranking gier online

Spodobała Ci się strona?
lub dodaj ją do ulubionych. Naciśnij CTRL + D

Monster High Rockowa banda

Monster High Rockowa banda

Kategoria: Monster High

Dziewczyny z monster high zawsze marzyły by założyć rockową kapele. Przed Tobą pięć wspaniałych monsterek, musisz przygotować na pierwszy rockowy koncert Frankie Stein, Draculaurę, Cleo de Nile, Abbey Bominable oraz Howleen. Miały to szczęście że zostały zaóważone przez łowce talentów i otrzymały szanse zagrania jako support przed innym zespołem. Sprzęt muzyczny już mają gdyż otrzymały go ze szkoły, potrzebują jednak Twojej pomocy przy wyborze ubrania pasującego do rockowego stylu zespołu. Powodzenia.Postacie Monster High

Postacie Monster High

Kategoria: Monster High

Przed Tobą quiz Monster High, który oceni kim naprawdę jesteś. W grze przyjdzie Ci odpowiedzieć na 9 pytań. Poprzez udzielenie odpowiedzi na kilka pytań dowiesz się, w którą laleczkę Monster High mógłbyś się wcielić w bajce. Na końcu otrzymamy wynik który podsumuje nasze pytania i określi jakie jesteśmy wg. tego quizu mh. UWAGA!: W tę grę można grać tu.

13 Życzeń Clawdeen

13 Życzeń Clawdeen

Kategoria: Monster High

Clawdeen Wolf z Monster High wybiera się na imprezę stylizowaną na Egipskie rytmy. Pomóż dziewczynie ładnie się ubrać i wybrać szałową fryzurkę. Na początek wybierzmy fryzurę dla naszej straszyciółki. Możesz wybrać włosy proste lub kręcone, związane lub rozpuszczone. Dodatkowym atutem jest to, że możesz wybrać kolor włosów i pasemek. Kolejnym etapem będzie wybór ubrania. Są tu śliczne sukienki w modnych odcieniach a także fasonach. Możesz też wybrać top, a do niego sukienkę lub spodnie. Wybierz jeszcze buty w pasującym kolorze i dodatki, takie jak naszyjnik czy kolczyki lub bransoletka. Teraz 13 życzeń Clawdeen można uznać za spełnione!

Minionki rozrabiają 2

Minionki rozrabiają 2

Kategoria: Smieszne

Przed Tobą zabawna gra, w której wcielasz się w postać minionka. Minionki rozrabiają w tej grze niesamowicie, więc musisz je okiełznać. Twoim zadaniem jest kierowanie stworkiem. Musisz omijać po drodze wszelkiego rodzaju przeszkody, na przykład kamienie, które wiszą Ci nad głową lub też wystające z ziemi konary. Gdy tylko w taki wdepniesz jest koniec gry, więc uważaj! W grze poruszasz się za pomocą strzałek!

Załaduj Samochód 2

Załaduj Samochód 2

Kategoria: Zręcznościowe

Truck Loader 2 - Załaduj Samochód 2 - Opis: Załaduj odpowiednie przedmioty na samochód ciężarowy. Żeby podnieść skrzynkę przytrzymaj przycisk myszki. Sterowanie: A;D lub Strzałki - poruszanie się Spacja - skok Myszka - poruszanie ramieniem LPM - załączenie magnesu