Ubieranki

Ranking gier online

Spodobała Ci się strona?
lub dodaj ją do ulubionych. Naciśnij CTRL + D

Monster High Pasjans

Monster High Pasjans

Kategoria: Monster High

Bardzo fajny pasjans z naszymi ulubionymi bohaterkami. Potwor wysokie karty gra w pasjans na komputer.Shrek Far Far Away FaceOff

Shrek Far Far Away FaceOff

Kategoria: Dla Dzieci

Pomóż Shrekowi uratować ogry z niewoli i przywrócić pokój w królestwie Far Far Away. UWAGA! Aby Zagrać w grę trzeba kliknąć TU! Sterowanie: Strzałki - poruszanie się Z - pięść / skażony oddech X - rzut ślimakiem C - skok Spacja - super tupnięcie

Wesołe buźki Monster High

Wesołe buźki Monster High

Kategoria: Monster High

Gra z dziewczynami z kreskówki Monster High, która polega na odnajdywaniu wesołych buziek. Znajdź ukryte obiekty na zdjęciach mh, w tym przypadku buźki. Postaraj się znaleźć na planszy wszystkie wesołe minki gdy to zrobisz przejdź do kolejnego obrazka. Spróbuj to zrobić w jak najkrótszym czasie.

Operetta na rolkach

Operetta na rolkach

Kategoria: Monster High

Operetta z Monster High postanowiła się trochę poruszać, bo nadchodzi sezon bikini i trzeba zrzucić co nieco po zimie;) Postanowiła więc wybrać się na rolki. Grę zaczniemy od wyboru koloru kasku i modnej fryzurki, która podkreśli rysy twarzy dziewczyny. Kolejnym krokiem będzie wybór ubrania. Mamy tu śliczne zestawy i kombinezony, a także sukienki w sportowym stylu, które doskonale wyglądają na upiorce. Wybierzmy jeszcze kolor ochraniaczy na ręce i nogi oraz nie zapomnijmy też o kolorze rolek dla monsterki. Jeszcze tylko kolor szminki o cieni i można ruszać. Operetta jest gotowa na rolki!

Tractor Mania

Tractor Mania

Kategoria: Dla Dzieci

Pamiętacie Truck manię? No to teraz taka sama jazda samo tylko traktorem. Twoim zadaniem jest umiejętne sterowanie traktorem, tak by dowieźć ładunek do mety.