Ubieranki

Ranking gier online

Spodobała Ci się strona?
lub dodaj ją do ulubionych. Naciśnij CTRL + D

Restauracja Monster Haj

Restauracja Monster Haj

Kategoria: Monster High

W szkole monster high otworzono nową restauracje w której kelnerką jest sama Frankie Stain. W twoim zadaniem jest pomóc Franki obsłużyć klientów tak by byli zadowoleni. Zarobione pieniądze inwestuj w różne ulepszenia tak by stołówka szkolna się rozwijała a Ty dzięki temu przechodziła do nowych poziomów z nowymi wyzwaniami. Powodzenia.

Venus u kosmetyczki

Venus u kosmetyczki

Kategoria: Monster High

Venus potrzebuje Twojej pomocy przy zadbaniu o swoją cerę. Wykonaj w swoim salonie kosmetycznym kilka zabiegów, dzięki którym bohaterka będzie pięknie i schludnie wyglądała.Monster High 13 życzeń Draculaury

Monster High 13 życzeń Draculaury

Kategoria: Monster High

Draculaura z Monster High wybiera się na spacer z ukochanym. Pomóż naszej straszyciółce ładnie się ubrać, by olśniła wszystkich. Twoim zadaniem w grze jest wybór ubrania oraz ślicznej fryzurki dla naszej ślicznotki. Na początek wybierzmy uczesanie. Mamy tu różne propozycje, które będą się pięknie prezentowały, są włoski związane, a także rozpuszczone, kręcone i proste. Kolejnym krokiem będzie wybór ubrania. Są tu śliczne sukienki, a także modne bluzeczki i spodnie oraz spódnice. Do kreacji dobierz jeszcze buty i dodatki i Draculaura wygląda ślicznie!

Pokój fanki Monster High

Pokój fanki Monster High

Kategoria: Monster High

Tym razem możemy urządzić pokój dla fanki monster high. Wymarzona gra dla dziewczyn lubiących grać w The Sims i dekorować pokoje. Wybierz dywan, malowanie ściany, obrazy, szafę, fotele, łóżko oraz inne niezbędne rzeczy - wszystko w motywach z kreskówki monster haj. A jeśli jesteś fanką MH może znajdziesz inspirację jak udekorować własny pokoik?

Domek dla lalek Monster High

Domek dla lalek Monster High

Kategoria: Monster High

Chciałaś kiedyś mieć na własność domek monster high, teraz to marzenie może się spełnić, udekoruj domek MH po swojemu. Zrób oryginalną dekorację tego 3 pokojowego domku. Masz okazję zmienić nie do poznania 3 pokoje: sypialnie, salon i łazienkę. Dobierz tapetę, meble, dywan oraz inne dodatki. Powodzenia.