Ubieranki

Ranking gier online

Spodobała Ci się strona?
lub dodaj ją do ulubionych. Naciśnij CTRL + D

Crash

Crash

Kategoria: Dla Dzieci

Crash uwielbia przygody. Przechodź z Crashem przez różne portale na różne poziomy i światy i szukaj diamenty. Po drodze zjadaj jabłka, aby otrzymać dodatkowe życie i otwieraj pudła, ale uważaj na pudła czerwone i zielone, bo te eksplodują. Powodzenia!

Salon tatuażu Gigi Monster high

Salon tatuażu Gigi Monster high

Kategoria: Monster High

Gigi z Monster High postanowiła otworzyć salon tatuażu, bo od zawsze było to jej pasją. Pomóż naszej koleżance wykonać odpowiedni tatuaż. Na początek wybierasz monsterkę, której chcesz zrobić tatuaż, do wyboru masz Draculaure, Frankie Stein i Clawdeen Wolf. Kolejnym krokiem będzie wybór miejsca na ciele, gdzie ma być wykonana dziara;) Może to być ramię, plecy czy noga. Gdy już wybierzemy daną część ciała, to możemy przystąpić do wykonania tatuażu. Mamy kilka obrazków do wyboru i możemy wybrać ten, który nas najbardziej zainteresuje. Musimy połączyć linie, następnie namalować tatuaż na ciele i go pokolorować według wzorca, który mamy na obrazku modelowym obok. Później możemy podziwiać swoje dzieło. W grze poruszasz się za pomocą myszki!

Ślubne perypetie

Ślubne perypetie

Kategoria: Ubieranki

Zanim zrobimy wymarzone wesele musimy zebrać odpowiednie środki pieniężne. Weselne problemy są różne dlatego zanim wyprawimy nasz ślub musimy zmierzyć się różnych mini gierkach. Pierwszą z nich jest golf (rzucanie bukietem kwiatów) gdzie jeśli zdobędziemy wystarczającą ilość pieniędzy będziemy mogły wziąć się za dekorowanie sali weselnej. Druga gra to znalezienie różnicy na zdjęciach naszego przyszłego męża. Później możemy zacząć wybierać suknię ślubną, garnitur dla pana młodego oraz inne niezbędne dodatki. Kolejna mina gra to łapanie banknotów oraz monet spadających z nieba uważając przy tym na bombki. Później musimy się zatroszczyć o odpowiedni catering dla gości weselnych(wybieramy wszystkie posiłki, nawet tort weselny!). Kolejnym aspektem jest wybór fotografa i kamerzysty na naszym wymarzonym ślubie. Nasze perypetie ślubne są iście ciekawe, bardzo polecamy z zaznajomienie się z tą grą. Najbardziej chyba lubiana gra w polskim internecie dla dziewczyn.Bloons Tower Defense 5

Bloons Tower Defense 5

Kategoria: Dla Dzieci

Najlepsza gra tower defense na świecie powraca oferując więcej niż kiedykolwiek wcześniej! Bloons TD5 ma niesamowite nowe funkcje, w tym wszystkie Twoje ulubione wieże z BTD4 z 8 niesamowitymi aktualizacjami każdej z nich zamiast 4, plus dodatkowo 2 zupełnie nowe wieżyczki. Za każdy przebity balon otrzymujesz pieniądze, które mogą być wydane na inne wieże albo modernizowanie wież już istniejących na bardziej efektywne w walce. Każda wieża ma swoje mocne i słabe strony. Zaczynasz od najprostszej strzelającej strzałkami małpki, która przebijają tylko jednego balona na raz. Jednakże, skromna małpka może być podniesiona do rangi super wieży - ruszyć się szybciej, pokrywać więcej obszaru, etc. Wojska nawodne i powietrzne, znacznie urozmaicają doskonałą już rozrywkę. Do tego dochodzi opcja produkowania pożywienia dla wojska (plantacje bananowe), których wydajność można obniżyć na rzecz dodatkowych pieniędzy. Sterowanie za pomocą myszki.

Manicure Frankie Stein

Manicure Frankie Stein

Kategoria: Monster High

W tej grze zajmiesz się paznokciami Frankie Stein. Musisz pomóc Monsterce dopasować długość paznokci oraz ślicznie je udekorować. Na koniec nałóż pierścionki i zrób na jej dłoni tatuaż z henny.