Ubieranki gry

Gry Śliczna

Spodobała Ci się strona?
lub dodaj ją do ulubionych. Naciśnij CTRL + D

Śliczna Howleen

Śliczna Howleen

Dział: Monster High

Howleen z Monster High wybiera się na za kupy na miasto ze swoimi straszyciółkami. Wybierz dla niej modne ubrania i sprawy wyglądała modnie. Wybierzmy dla monsterki ubranie, na przykład sukienkę w modnym kolorze, może być w paski lub też kombinezon jednoczęściowy. Kolejnym krokiem będzie wybór fryzurki dla naszej ślicznotki, są tu włoski krótkie i długie. Nie zapomnijmy także o butach, by pasowały do ubrania, także kolorystycznie. Wskazane będą też dodatki, takie jak na przykład bransoletka! Teraz Howleen jest gotowa na zakupy!Monster High Śliczna Rochelle Goyle

Monster High Śliczna Rochelle Goyle

Dział: Monster High

Rochelle Goyle z Monster High wybiera się na elegancką kolację ze znajomymi. Pomóż naszej straszyciółce ładnie się wystroić. Na początku zaczniemy od wyboru uczesania dla naszej ślicznotki. Mamy tu różne długości włosów: są proste, a także kręcone! Kliknij w wybraną fryzurkę, a następnie najedź na upiorkę i gotowe. Kolejnym krokiem będzie wybór ubrania. Są tu śliczne topy i spódnice, a także spodnie. Możesz również wybrać sukienkę w modnym, letnim odcieniu. Do kreacji dobierzmy także buty, by kolorystycznie współgrały. Ważnym elementem są także dodatki, takie jak kolczyki czy naszyjnik. Teraz monsterka jest gotowa na eleganckie wyjście!

Śliczna Draculaura

Śliczna Draculaura

Dział: Monster High

Draculaura z Monster High postanowiła wystąpić w pokazie mody razem ze swoim ulubionym nietoperzem. Twoim zadaniem w grze jest przygotowanie monsterki i jej nietoperza na wybieg. Umyj go, dokładnie namydl i spłucz. Obetnij mu także pazurki i dokładnie powycieraj. Później wybierz fryzurę dla Draculaury, wybierz dla niej ubrania oraz modne dodatki. W grę zagrasz za pomocą myszki!

Śliczna fryzura Draculaury

Śliczna fryzura Draculaury

Dział: Monster High

Draculaura z Monster High postanowiła odwiedzić fryzjera, bo ostatnio jej włosy nie wyglądają najlepiej. Twoim zadaniem w grze jest zadbanie o wygląd monsterki i sprawienie, by ładnie wyglądała. Na początku gry umyj jej włosy szamponem i dokładnie spłucz. Później rozczesz włosy i nałóż kolor, by włosy nabrały blasku. Wybierz jeszcze fajną fryzurkę. Wybierz też ubranie i zrób modny makijaż. W grze poruszasz się za pomocą myszki!