Ubieranki gry

Gry Ślub

Spodobała Ci się strona?
lub dodaj ją do ulubionych. Naciśnij CTRL + D

Ślubne perypetie

Ślubne perypetie

Dział: Ubieranki

Zanim zrobimy wymarzone wesele musimy zebrać odpowiednie środki pieniężne. Weselne problemy są różne dlatego zanim wyprawimy nasz ślub musimy zmierzyć się różnych mini gierkach. Pierwszą z nich jest golf (rzucanie bukietem kwiatów) gdzie jeśli zdobędziemy wystarczającą ilość pieniędzy będziemy mogły wziąć się za dekorowanie sali weselnej. Druga gra to znalezienie różnicy na zdjęciach naszego przyszłego męża. Później możemy zacząć wybierać suknię ślubną, garnitur dla pana młodego oraz inne niezbędne dodatki. Kolejna mina gra to łapanie banknotów oraz monet spadających z nieba uważając przy tym na bombki. Później musimy się zatroszczyć o odpowiedni catering dla gości weselnych(wybieramy wszystkie posiłki, nawet tort weselny!). Kolejnym aspektem jest wybór fotografa i kamerzysty na naszym wymarzonym ślubie. Nasze perypetie ślubne są iście ciekawe, bardzo polecamy z zaznajomienie się z tą grą. Najbardziej chyba lubiana gra w polskim internecie dla dziewczyn.

Ślub Z Bajki

Ślub Z Bajki

Dział: Ubieranki

Czy jesteś jedną z dziewczyn którym marzy się ślubie jak z bajki? W tej ubierance możesz spełnić marzenie tej kobiety. Wybierz odpowiednie ubranie,dobierze makijaż oraz scenerie. Niech ten ślub dla tej dziewczyny będzie wyjątkowy - jak z bajki. Czy podołasz zadaniu i wyprawisz wymarzony ślub?Zimowe ślubne stroje

Zimowe ślubne stroje

Dział: Ubieranki

W tej ubierance wcielasz się rolę stylistki panny młodej. Zadbaj o fryzurę, makijaż oraz strój przyszłej żony. Te trzy młode kobiety poważnie podchodzą do tego wydarzenia dlatego chcą aby wszystko wyglądało perfekcyjnie. Zadbaj o to aby wykonać profesjonalny makijaż oraz wystylizuj profesjonalnie pannę młodą. Powodzenia.

Ślub Clawdeen Wolf

Ślub Clawdeen Wolf

Dział: Monster High

Dziś jest wielki dzień dla Clawdeen Wolf-wychodzi za mąż. Pomóż upiorce wybrać najpiękniejszą suknie ślubną, welon a także buty. Nie zapomnij o bukiecie z najpiękniejszych kwiatów. Ważną rolę odegrają też dodatki w postaci kolczyków czy naszyjnika. Będą dopełnieniem stylizacji. Spraw, aby Clawdeen oczarowała swojego przyszłego męża!

Monster high ślubny tort

Monster high ślubny tort

Dział: Monster High

Frankie z Monster High ma dzisiaj urodziny, z tej okazji postanowiła upiec tort i potrzebuje Twojej pomocy. Przepis na zrobienie pysznego tortu. Zaczniemy od spodu tortu. Wybierz odpowiedni kolor, np niebieski. Następnie wybierzmy warstwę środkową. Też musimy wybrać barwę. Gdy już wybierzemy warstwę środkową.możemy też wybrać wierzch tortu i jego kolorek. Dodajmy też śliczne ozdóbki takie jak koraliki wokół tortu. Jeszcze tylko ozdoba na samą górę naszego wypieku i tort prawie jest gotowy. Potrzeba nam jeszcze tylko umieścić wybraną postać na najwyższym piętrze ciasta. Do wyboru mamy straszne robale i wiele innych postaci. Pozostał nam jeszcze talerz, na którym umieścimy tort i wypiek może wędrować do jubilatki:)