Ubieranki gry

Gry Życzeń

Spodobała Ci się strona?
lub dodaj ją do ulubionych. Naciśnij CTRL + D

13 Życzeń Clawdeen

13 Życzeń Clawdeen

Dział: Monster High

Clawdeen Wolf z Monster High wybiera się na imprezę stylizowaną na Egipskie rytmy. Pomóż dziewczynie ładnie się ubrać i wybrać szałową fryzurkę. Na początek wybierzmy fryzurę dla naszej straszyciółki. Możesz wybrać włosy proste lub kręcone, związane lub rozpuszczone. Dodatkowym atutem jest to, że możesz wybrać kolor włosów i pasemek. Kolejnym etapem będzie wybór ubrania. Są tu śliczne sukienki w modnych odcieniach a także fasonach. Możesz też wybrać top, a do niego sukienkę lub spodnie. Wybierz jeszcze buty w pasującym kolorze i dodatki, takie jak naszyjnik czy kolczyki lub bransoletka. Teraz 13 życzeń Clawdeen można uznać za spełnione!

Monster High 13 życzeń Draculaury

Monster High 13 życzeń Draculaury

Dział: Monster High

Draculaura z Monster High wybiera się na spacer z ukochanym. Pomóż naszej straszyciółce ładnie się ubrać, by olśniła wszystkich. Twoim zadaniem w grze jest wybór ubrania oraz ślicznej fryzurki dla naszej ślicznotki. Na początek wybierzmy uczesanie. Mamy tu różne propozycje, które będą się pięknie prezentowały, są włoski związane, a także rozpuszczone, kręcone i proste. Kolejnym krokiem będzie wybór ubrania. Są tu śliczne sukienki, a także modne bluzeczki i spodnie oraz spódnice. Do kreacji dobierz jeszcze buty i dodatki i Draculaura wygląda ślicznie!

13 życzeń Abbey Bominable z Monster High

13 życzeń Abbey Bominable z Monster High

Dział: Monster High

Abbey z Monster High wybiera się dzisiaj ze swoimi straszyciółkami do kina. Pomóż monsterce fajnie się ubrać, by była zadowolona ze swojego wyglądu i podobała się innym. Na początku ubieranki wybierz dla naszej ślicznotki odpowiednią fryzurkę. Mamy tu różne uczesania, dla których dodatkowo możesz wybrać kolor. Kolejnym krokiem będzie wybór ubrania. Są tu śliczne topy, do których możesz dopasować spódniczkę lub spodnie. Możesz także wybrać śliczny model sukienki. Na koniec dobierz jeszcze odpowiednie buty, a także dodatki. Teraz Abbey wygląda ślicznie!