Ubieranki gry

Gry Abbey

Spodobała Ci się strona?
lub dodaj ją do ulubionych. Naciśnij CTRL + D

Monster High Abbey Bominable

Monster High Abbey Bominable

Dział: Monster High

Abbey z Monster High wybiera się na łyżwy ze swoimi straszyciółkami. Pomóż jej ubrać się trendy. Zaczniemy od wyboru uczesania. Jest tu kilka ślicznych fryzurek. Włoski rozpuszczone, związane w warkocze lub w kucyki. Wybierzmy też kolor oczów i odcień cienia do powiek. Kolejnym etapem będzie wybór ubrania. Jest tu kilka modowych propozycji. Są śliczne poncza i legginsy, czy sukienki, czy też słodkie spodnie z szelkami. Możemy tez wybrać odcień skóry dla naszej upiorki: od białego do niebieskiego. Jeszcze tylko modne dodatki, takie jak łyżwy, rękawiczki czy gogle i kreacja gotowa. Abbey jest gotowa na łyżwy:)

Zimowa ubieranka z Abbey

Zimowa ubieranka z Abbey

Dział: Monster High

Abbey z Monster High wybiera się z przyjaciółką lepić bałwana. Ubierz upiorkę stylowo. Zaczniemy od uczesania, do wyboru mamy sześć ślicznych fryzurek. Wybieramy modne oczesanie dla naszej straszyciółki i klikamy w nie. Następnym krokiem jest wybór modnego ubrania. mamy tu śliczne bluzeczki, a także modne i stylowe spodnie lub spódnice. Nie zapomnijmy także o ślicznych butach. Są tu kozaczki, modne szpilki, a także wiele innych niemniej interesujących modeli. Wybierzmy jeszcze śliczny naszyjnik i kolczyki. Nie zapomnijmy o modnych dodatkach, takich jak torebka. Teraz Abbey może maszerować szukać nosa dla bałwanka:)

Abbey Bominable u kosmetyczki

Abbey Bominable u kosmetyczki

Dział: Monster High

Twoim zadaniem jest zadbać o włosy Abbey z Monster High. Nasza bohaterka jest niezadowolona ze swojej dotychczasowej fryzury i pragnie odmiany. Dlatego przyszła do Twojego salonu, bo chce by jej włosy ładnie wyglądały. Na początek umyjmy włoski naszej przyjaciółki, nałóżmy szampon i spłukujmy wodą. Kolejnym krokiem będzie nałożenie odżywki, by włoski się nie plątały i zyskały piękny połysk. na koniec nałóżmy maseczkę odżywiającą, aby ich kondycja się polepszyła. Później możesz wybrać kolor włosów dla Abbey, zrobić jej modne pasemka. Wybierzmy jeszcze fryzurkę dla naszej ślicznej straszyciółki i można przystąpić do zrobienia makijażu. pomalujmy oczka, usta, a także wybierzmy odcień skóry. Jeszcze tylko ubranie i Abbey będzie lśniła jaśniej niż gwiazda na niebie! Wybierz ładną sukienkę w odpowiednim kolorze, by pasowała do urody ślicznotki. Teraz monsterka jest gotowa i wygląda pięknie. W ubierankę zagrasz za pomocą myszki.Monster High Abbey na koncercie

Monster High Abbey na koncercie

Dział: Monster High

Abbey z Monster High wybiera się na koncert swojej ulubionej kapeli do modnego klubu. Wystrój monsterkę tak, by olśniła wszystkich. Na początek wybierzmy dla naszej straszyciółki odpowiednią fryzurkę. Mamy tu mnóstwo różnych uczesań dla których można też wybrać odpowiedni kolor włosów, do dyspozycji są różne kolory włosów. Kolejnym krokiem będzie wybór ubrania. Są tu różne kolorowe topy, do których możesz dobrać spódniczkę lub spodnie, a nawet możesz wybrać modną, letnią sukienkę! Na koniec wybierz jeszcze buty pasujące do kreacji, a także dodatki takie jak torebka czy naszyjnik. Teraz Abbey jest gotowa na wyjście!

Abbey powrót do szkoły Monster High Abbey back to school

Abbey powrót do szkoły Monster High Abbey back to school

Dział: Monster High

Abbey z Monster High skończyła już wakacje i pora wracać do szkoły. Pomóż naszej straszyciółce ładnie się ubrać z tej okazji, aby olśniła wszystkich po wakacjach. Na początku wybierzmy ubranie dla naszej ślicznotki, może to być na przykład sukienka lub szkolny mundurek. Ale możesz też wybrać bluzeczkę, a do niej spódniczkę lub spodnie. Wybierz także dodatki, takie jak naszyjnik czy też modny tornister. Abbey jest gotowa na powrót do szkoły!