Ubieranki gry

Gry Abbey

Spodobała Ci się strona?
lub dodaj ją do ulubionych. Naciśnij CTRL + DAbbey na lotnisku Monster High Abbey in the airport

Abbey na lotnisku Monster High Abbey in the airport

Dział: Monster High

Abbey z Monster High wybiera się w podróż samolotem. Pomóż upiorce, by ładnie wyglądała na lotnisku przy odprawie. Wybierz dla naszej ślicznotki śliczną fryzurkę, mamy tu różne uczesania, na przykład włosy związane albo też rozpuszczone. Kolejnym krokiem będzie wybór ubrania. Możesz wybrać bluzeczkę, a do niej spodnie lub spódniczkę. Jeszcze wybór butów i dodatków i gotowe!

Abbey Bominable u fryzjera Monster High

Abbey Bominable u fryzjera Monster High

Dział: Monster High

Abbey z Monster High ma już dość patrzenia w lustro na swoje okropne włosy. Są zniszczone ciągłą stylizacją. Dlatego postanowiła wybrać się do Twojego salonu fryzjerskiego, abyś ją całkowicie odmieniła! Na początek nałóż na głowę monsterki szampon, a następnie go spłucz z głowy naszej ślicznotki. Nałóż jeszcze maseczkę poprawiającą kondycję włosa, aby czupryna była lśniąca! Kolejnym krokiem będzie dobór ślicznego uczesania, mogą to być włosy falowane lub też proste, związane i rozpuszczone. Wybierzmy jeszcze ubranie dla Abbey, mamy tu śliczne sukienki, w których zgrabna upiorka będzie pięknie wyglądała. Zróbmy jeszcze makijaż i stylizacja jest gotowa!

Abbey Bombinable zmienia fryzurę Monster High

Abbey Bombinable zmienia fryzurę Monster High

Dział: Monster High

Abbey z Monster High postanowiła odmienić swój image i wybiera się do Twojego salonu fryzjerskiego. Do tej pory upiorka nosiła takie same uczesanie przez długi czas i jej się znudziło. Pomóż naszej straszyciółce w zmianie wizerunku. Twoim zadaniem jest zadbanie o włosy i twarz monsterki, by wyglądała pięknie i zdrowo. Na początek umyjmy włosy szamponem, a później nałóżmy odżywkę, by nabrały blasku. Gdy już zadbamy o włosy, możemy sprawić, by twarz pięknie wyglądała. Najpierw nałóżmy na twarz specjalną maseczkę oczyszczającą. Kolejnym krokiem będzie wyrównanie brwi. Gdy już skończymy oczyszczać twarz, możemy dla Abbey wybrać piękną fryzurkę, umalować ją, a także wybrać ubranie i dodatki. Teraz Abbey wygląda pięknie!

Abbey w kuchni Monster High

Abbey w kuchni Monster High

Dział: Monster High

Abbey z Monster High chce sobie dorobić na wakacje i postanowiła zatrudnić się jako kelnerka. Jak wiemy kelnerki muszą ładnie wyglądać, więc pomóżmy naszej straszyciółce w stylizacji. Na początku ubieranki wybierzmy dla monsterki modne uczesanie. Jest tu kilka ślicznych uczesań, dla których możemy wybrać kolor włosów i nawet samych pasemek. Kolejnym krokiem będzie wybór ubrania. Są tu śliczne topy i spódnice, a także modne fasony sukienek. Wybierzmy najbardziej pasującą do upiorki. Nie zapomnijmy także o butach i dodatkach, takich jak naszyjnik, czy kolczyki. Abbey wygląda pięknie i może ruszać do pracy!

13 życzeń Abbey Bominable z Monster High

13 życzeń Abbey Bominable z Monster High

Dział: Monster High

Abbey z Monster High wybiera się dzisiaj ze swoimi straszyciółkami do kina. Pomóż monsterce fajnie się ubrać, by była zadowolona ze swojego wyglądu i podobała się innym. Na początku ubieranki wybierz dla naszej ślicznotki odpowiednią fryzurkę. Mamy tu różne uczesania, dla których dodatkowo możesz wybrać kolor. Kolejnym krokiem będzie wybór ubrania. Są tu śliczne topy, do których możesz dopasować spódniczkę lub spodnie. Możesz także wybrać śliczny model sukienki. Na koniec dobierz jeszcze odpowiednie buty, a także dodatki. Teraz Abbey wygląda ślicznie!