Ubieranki gry

Gry Abbey

Spodobała Ci się strona?
lub dodaj ją do ulubionych. Naciśnij CTRL + D

Królowa śniegu Abbey Bominable

Królowa śniegu Abbey Bominable

Dział: Monster High

Abbey Bominable z Monster High będzie gwiazdą szkolnego przedstawienia. Będzie grać główną rolę królowej śniegu. Twoim zadaniem w grze jest wybranie odpowiednich ubrań dla naszej straszyciółki. Wybierz dla niej modną fryzurkę, mamy tu różne uczesania, włosy dłuższe i krótsze. Następnie wybierzmy fajne ubranie, może to być na przykład śliczna sukienka z futerkiem. Dobierz jeszcze buty i dodatki i stylizacja gotowa!Lodowy makijaż Abbey Bominable

Lodowy makijaż Abbey Bominable

Dział: Monster High

Abbey Bominable z Monster High postanowiła zrobić sobie super modny w tym sezonie makijaż lodowy. Twoim zadaniem jest pomoc monsterce w jego wykonaniu. Musisz nałożyć na jej twarz maseczkę, która oczyści ją z wszelkich niedoskonałości. Kolejnym krokiem będzie usunięcie pryszczy za pomocą specjalnego aplikatora. Wyrównaj także brwi. Później wybierz jeszcze fryzurę, a także ubranie i dodatki. Nie zapomnij zrobić także lodowego makijażu. W grę zagrasz za pomocą myszki!

Świąteczna Abbey

Świąteczna Abbey

Dział: Monster High

Wkrótce Święta Bożego Narodzenia i Abbey Bominable z Monster High chce ładnie wyglądać na świątecznym obiedzie. Twoim zadaniem w grze jest ubranie monsterki w świąteczne rzeczy. Wybierz dla niej fajną fryzurkę, w której będzie ładnie wyglądała, a także ubranie. Mamy tu śliczne sukienki w świątecznym stylu, w czerwonym kolorze i puszkiem. Do tego wybierz buty i akcesoria i upiorka jest gotowa na świąteczny obiad. W grę zagrasz za pomocą myszki!

Świąteczne spa Abbey Bominable

Świąteczne spa Abbey Bominable

Dział: Monster High

Abbey Bominable z Monster High chce ładnie wyglądać na święta Bożego Narodzenia, dltego wybiera się do salonu spa, w którym kosmetyczka doprowadzi jej cerę do porządku. Twoim zadaniem w grze jest zadbanie o cerę monsterki, nałóż na jej twarz maseczki oczyszczające, a następnie spłucz. Wyrównaj także brwi, by ładnie podkreślały urodę upiorki. Następnie wybierz ubranie, a także makijaż i Abbey wygląda świetnie!

Świąteczny czas Abbey Bominable

Świąteczny czas Abbey Bominable

Dział: Monster High

Abbey Bominable z Monster High wybiera się na świąteczną kolację do swojej rodziny. Twoim zadaniem w grze jest zadbanie o wygląd naszej ślicznej monsterki. Pamiętaj, że musi wyglądać perfekcyjnie w ten świąteczny czas. Nałóż na twarz upiorki maseczkę oczyszczającą, a następnie dokładnie spłucz. Kolejnym krokiem będzie nałożenie maseczki rozświetlającej. Później wyrównaj brwi, by podkreślić naturalną urodę upiorki i zrób makijaż. Możesz także wybrać fryzurkę i ubrania. W grze poruszasz się za pomocą myszki!