Ubieranki gry

Gry Abbey

Spodobała Ci się strona?
lub dodaj ją do ulubionych. Naciśnij CTRL + D

Abbey Bominable w szkole plastycznej

Abbey Bominable w szkole plastycznej

Dział: Monster High

Abbey Bominable z Monster High będzie chodziła do szkoły plastycznej, bo monsterka uwielbia malować. Dzisiaj wybiera się na pierwszą lekcję lepienia z gliny postaci i chce ładnie wyglądać. Twoim zadaniem w grze jest zadbanie o wygląd naszej straszyciółki i sprawienie, by wyglądała ładnie i olśniewająco. Wybierz dla niej fryzurkę, a są tu różne uczesania, włosy kręcone, a także proste, dłuższe i krótsze. Wybierz także ubranie. Z szafy Abbey możesz wybrać kolorową kreację, na przykład sukienkę. Do ubrania dobierz jeszcze buty i dodatki, takie jak naszyjnik czy kolczyki. W grę zagrasz za pomocą myszki!Abbey Bominable u kosmetyczki

Abbey Bominable u kosmetyczki

Dział: Monster High

Abbey Bominable z Monster high postanowiła zadbać o siebie wiosną i dlatego wybrała się do kosmetyczki, która zadba o jej cerę i włosy oraz dobre samopoczucie. Twoim zadaniem w grze jest wcielenie się w rolę kosmetyczki i zadbanie o wygląd monsterki. Na pierwszy rzut zadbaj o włosy, by były piękne i zadbane. Nałóż maseczki, a także odżywki. Na twarz nałóż maseczkę i posmaruj kremem. Na koniec wybierz fryzurę, zrób makijaż i wybierz modne ciuszki!

Zmiana wizerunku Abbey Bominable

Zmiana wizerunku Abbey Bominable

Dział: Monster High

Super gra z Abbey Bominable w roli głównej. W grze będzie Ci potrzebna spostrzegawczość i szybkość. Twoim zadaniem w grze jest ubranie Abbey dokładnie tak jak modelka. Musisz wybrać taką samą fryzurę, a także bluzeczkę czy sukienkę. Musisz się pospieszyć, by komputer Cię nie przegonił, bo inaczej przegrasz. Jeżeli wykażesz się szybkością, wtedy przejdziesz do następnej planszy. W grze poruszasz się za pomocą myszki!

Lodowy makijaż Abbey Biminable

Lodowy makijaż Abbey Biminable

Dział: Monster High

Abbey z MH wybiera się na kulig ze swoimi straszyciółkami, dlatego musi prezentować się fantastycznie! Twoim zadaniem w grze jest zadbanie o wygląd monsterki. Na początku gry zadbaj o to, by oczyścić cerę upiorki. Nałóż na jej twarz maseczkę oczyszczającą, dzięki której pozbędziesz się wszelkich niedoskonałości. Później zrób pilling cery. Na koniec wybierz dla Abbey fryzurkę i zrób fajny zimowy makijaż. W grę zagrasz za pomocą myszki!

Zimowa Abbey

Zimowa Abbey

Dział: Monster High

Abbey Bominable z MH wybiera się razem ze swoimi straszyciółkami na lodowisko i chce wyglądać odlotowo. Twoim zadaniem w grze jest wystylizowanie monsterki na wyjście na lodowisko. Wybierz dla monsterki fajną fryzurkę, w której będzie się szałowo prezentować. Są tu różne śliczne uczesania, możesz wybierać spośród włosów rozpuszczonych a także związanych, na przykład w dwie kitki lub kucyka. Wybierz także ubranie modne i stylowe! Są tu śliczne kolorowe sukienki, a także kombinezony. Do tego dobierz super buty i odpowiednie dodatki, takie jak na przykład łyżwy. W grę zagrasz za pomocą myszki!