Ubieranki gry

Gry Applejack

Spodobała Ci się strona?
lub dodaj ją do ulubionych. Naciśnij CTRL + D

Uczciwa Applejack

Uczciwa Applejack

Dział: Dla dziewczyn

Applejack z Equestria Girls wybiera się dzisiaj do pracy na farmie. To będzie jej pierwszy dzień w nowej pracy i potrzebuje Twojej pomocy, żeby ładnie wyglądać. Twoim zadaniem w grze jest zadbanie o wygląd naszej ślicznej kucyczki. Wybierz dla niej fryzurkę, a masz tu różne modne uczesania, które możesz wykorzystać do zmiany image Applejack. Dodatkowym atutem jest fakt, że możesz wybrać kolor dla uczesania! Wybierz także ubranie. W szafie laleczki jest mnóstwo kolorowych ciuszków, z których musisz wybrać ładny zestaw. Do tego wybierz buty pasujące do kreacji, a także dodatki, takie jak na przykład kapelusz. W grze poruszasz się za pomocą myszki!Tęczowa gwiazda Applejack z Eqestria Girls

Tęczowa gwiazda Applejack z Eqestria Girls

Dział: Dla dziewczyn

Applejack to jedna z ulubionych postaci z Equestria Girls My Little Pony. Dziewczyna wybiera się na koncert rockowy i chce ładnie wyglądać. Pomóż jej wybrać fajne ciuszki. Wybierz z jej szafy modne i kolorowe ubrania, które podkreślą jej zgrabną figurę. Wybierz także uczesanie oraz fajne dodatki takie jak kolczyki czy naszyjnik. Na koniec dobierz jeszcze buty, które będą pasowały do całości i Applejack może śmigać na koncert!

Applejack na bis

Applejack na bis

Dział: Dla dziewczyn

Applejack z My Little Pony wybiera się ze swoimi koleżankami z Equestria Girls do kina, bo jest tania środa w kinie. Dziewczyna chce ładnie wyglądać, dlatego będzie potrzebowała Twojej pomocy. Twoim zadaniem w grze jest fajnie ubrać kucyka. Wybierz dla niej fryzurkę, w której będzie ładnie wyglądała. Wybierz także ubranie, a są tu śliczne sukienki. Do tego dobierz buty i dodatki. W grę zagrasz za pomocą myszki!

Tęczowa moc Applejack MLP

Tęczowa moc Applejack MLP

Dział: Monster High

Applejack z My little Pony wybiera się ze swoimi koleżankami kucykami na koncert i dlatego musi szałowo wyglądać! Twoim zadaniem w grze jest wystylizowanie kucyka, by odlotowo się prezentowała! Na początek wybierz fryzurkę dla kucyka pony i kształt ogonka. Możesz także wybrać dla nich kolor, a jest tu do wyboru kilka ciekawych odcieni. Wybierz także dla Applejack fajne ubranko i modne dodatki. W grę zagrasz za pomocą myszki!