Ubieranki gry

Gry Bajki

Spodobała Ci się strona?
lub dodaj ją do ulubionych. Naciśnij CTRL + DŚlub Z Bajki

Ślub Z Bajki

Dział: Ubieranki

Czy jesteś jedną z dziewczyn którym marzy się ślubie jak z bajki? W tej ubierance możesz spełnić marzenie tej kobiety. Wybierz odpowiednie ubranie,dobierze makijaż oraz scenerie. Niech ten ślub dla tej dziewczyny będzie wyjątkowy - jak z bajki. Czy podołasz zadaniu i wyprawisz wymarzony ślub?

Bajki i Przebieranki

Bajki i Przebieranki

Dział: Ubieranki

Grupa przyjaciół wybiera się na bal przebierańców. Motywem przewodnim maja być tutaj bajki. Pomóż im fajnie się przebrać. Do ubrania mamy czworo osób, dwie dziewczyny i dwóch chłopaków. Gdy u góry ekranu klikasz w wybraną osobę, to możesz zająć się jej stylizacją. Każdej z osób możemy wybrać modną fryzurę. Mamy tu kilka uczesań dla chłopców i dziewczyn w różnych kolorach, krótkie bądź długie włosy-wybór należy do Ciebie. Możesz tu także wybrać kształt twarzy i oczów dla postaci, oprócz tego decydujesz jak mają wyglądać usta, czy mają być otwarte czy na przykład uśmiechnięte. Na koniec wybierzmy jakieś bajkowe stroje dla naszej czwórki. Możemy przebrać dziewczyny za piękne rusałki, czy księżniczki, a chłopaków za Robin Hooda. Wybierzmy jeszcze odpowiednie buty i przyjaciele są gotowi na dobrą zabawę.

Niezapomniane bajki Piotruś pan

Niezapomniane bajki Piotruś pan

Dział: Ubieranki

Każdy z nas pamięta bajkę o Piotrusiu Panu, jest to jedna z tych niezapomnianych kreskówek. W grze masz niewiarygodną okazję ucharakteryzować Piotrusia. Piotruś Pan wyrusza w daleką podroż i potrzebuje Twojej pomocy, jeżeli chodzi o ubiór. Musi ładnie wyglądać, bo będą tam ładne dziewczyny. Stylizacje zaczniemy od wyboru bluzki dla naszego bohatera. Pamiętasz ulubiony kolor Piotrusia? Czyżby zieleń?:) Mamy tu kilka bluzek z kamizelkami do wyboru. Do tego wybierzmy modne spodnie, np troszkę szersze, by chłopiec czuł się wygodnie. Nie zapomnijmy też, by pasowały kolorystycznie do góry. Następnym krokiem będzie wybór fryzurki dla naszego małego podróżnika. Gdy już ją wybierzemy, to możemy także wybrać kapelusz. Jeszcze tylko modne buty dopełnią stylizacji i nasz Piotruś Pan jest gotowy.

Ślub jak z bajki monsterhaj

Ślub jak z bajki monsterhaj

Dział: Monster High

Dziś jest wielki dzień w zyciu naszej Draculaury. Wychodzi za mąż! Pomóż naszej monsterce w doborze odpowiedniej fryzury, a także sukni ślubnej. Naszą ubierankę rozpoczniemy od wyboru fryzurki, są tu włoski rozpuszczone, a także związane. Następnie wybierzmy suknie ślubną dla naszej wampirzycy wegetarianki;) Dobierzmy jeszcze welon do sukni, a także bukiet ślubnych kwiatów. Na koniec wybierz buty i dodatki takie jak naszyjnik czy kolczyki.

Stwórz swoją bohaterkę bajki

Stwórz swoją bohaterkę bajki

Dział: Dla dziewczyn

W grze masz okazję stworzyć własną bohaterkę z bajki. Może to być na przykład piękna Jasmina z bajki o Alladynie, czy też inna śliczna księżniczka. Masz tu mnóstwo możliwości do wyboru, na przykład możesz wybrać kształt nosa, brwi, oczów, a także ich kolor. Możesz też zadecydować jak mają wyglądać usta dziewczyny, czy mają być uśmiechnięte czy też zamknięte. Zadecyduj też o kształcie twarzy i znakach szczególnych naszej piękności. Możesz też wybrać ubranie, na przykład delikatną i zwiewną sukienkę, czy też buty. Nie zapomnij o dodatkach, takich jak naszyjnik.